Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Geri Teper mi?

Aşk Büyüsü Geri Teper mi?

Âşık olmak ve güzel bir aşk ve birliktelik yaşamak herkesin rüyalarını süslemektedir. Bazılarımız âşık olduğunda karşılık bulamadıklarında ya da çok güzel bir beraberliği kaybettiklerinde kendilerini çok kötü hissedebiliyorlar. Aşk acısını bertaraf edemeyenlerden biri iseler bu durumu atlatamayabiliyorlar. Bazılarımız ise bu durumu günlük ve beşeri hayatta çözmeye çalışıp tüm yöntemleri deniyorlar. Eğer hayatın doğal akışı içinde durumu çözemezlerse aşk acısını bir şekilde atlatıp yollarına devam edebiliyorlar.

Ancak aşk acısı gerçekten çok hassas ve çok âşık insanlar için çok zor hatta imkânsız olabiliyor. Eğer medeni ve beşeri hayatta çözüme ulaşamazlarsa tek çare olarak medyum hocaların kapısına yardım ve destek talep etmek için gidiliyor. Ancak aşk büyüsünü yaptırmayı düşünen kişiler öncelikle aşk büyüsünü yaptırmayı düşündüğü kişiler konusunda iyice düşünüp karar vermelidir. Aşk büyüsünün etkileri bir ömür sürebilir ve aşk büyülerini bozmak da oldukça zordur.

Bununla birlikte düşünmeniz gereken diğer konu ise aşk büyüsü geri teper mi? Sorusudur. Aşk büyüsü geri teper mi? Sorusunun cevabı doğal olarak evettir. Aşk büyüsünü evde kendi başınıza evde uygulamaya çalıştığınızda geri tepebileceği gibi, işinin ehli olmayan bir medyum hoca tarafından işlem yapılırsa da geri teper.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk büyüsü Bozma Duası Nasıl yapılır ?

Aşk büyüsü Olumsuz Etkileri

Aşk büyüsünün kim tarafından ve kime yapıldığı ve nasıl işlem uygulanarak yapıldığı da son derece önemlidir. Size ve sevdiğinize uzaktan birileri aşk büyüsü yaptırmış olabilir. Bu durumda siz ya da sevdiğiniz insan birbirinize kötü davranabilir ve hatta ayrılabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizinle ilgilenmez ve ilgi göstermez uzaklaşabilir.

Bunun yanı sıra siz sevdiğiniz biri ile olmak için o kişiye aşk büyüsü yaptırmak isteyebilirsiniz. Ancak bunu yaparken de o kişiye gerçekten aşk büyüsü yaptırmak isteyip istemediğinize de karar vermelisiniz. Aşk büyüsü olumsuz etkileri farklılık gösterebilir. İnternetten öğrendiğiniz aşk büyüsünü kendi başınıza evde uygulamaya kalkarsanız bu tehlikeli sonuçlara yol açabilir.

Yapacağınız en ufak hata ve yanlış işlem o kişinin ve sizin hayatınızı altüst edebileceği gibi tam anlamıyla bir kâbusa çevirebilir. Aşk büyüsü işlemi yapılan kişilerde davranış değişiklikleri, duygu durum değişimleri ve âşık olunan başka kimse ile görüşmeme gibi farklı etkiler görüldüğü gibi bulantı ve kusma gibi fiziksel tepkiler de görülebilir. Ancak bazen hiç bir belirti görülmez ve sadece iyi bir medyum hoca tarafından aşk büyüsü işlemi yapılıp yapılmadığını çözebilir ve anlayabilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En İyi Aşk büyüsü

Aşk büyüsü Olumsuzlukları

Âşık olduğunuz kişi ile bir ömür boyu mutlu bir beraberlik kurmak isteyenler bu konuda zorluk çekiyorlar ise gizli ilimler konusunda uzman işinin ehli bir medyum hocadan destek almaları elzemdir. Gizli ilimler dünyasında bulunan varlıklar ile doğrudan iletişim kurabilen işinin ehli medyum hocalar aşk büyüsü olumsuzlukları hakkında işlemi yaptırmak isteyenleri bilgi sahibi yapmaktadırlar.

geri getirme duasi etkileri - Aşk Büyüsü Geri Teper mi?

Bu nedenle eğer oluşacak olumsuzlukları ve sorumlulukları üstlenmeyi göze alamayanların aşk büyüsü yerine daha tehlikesiz olan uygulamalı seçmeleri daha doğru olacaktır. Aşk büyüsünün zararlarının nedeni olarak aşk büyüsünün belirtileri ilk sırada gelmektedir. Aşk büyüsü cinsiyet  ve medeni durumları fark etmeksizin bir çok belirti gösterebilir. Bu belirtiler ise fiziksel ya da psikolojik belirtiler olabilir. Aşk büyüsü belirtileri şu şekilde de sıralanabilir.

 • İşlem yapılan kişi bulunduğu ortamdan uzaklaşmak ister.
 • Aşık olduğu kişiden başka kimse ile iletişim kurmaz
 • Kişilerin gözlerinde kızarıklık olabilir.
 • Devamlı bir şekilde yorgun ve halsiz olabilirler.
 • Uykuya dalmakta güçlük çekerler.
 • Rüyalarında bile sevdiği kişiyi görmek isterler. Hatta onunla birlikte bir şeyler yaptıklarını görmek arzusundadırlar. Sevdiklerini rüyalarında görmezlerse sürekli kâbus ve kötü rüya görmeye başlarlar.
 • Algıda ve zekâlarını kullanmada sorun yaşarlar. Hatta büyü yüzünden aptallaşabilirler.
 • Hafızalarında sıkıntı ve hatta çok yakın geçmişi hatırlamada güçlük çekebilirler.
 • Bulantı
 • Kusma
 • Baskı ve ağırlık hissi gibi belirtiler olabileceği gibi aşk büyüsünün yapıldığı kişilerde hiçbir belirti görülmeyebilir. Bununla birlikte bir kişiye aşk büyüsü işlemi yapılıp yapılmadığını işin ehli medyum hoca anlayabilir. Ayrıca aşk büyüsü yapılmışsa hangi aşk büyüsü çeşidi yapıldığını ve ona göre de aşk büyüsü bozma işlemin konusunda işinin ehli gizli ilimler ve havas ilmine vakıf medyum hoca sizi bilgilendirecektir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Aşk Büyüsü Hangisidir?

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara