Aşk Duaları

Anında Tutan Aşık Etme Duası

Anında Tutan Aşık Etme Duası

Anında Tutan Aşık Etme Duası Aşık olmak dünyadaki en güzel duygulardan biridir. Aşık olduğumuzda dünyadaki her şey gözümüze daha güzel ve daha yaşanır hale gelmeye başlar. Aşık olmak ve aşık olunan kişi tarafından aynı duyguları görmek biz insanlar için oldukça önemlidir.

Fakat bazı durumlarda sevdiğimiz insanlar tarafından terk edilebilir ya da karşılık göremeyebiliriz. Karşımızdaki insanın bizi sevmesi için her yolu deneriz. Yapamayacağımız şey yoktur. Bu gibi durumlarda Anında Tutan Aşık Etme Duası için araştırma yapmaya başlanır.

Karşınızdaki insanı kendinize aşık etmek için dua etmek en basit ve en etkili çözümlerden biridir. Dualar ilah ve kul arasındaki köprü görevini görür ve niyetiniz bu noktada çok önemlidir. Aşık etmek için edilen duaların kabul olması ve sevdiğiniz insanın size aşık olması için öncelikle niyet etmeli ve besmele çekmelisiniz. Birçok duada söz konusu olduğu gibi aşık etme duasında da içten gelen sözler, kalpten gelen sözler her zaman daha etkilidir. Bu nedenle gerçekten istediğinizde bu duanın yapılması gerekmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Kısa Sürede Aşk Duası
en iyi hoca - Anında Tutan Aşık Etme Duası
Anında Tutan Aşık Etme Duası

En İyi Aşık Etme Duası

Fatiha suresi ile aşık etme duası uygulayabilirsiniz. En İyi Aşık Etme Duası için uygulanacak bazı teknikler vardır. Bunları size sırasıyla anlatıyoruz. Öncelikle sessiz bir odaya geçmeniz gerekmektedir. Özellikle odaya geçmeden önce mutlaka yatsı namazınızı kılmış olmalısınız. Yatsı namazınızı kıldıktan sonra yönünüzü kıbleye vererek gözlerinizi kapatmalısınız. Sonrasında 21 defa Fatiha suresini okumanız gerekmektedir.

Fatiha suresini okuduktan sonra niyetinizi belirtmek için “Kur’an-ı Kerim’in giriş suresi Fatiha suresinin hatırına aşkımı, sevdiğim kişiyi talep ediyorum, gerçek bir mutluluk istiyorum Allah’ım amin” gibi sözlerle niyetinizi belirtmelisiniz. Bu sözlerin belli kalıpları yoktur. Önemli olan sizin ne istediğinizi bilmeniz ve bu enerjinizi ve isteğinizi dile getirmenizdir.

Bu işlemlerin 7 gün boyunca tekrarlanmasının ardından aşık olduğunuz insanın size nasıl bağlandığını ve aşık olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle ömür boyu mutlu yaşayacaksınız. Anlatılan uygulamanın doğru ve dikkatli bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız.

Basit Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz insanın da size aşık olması için Basit Aşık Etme Duası uygulayabilirsiniz. Aşk dünya üzerindeki en doğal ve en güzel duygulardan biridir. Karşınızdaki insanı kendinize aşık etmek için sessiz bir odada olmalı ve niyetinizi açık bir şekilde belirterek dua etmeye başlamalısınız. En ufak bir dua bile en içten şekilde yapıldığında kabul olma ihtimali daha yüksektir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Denenmiş Aşk Duası

Bu sebeple gerçekten istediğinize emin olduktan sonra aşık etme duası yapmalısınız. Bulunduğunuz sessiz ve temiz bir odada gözlerini kapatarak Allah ile köprü görevi gören dualarınızı edebilirsiniz. Duaların kabul olması için niyetlerin ve isteklerin içten bir şekilde belirtilmesi en önemli şeydir. Dua ettikten sonra kısa süre içinde karşınızdaki insandaki değişimi fark edebilirsiniz. Mutlu olmak için yapılacak en basit ve en etkili şey dua etmektir.

Hemen Tutan Aşık Etme Duası; Anında Tutan Aşık Etme Duası

Aşık olduğunuz kişinin de size aşık olması için sabırsızlanıyorsanız ve Hemen Tutan Aşık Etme Duası yapmak istiyorsanız Vakıa suresinin 21. Ayeti işinize yarayacaktır. Her gün düzenli bir şekilde sabah ve akşam olmak üzere Vakıa suresinin 21. Ayetini okuduğunuz takdirde kolaylıkla karşınızdaki insanın size aşık olmasını ve size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Ayetin eksiksiz ve doğru okunması en önemli şeydir. 21. Ayeti gece yatmadan önce 7 kere ve sabah kalktıktan sonra 3 kere doğru bir şekilde okumalısınız. Özellikle dua etmeye başlamadan önce besmele çekmeyi unutmamalısınız. Bulunduğunuz odanın sessiz ve temiz olmasına da dikkat etmelisiniz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevdiğinin Kalbine Girme Duası

12 Saatte Aşık Etme Duası; Anında Tutan Aşık Etme Duası

Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi ve size aşık olması için 12 Saatte Aşık Etme Duası yapabilirsiniz. Bu dua ile aşk hayatınızdaki sorunları kolayca çözebilir ve karşınızdaki kişinin size kısa sürede aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Öncelikle sessiz ve kimsenin olmadığı bir yerde olmanız gerekmektedir.

Dua etmenin en önemli noktası niyettir ve kalpten ettiğiniz her duanın kabul olması daha kolaydır. Bu aşk duası için ilk olarak odaklanmalı ve sonrasında besmele çekmelisiniz. Aşk duası ettikten sonra kendi isteklerinizi de belirtmelisiniz. Bu duanın 3 gün okunması sonrasında 12 saat gibi kısa bir sürede sevdiğiniz kişiye tesir ettiğini kolaylıkla görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Duası başlıklı makalemizde Aşk Duaları Faydaları, Aşk Duası ve Aşk Duası Yapılışı hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara