Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir ?

Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir ?

İnsanlık tarihi kadar eski olan büyüler; yüzyıllardır insanoğlunun isteklerine kavuşması amacıyla kullanılmıştır. Büyü evreni kendi içerisinde birçok farklı gizemi barındırsa da; nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Büyüler üç ana kategoriden oluşur. Bunlar; kara büyüler, beyaz büyüler ve kızıl büyülerdir. Kara büyüler kötü amaçlarla yapılan büyülerdir.

Kötü niyetlerin yerine getirilmesi amacıyla tercih edilir. Beyaz büyüler ini niyetlerle yapılan büyülerdir. Büyü yapan kişinin kendisinde ve enerjisinde pozitif etki bırakır. Kızıl büyüler ise her iki büyünün ortasında kalan büyülerdir. Kızıl büyüler iyi niyetlerle yapılmakta olup; başkalarının iradesine etki eden büyüler arasındadır. Binlerce aşk büyüsü çeşidi olup; en çok tercih edilen büyüler aşağıda yer almaktadır.

 • Bağlama Büyüleri
 • Karabiber Kullanılarak Yapılan Büyü
 • Mum Kullanılarak Yapılan Büyüsü
 • İp Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Suya Okunan Aşk Büyüsü
 • Saç Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Biber Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Muhabbet Büyüsü
 • Fotoğraf Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Su Büyüsü
 • Şeker Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Nohut Büyüsü
 • Kaşık Büyüsü
 • Adet Kanı Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Canbar Büyüsü
Muharrem Hoca Açıkladı:  Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü

Denenmiş Aşk Büyüleri

Denenmiş aşk büyülerini arayan kişiler aşk büyüleri sayesinde acılarına son vermeye çalışırlar. Her ne kadar denenmiş aşk büyüleri araştırmasını internetten yapıyor olsanız da, internetten yapılan hiçbir bilgiye güvenmemeniz gerekmektedir. Aşk büyüsü olarak belirtilen büyünün ne olduğu bilinmediği gibi büyünün hangi amaca hizmet ettiği de bilinmemektedir.

korkutuk asik etme duasi - Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir ?

Denenmiş aşk büyüleri aracılığıyla sevdikleri kişinin aşkına sahip olmak isteyenler medyum hizmeti almak zorundadır. Medyum aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiye bazı sorular sorar. Bu sorular; aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişinin neden medyumdan destek aldığı, kim olduğu ve büyü yaptırmak isteyen kişinin kim olduğuyla ilgili bazı sorulardır. Her büyü kişiye özel olup; büyü yaptırmak isteyen kişilerin tercih edilen büyüye göre uygun davranması gerekir

. Denenmiş aşk büyülerinin başarılı olması sonrasında etkileri de kısa süre içerisinde ortaya çıkar. Aşk büyüsüyle birlikte büyü yapılan kişi, büyü yapan kişiye aşık olur. Her iki kişi de birbirlerine aşık ve bağlı olarak hayatlarına devam ederler.

Denenmiş Aşık Etme Büyüsü

Denenmiş aşık etme büyüsü aracılığıyla aşk acısı dindirmek isteyen kişiler, karar verdikleri an itibariyle kendilerini de rahatlamış hissederler. Aşk büyüsü aracılığıyla ne yaparsa yapsın ya da hangi yolu denerse denesin bir türlü sevdiği kadının / adamın kalbine kendine bir yer bulamayanlar için artık bir çözüm vardır. Aşk büyüleri en hassas olan büyüler arasında yer almaktadır. Bu nedenle de çok güçlü olan medyumlar tarafından uygulanması gereken bir büyüdür.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Aşk Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

Aşk büyüsünün en iyi en önemli yanı aşk büyüsü sayesinde kişilerin sevdikleriyle güzel bir hayata başlamalarına yardımcı olmaktır. Denenmiş aşık etme büyüsünün süresinin ne kadar olduğunun en doğru yanıtı hizmet alınan medyumdadır. Medyumun gücü, aşk büyüsü yapan kişinin uygulayışı gibi pek kriter büyünün gücünü de, etki süresini de değiştirecektir.

Çabuk Olan Aşk Büyüsü

Çabuk olan aşk büyüsünü yaptırmak isteyen kişiler genellikle ilişkilerindeki sarsıntılı süreci bir an önce atlatmak için tercih edilir. Aşk büyüsünün gücü de etki süresi de çabuk olmasıyla doğru orantılıdır. Büyünün etki süresinin kısa olması sebebiyle, büyü sürecinin zorluğu da artacaktır. Bu nedenle çabuk olan aşk büyüsü daha çok ayrılmak üzere olan evli çiftler ya da ayrılmakla ayrılmamak arasında gidip gelen çiftlerden birisi tarafından uygulanan bir büyüdür. Çabuk olan aşk büyüsü sadece büyü yaptıranların ya da büyü yapılanın hayatını değil; sevdiklerinin de hayatını olumlu yönde etkiler.

En Hızlı Aşk Büyüsü

En hızlı aşk büyüsünü uygulayarak, hayatlarının akışını eline almak isteyen kişiler hızlıca büyüyü uygulamaya geçerler. Aşk büyüsü tek başına yapılabilecek bir büyü olmadığı gibi deneyim isteyen bir süreç olduğu için muhakkak medyum desteği alınmalıdır. Her büyüde olduğu gibi en hızlı aşk büyüsünde de gizlilik çok önemlidir. Büyü yaptıran kişi, üzerinden ne kadar çok zaman geçerse geçsin büyü yaptırdığını kimseyle paylaşmamalıdır. En hızlı aşk büyüsü etkisini on iki saat ile yirmi dört saat arasında göstermeye başlar. Büyünün etkisini göstermesiyle de aşk büyüsü yapan kişi; sevdiğine kavuşur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara