Aşk Büyüleri

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü Aşık Etme Büyüsünün amacı aşık olduğunuz kişinin aşkınızı yok sayması, aşık olunan kişini ilişkiden sıkılması, aşık olunan kişinin gözünün dışarda olduğu durumlarda hem kalbini hem de beynini bağlamak amacıyla kullanılır. Aşk dünyanın en güzel duygusu olsa da aşık olunan kişinin tavırları aşık kişinin mutlu olmasına ya da mutsuz olmasına sebep olur.

Mutsuzluğun dayanılmaz noktaya geldiği ve hayatının aşkıyla mutlu olmak isteyenler aşık etme büyüsü sayesinde istediklerine kolayca sahip olurlar. Çünkü aşık etme büyüsü sayesinde, büyü yapılan kişinin kalbi sadece büyü yaptıran kişi için atar. Büyünün tamamlanıp, etkilerinin görülmeye başlamasıyla birlikte büyü yapan kişinin aşk acısının yerini aşk sarhoşluğu alır. Aşık etme büyüsünün sebepleri çeşitli olsa da amacı aşık olunan kişinin tüm sevgisini kazanmaktır.

Büyünün başarıyla gerçekleşmesinde iyi niyet, aşkın gücü, medyum ve inanç olmazsa olmazdır. Başarılı medyumun uyguladığı kişiye özel tılsımlar ve dualar büyünün iyi sonuçlanmasında büyük rol oynar. Aşık etme büyüsü kategorisi içerisinde 12 saatte tutan aşık etme büyüsü, hızlı tutan aşık etme büyüsü, en iyi aşık etme büyüsü ve faydalı aşık etme büyüsü vardır. Aşık etme büyüsünün etkilerini göstermeye başlamasıyla birlikte büyü yapılan kişi, büyü yapan kişinin aşkıyla bağlanır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsünün İşleyişi Nedir?
kuvvetli ask duasi - Aşık Etme Büyüsü
Aşık Etme Büyüsü

12 Saatte Tutan Aşık Etme Büyüsü

12 saatte tutan aşık etme büyüsü sayesinde on iki saat gibi kısa bir sürede hayatınızın aşkını size, çok aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün iddialı isminden de anlaşılacağı üzere on iki saat gibi kısa bir süre içerisinde sevdiğiniz kadınla / sevdiğiniz adamla mutlu ve huzurlu bir aşka yelken açarsınız. Büyünün etkisinin güçlü, süresinin ise az olması başarılı bir medyumdan destek alınması zorunluluğunu doğurur.

Büyünün etkili olabilmesi için medyumun her sorusunu doğru ve detaylı yanıtlar verilmelidir. Dikkat edilmesi gereken bir önemli detayda büyü yaptırmaya karar veren kişi büyü yaptırma kararını da, büyü yaptırdığını da kimseyle paylaşmamalıdır. On iki saatte tutan aşık etme büyüsünün en önemli avantajlarından birisi de kişinin aşkına kavuşmak için daha fazla beklemeyecek olmasıdır.

Bağlama büyüsünü de incelemek için linki tıklayın.

En Hızlı Tutan Aşık Etme Büyüleri

Tek taraflı olarak güçlü duygular hissettiğimiz, tek taraflı aşkla yanıp tutuştuğumuz kişinin de aynı duyguları hissetmesi için hızlı tutan aşık etme büyüsünden faydalanmak doğru bir tercihtir. Aşk büyüsü sayesinde sevdiğimiz kişinin kalbi de bizim ona duyduğumuz şekilde çarpar. En güzeli de artık görünmez olmak yerine aşkımızı gören ve bizimle birlikte yaşayan kişinin olmasıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Artık hayalini kurduğumuz aşk dolu hayat, hızlı tutan aşık etme büyüsü sayesinde çok yakınımızdadır.  Hızlı tutan aşık etme büyüsü için medyumun hazırlamış olduğu tılsım ve dualar kadar, büyü yaptıran kişiye düşen sorumluluklar da önem taşır. Büyünün başarılı olması medyumun sorumluluğunda olduğu kadar büyüyü yaptıran kişinin de sorumluluğundadır.

En İyi Aşık Etme Büyüleri

En iyi aşık etme büyüsü, aşk büyüsüne ihtiyacı olan kişinin durumuna en uygun olan kişiye özel büyüdür. Aşk büyülerinde genel olarak izlenen adımlar aynı olsa da, tüm büyüler kişiye özeldir. Bu nedenle de medyumun yönlendirmesine kulak verilmelidir. Yapılış amacı, etki gücü büyünün başarısında etkili olduğu kadar büyü yaptıran kişinin aşkının gücü, niyeti ve medyumun dediklerin, yapması da mühimdir.

Büyü başarılı bir şekilde uygulandıktan üç gün ya da yedi gün içerisinde etkilerini göstermeye başlar. Büyünün başarılı olduğu büyü yapılan kişinin davranışlarındaki olumlu gelişmelerle anlaşılır. Büyü yapılan kişi, şimdiye kadar görmezden geldiği büyü yaptıran kişiyi önemsemeye ve onun gözüne girmek için çabalamaya başlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir ?

Faydalı Aşık Etme Büyüsü

Faydalı aşık etme büyüsünün anlamı, uygulanan aşk büyüsünün büyü yaptıran ve yapılan kişi için olumlu etki göstermesidir. Aşk dünyanın en güçlü duygularından olsa da, herkes aşkı yaşayacak kadar şanslı olmaz. Aşk büyüleri sayesinde iki taraf da hem aşkı hem mutluluğu hem de sonsuz güveni aynı anda yaşarlar.

Üçü bir arada bulunan güçlü etki aşk büyüsü sayesinde tetiklenmiş olsa da, tamamen gerçektir. Bu nedenle de faydalı aşık etme büyüsü kategorisi içerisinde yer alır. Büyü başarılı bir şekilde tamamlandığında, aşk büyüsü yaptıran kişi hayatının aşkıyla mutlu bir şekilde yaşamaya başlar. Aşk acısının ve aşkın görünmezliğinin yerini aşk, mutluluk ve güven alır.

Youtube kanlımızı buradan takip edebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. öykü dedi ki:

  Aşk duasını kendim için yaptırmadım, ailem arasında büyük sorunlar vardı büyüklerimden rica ettim hep bu sorunu halletmek için çok ama çok uğraştım olmadı. Neredeyse ayrılmaya karar veriyorlardı. Aralarındakı bıtmıs denilecek askı sevgıyı nasıl yenıden canlandırır nasıl onların hıslerını gun yüzüne çıkarırım dıye düşünüyordum. Bir yandan kardeşim de bu durumdan çok etkilendi ki eğitim hayatının etkilenmesinden bile korkuyordum kimseye bır sey soramıyor bır sey danışamıyordum ınternetten araştırmaya başladım acaba benım durumumda olan bırılerı varmıdır dıye bır cok yerde muharrem hocadan bahsedıyorlardı saısrdım okuduklarıma neden olmasın sormaktan ne kaybederim dedım aradım muharrem hocama danıştım. Sorunu anlattım . tabı zorlandım anlatırken ama sag olsun muharrem Hocam oyle yaklaştı ve oyle bır güven verdıkı can kulağıyla dınledım onu bana aşk duası yapabılecegımızı soyledı hayırlısıyla başladık ıslemımıze , oyle kısa sürede etkisini gösterdi kı şimdi aralarından su sızmıyor.bır cok seyın en basa donmesı degıl en bastakı gıbı dolu dolu ask dolu dolu sevgılerıyle aılemı görmek benı daha rahat daha huzurlu kıldı. Bu yolda bana ışık olan vesıle olan hocam muharrem hocam allah razı olsun sızden .

 2. hesna dedi ki:

  Sözlüm ile aramız çok iyiydi hiç sorun yokken bana soğuk davranmaya başladı benim için her şeyi yapardı her şeyi göze olan insan gitti hiçbir şey yapmayan birisi geldi karşıma genelde haftada en az 3 kez dışarı çıkıyorduk haftada 1 kez bile dışarı çıkmadık doğru düzgün aramıyordu bile en sonunda konuyu anlattım ve benden ayrılmak istediğini söyledi o kadar sasırmış ve korkmuştum kı neden nasıl dıye günlerce sordum kendıme ağlamak uzulmekle cozımıcemı anladım buldum buluşturdum muharrem hocayla tanıştım konuştum hiç düşünmeden muharrem hocaya anlattım her seyı aşk duası yapalım dedi hanı gerçekten ınanması guc yasamadan bılemez ınsan ama işlemi gerçekleştirdik kısa sürede etki gösterdi tekrardan demek hanı bı nebze kucuk yıne yenıden çok mutluyuz kı yardımalrını esırgemıyıp vesıle olan hocam Allah muharrem hocadan razı olsun.

 3. rıza dedi ki:

  Kız arkadaşım var aşıktık birbirimize cok da sevıyoruz hala hiçbir sorunumuz yoktu ama nasıl olduysa son 2 aydır benden soğudu telefonla aramıyor mesaj bile atmıyordu kendisiyle neden böyle davrandığını sordum ancak söylemedi mantıklı bır cevap bıle veremedı, benden ayrılmasını hiç istemiyordum düzeltmeye çalıştım ama hiç olmadı bende kuzenım vasıtasıyla muharrem hocaya başvurdum sağolsun benimle çok ilgilendi, herşeyi anlattım en ince detayına kadar ve konuyla ılgılı gorduklerı soyledıklerı benı mükemmel etkledı cunku nedese ne sorsa doğruydu konu ıle ılgılı vefk yapmamız gerektıgını belırttı bende kabul ettim bır haftalık bır sürede hazırlayıp gonderdı ulaştırdı bana 15 gunumdeyım etkılerını olyle hıssedıyoruzkı kız arkadaşımda bır takım seylerden bahsedınce konuyo ona da anlattım bu defa ıkımız beraber aradık hocamı bıze bır tur koruma yapılabılecegını sorduk su an da ıslemımızın bıze gelmesını bekliyoruz bızı etkisi altına alan mutluğumuza ve huzurumuza vesıle olan muharrem hocam çok teşekkür ediyorum sıze Allah razı olsun

 4. hilal dedi ki:

  hayırlı günler Kocam alkol bağımlısıydı evinden çok uzaklaşmıştı hatta başka kadınlarla bile görüşmeye başladı ki artık ev haneme zarar vermeye başlamıştı , kazandığı üç kuruş parayı bile başka kadınlarla yemeyi tercih ediyor bizlerle hiç ilgilenmez olmuştu , bana ve çocuklara olan bağlılığı iyice koptu ve ne yapacağımı bilmiyordum artık kım neerse ınanır oldum kım ne derse yapar olmuştum kuzenım vasıtasıyla muharrem hocamı buldum tum olayları bır bır anlattım kendısıne incelikle dınledı benı sag olsun bır kac once ıslemım ulaştı elıme ne dese yapıyorum hocamın sürecı beraber takıp edecegımızı bu süreçte ne zaman ıstersem arayabılecegımı soyledı işe yarayacağında umudum var hayırlsııyla hocamın vesılesıyle bu dertten kurtulacağım ınsallah bu süreçte benı en ıyı sekılde dınleyıp yardımcı olan muharrem hocam Allah sizden razı olsun.

 5. celal dedi ki:

  Oncelıkle böyle sıkıntıların ıcınde bızlere zamanını hayatını ayıran hocama en basta mınnettarım hanımım la son zamanlarda aramız çok kötüydü, o kadar kötüydü ki mahallede bile bizi konuşmaya başladılar, aramız bu kadar iyiyken bütün zorluklara göğüs gererken eşimin aniden vurdumduymaz birisine dönüşmesi.hayatımızdakı gorevlerımızden uzaklaşması hep bı sekılde yaparım deyıp gerı cekılmesı anlamsız ve alakasız davranışlar dı esım benım tanımazmıyım esımı Oğlumuzun bıle psikolojik olarak etkılendıgını de görünce müdahale etmemek ıcın zor tuttum kendımı bır kac doktora goturdum ısrarla bı sonuç alamadım aksıne uykuya düşmeye başladı ,tabıkı durumun rahatsızlığı bana da etkenkı yüzümden davranışlarımdan bellı oluyordu kahvede arkadaşlarım sorun ca bende bırzcık bahsettım ne yapoacagımı bılmıyordum ıkı sokak arkada oturan arkadsım komsum benı muharrem hocamla tanıştırdı konuştum sag olsun dınledı bakım yaptı duydukalrım karsısında mükemmel sasırdım hocamı dınledım aslında ıcımde bır set olacağı yoktu hanı ınanc yoktu yınede oyle guclu bır ıslem hazırladıkı 15 gundur gerçekten karsılastıgım seylerle ben bıle hayret ıcınde kalıyor her seyı hocama soyluyorum .sag olsun adım adım benımle yuruyo bu hızla bır cok seyın daha yıye gıdecegıne sımdıden ınandım hocam allah razı olsun sızden mutluluğu yenıden tattık ıse sayenızde sevmeyı sevılmeyı nem net bır gözle duyar acık bır zıhınle yasar olduk cok sag olunnn

 6. haktan dedi ki:

  Görüştüğüm biri vardı aynı iş yerinde çalışıyorduk aslında birbirimizden hoşlanıyorduk ama o benim gibi bakmıyordu yani bana sevgisi yoktu aşık değildi. Aklındaki biz le alakalı eksik bir şeyler var gibiydi .Ama ben aşık olmasını beni sevmesini istiyordum çünkü onunla evlilik mutlu aile hayalleri kuruyordum ona açıldım ama bana kararsız olduğunu çok fazla zamana ihtiyacımızın olduğunu söyledi bende durumu tek olan kuzenime açtım kendisinin de bir konuda destek aldığını belirtti muharrem hocama yönlendirdi beni hocamla konuşmalarımızın ardından hocama bır ıslem yaptırdım oyle kısa sürede işe yaradı kı ınanması gerçekten zor once kuzene sonra vesıle olan hocama cok teskkur edıyo hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 7. ragıp dedi ki:

  25 yaşındayım kız arkadaşımla askerden gelince evlenecektik, ona çok güveniyordum ben askerden gelene kadar beni bekleyeceğini düşünüyordum o da beni çok seviyordu ve çok aşıktı hatta giderken sözlendik, ama askerliğimin bitmesine 1 hafta kala benimle olan ilişkisin sıkıntılı oldugunu bana bakıs acısının degıstıgını bana bır cok konuda sogudunu soyledı , ne yapacagımı bılemıyorddum yakın bır arkadsımdan tavsıye uzerıne muharrem hocaya başvurdum Allah ondan razı olsun ki bana çok yardımcı oldu ve su an tum yasamımıza yenıden basladık hayırlısıyla.

 8. asude dedi ki:

  Biz 2 kardeşiz ailemden geriye kalan abim benim için her şey eşiyle yengemle arası bir süredir kötü aralarında bir sıkıntı olduğunu hissediyordum ama derin olduğunu bilmiyordum yengeme usulen sordum üzüldüm onlar için halbuki daha yeni çocukları olmuştu o kadar kolay mıydı bir ailenin yıkılması muhakkak BİR CÖZÜMÜN olacağını düşündüm internette karşılaştım ben de Muharrem hocama anlattım hazırladığı işlemle üstü kapalı kalmış sevgileri duyguları yeniden gün ortaya çıktı çok sağ ol Muharrem hocam

 9. halime dedi ki:

  5 yıllık bir evliliğim var henüz çocuğunuz yoktu birtakım şeylerden dolayı düşünmüyorduk birkaç öncesine kadar bunun üzerine kocamın adım adım benden uzaklaşmaya başladığını gördüm zor çok zor geçen hafta da hamile olduğumu öğrendim tahmin edebiliyorsunuz durumu kocamın neden bu duygular için de olduğunu gerçekten anlamıyordum kayınvalidem bile oğlunun hal ve hareketinden rahatsızmış meğerse bir gün bana geldi konuştuk orada söyledim bebeğim olacağını da benden de duyduklarıyla inanılmaz şaşıran annem bir anda sarıldı telefona Muharrem hocam aradı o zamn tanıdım kendisini konumuzdan bahsettikten sonra hazırlamış olduğu işlem sayesinde yuvam kurtuldu Allah razı olsun kendisinden iyi ki varsınız hocam

 10. rahmi dedi ki:

  aşk muhabbeti muharrem hocam üstünüze tanımam allah razı olsun sızndnn bır kacyıllık ılıskımın zor zamanında koptu kopacak derken sayenızden yenı bastan baslayan ve mukemmel derecede ıyı gıden ılısmıkın mımarı sensın cok teskkuler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara