Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri

Aşk Büyüsü Çeşitleri oldukça fazladır. Yapılışları farklı olsa da niyet ve büyünün sonucu mutlak sonuç olarak aynıdır. Aşk büyüsü, sizi sevmeyen, sizden hoşlanmayan, platonik olarak aşık olduğunuz kişileri size aşık etmek için yapılan büyülerdir. Size aşık olması için çok beklemiş olabilirsiniz. Bir çok farklı yol denemiş olabilirsiniz. Fakat yine de size aşık olmadıysa bu sefer çare aşk büyüsüdür.

Aşk büyüleri çok etkili büyülerdir. Öyle ki o kadar güçlü ki büyü yapılır yapılmaz etkisini gösteren büyü çeşidi vardır. Bununla birlikte iki hafta içerisinde etkisini gösteren ya da 7 gün içerisinde etkisini gösteren büyüler de vardır. Etki süresinin yanında aşk büyüsü çeşitleri farklı farklı tekniklerle yapılanlar da vardır.

1.Aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafıyla yapılan büyü. Bu büyü aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafı ile yapılan bir büyüdür. Bunun için mutlaka 1 adet aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafı gerekmektedir. Bu fotoğrafa bazı özel kelimeler, dualar okunur. Tabi bu okunan, söylenen özel kelimeler büyü yapan medyumlar tarafından bilinir ve sır gibi saklanır. Kolay kolay kimse ile paylaşmazlar. Bu nedenle büyü yaptırmak istediğiniz zaman mutlaka işini bilen bir medyuma gidilmeli ve yardım edilmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

2.Bir başka aşk büyüsü çeşitleri ise suya karşı yapılan aşk büyüsüdür. Bu büyü için bir bardak su gerekmektedir. Bu suya aşık etmek istenilen kişinin adı ve iyi niyetleri mutlaka okunmalıdır. Bunun yanında tabi ki de özel okunan dua ve söylenecek özel kelimeler vardır. Bunlar da işinin ehli medyumlar tarafından yapılır, söylenir. Ve bu özel kelimeler medyumlar tarafından sır gibi saklanır. Bu nedenle herhangi bir büyü yaptırmak istediğinizde medyum gibi işinin ehli kişilerden yardım almak, onlara danışmak esastır.

unlu medyum hoca - Aşk Büyüsü Çeşitleri
Aşk Büyüsü Çeşitleri

Çabuk Olan Aşk Büyüsü

Eğer aşk büyünüzün hemen tutmasını istiyorsanız çabuk olan aşk büyüsü tam da size göre bir büyü. Hemen tutan aşk büyüsü büyü yapılır  yapılmaz hemen etkisini gösteren bir büyüdür. Çok kuvvetlidir. Fakat bunun için de eksiksiz bir şekilde her şeyin yerine getirilmesi gerekmektedir. Büyüde eksik en küçük ayrıntı bile büyüyü bozabilir, başka şeylere neden olabilir bazen de büyünün kabul olmamasına neden olur. Eğer sevgilinizin ya da sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizden gitmemesini istiyorsanız söylenen tüm kurallarını yerine getirmeli, abdestli bir şekilde büyünüzü saf bir niyetle okumanız gerekir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Resme Bakarak Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Platonik olarak aşık olduğunuz kişiyi kendinize büyüyle aşık edebilirsiniz. Fakat hem kendinizin hem de sevdiğiniz kişinin bekar olması şarttır. Çünkü evli birine başkası haramdır ve aynı zamanda evli birini istemek haramdır ve Allah bunu haram kılarak istemediğini belirtmiştir. Bu yüzden her iki tarafın da bekar olması şarttır. Hemen tutan aşk büyüsü sevdiğiniz kişinin, sevgilinizin size bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Çabuk olan aşk büyüsü  kabul görmesi için büyüyü yapan ve yaptıran  kişinin iyi niyeti, inancı ve aşkının gücü çok önemlidir. Aşk büyüsü yapılmadan önce büyü yapılacak olan aşık kişi ruhunu ve kalbini olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmalıdır.

Eğer sevgilinizin ya da sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizden gitmemesini istiyorsanız söylenen tüm kurallarını yerine getirmeli, abdestli bir şekilde büyünüzü saf bir niyetle yapmanız gerekir.

En Hızlı Aşk Büyüsü

Duygu ve isteklerin yanında ebetteki büyü yapılırken istenilen asıl şey nedir de önemlidir. Gerçekten eşinizi seviyor musunuz, onun gerçekten size bağlanmasını mı istiyorsunuz yoka bu ona sadece bir ceza mı olsun istiyorsunuz. Bu konu çok önemlidir. Duygularınız konusunda bir hocayı ya da medyumu asla kandıramazsınız. Bunu sakın unutmayın. Bu nedenle duygularınızda samimi olmaya özen gösterin. Gerçek duygularınız ne ise sadece ona odaklanın ve çekinmeden bu duyguları dile getirin.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Çeşitleri Nedir ?

Her zaman belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin tutması için ve çabuk etkisini göstermesi için her zaman samimi, içten şekilde istenmelidir istenilen şey. Bu şekilde aşk büyüsü  en hızlı tutan aşk büyüsü olacaktır. Bu noktada en önemli şey aslında iyi niyettir. İyi niyet ve arzularla yaptığınız her dua ve büyü mutlaka kabul olup etkisini gösterecektir. Bu konuda endişe etmeyiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizde 12 Saatte Tutan Aşık Etme Büyüsü, Aşık Etme Büyüsü ve En Hızlı Tutan Aşık Etme Büyüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara