Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Aşk bulmak için herkesin seferber olduğu bulanların yeryüzünde cenneti yaşadığı söylenen ulvi ve mucizelerle dolu bir his ve duygudur. Aşkı bulmak bir hayli zor olsa da aşka kavuşanların sayısı hiç de az değil. Aşka kavuşmak derken aşklarına karşılık bulan ve sevdikleri ile mutlu bir beraberliğe adım atan ve bu beraberliği evlilikle taçlandıranlardan bahsediyoruz. İşte aşka kavuşanlar yeryüzünde cenneti yaşarken aşkı bulup kavuşamayanlar için ise zor bir süreç onları bekliyor.

Âşık oldukları kişi ya durumdan haberdar değil ya da aşklarına karşılık vermiyor. Her iki durumda aşka düşenler için katlanılması çok zor bir durum olduğu gün gibi ortada. Ancak medeni ve beşeri dünyada tüm girişimleri sonuçsuz kalınca kendilerini medyum hocaların kapısında buluyorlar. Bu durumda iyi bir medyum hocadan yardım ve destek talep ediyorlar.  Aşk büyüsü bazen âşıkların tek çaresi oluyor. Bu arada internette en çok araştırılan konunun başında aşk büyüsü ve aşk büyüsü nasıl anlaşılır konusu geliyor. Her ne kadar aşk büyüsü yapılsa da çoğu zaman aşk büyüsü belirti vermeyebiliyor.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsünü Nasıl Bozdurabilirim?

Aşk Büyüsü Belirtileri

Kendinize ya da sevdiğiniz kişiye aşk büyüsü yapıldığın düşünüyorsanız bunu ortaya çıkarmanız zor olacaktır. Çünkü aşk büyüsü belirti göstermeyebilir. Çoğu zaman belirti göstermese de iyi bir medyum hoca size ya da sevdiğinize aşk büyüsü yapıldığını anlayacaktır. Konuyu merak edenler için aşk büyüsü belirtileri şu şekilde sıralanabilir.

Kişi bulunduğu ortamda durmak ve sürekli olarak ortamdan kaçma isteği gösterir.

 • Sevdiği ve âşık olduğu kişi hariç herkesle iletişim kurmayı kesebilir.
 • Ailesini ve arkadaşlarını değersiz görüp ikinci plana atabilir ve sevdiği kişinin etrafında deli divane olması.
 • Kişinin gözlerinde kızarıklar görülebilir.
 • Sürekli yorgun olmaları.
 • Sevdikleri kişiden başkasını gözleri görmez.
 • Âşık oldukları kişi hakkında olumlu bile olsa konuşturmazlar
 • Uzun ve derin düşüncelere dalarlar.

eski sevgiliyi baglamak icin dua - Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Her ne kadar aşk büyüsü belirtilerini sıralamış olsak da bu belirtiler farklılıklar gösterebilir. Hatta bazen hiç belirti göstermeyebilir. Bu konuda daha önce de söylediğimiz gibi işinin ehli iyi bir medyum hoca rahatlıkla verecektir.

Aşk büyüsünün Amacı nedir?

Sevdiklerine ya da âşık oldukları kişilere kavuşmak isteyenler aşk büyüsü yapmayı ya da yaptırma yolunu seçiyor. Peki, tam bu noktada akıllara başka bir soru geliyor aşk büyüsünün amacı nedir? Âşık oldukları kişinin kendilerini sevmesini ve bir an bile yanlarından ayrılmamasını sağlamak isteyenler olduğu kadar giden sevgilisini geri getirmek amaçlanabilir. Ancak aşk büyüleri geri dönüşü zor büyülerdendir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Nedir?

Bu nedenle âşık olduğunuz kişi ya da eski sevgilinizi geri döndürme konusunda emin ve çok kararlı olmanız gerekir. Bununla birlikte aşk büyüsünün amacı ve niyeti iyi bir niyet taşıyorsa yani tek istediğiniz sevdiğinizin yanında olması ise o takdirde bu aşk büyüsü ak büyülerdendir. Ancak amacının eski sevgiliyi geri döndürerek intikam almak ise o takdirde aşk büyüsü kara büyü kategorisine girecektir.

Aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır?

İnternette en çok merak edilen konulardan birisi aşk büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır konusudur. Sevdiğiniz kişi de aşk büyüsü olduğunu düşünüyorsanız bunu en iyi medyum hoca tespit edip çeşidini anlayacaktır. Ancak siz de sevdiğiniz insan da meydana gelen fiziksel ve psikolojik değişimlere dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Sık sık baş gösteren şiddetli baş ağrıları, sık sık görülen alerjik reaksiyonlar vb. fiziksel belirtiler sayılabilir. Gelelim psikolojik belirtilere.

 • Aşk büyüsü yapılan kişiler kendilerini toplumsal ilişkilerden soyutlarlar ve asosyal olurlar. Âşık oldukları kişi haricinde kimse ile görüşmezler. Kendilerini soyutlarlar.
 • Dikkat toplamakta güçlük çeken büyü etkisi altında olan kişiler olaylara da kolaylıkla odaklanamazlar. Bu konuda güçlük çekerler.
 • Aşk büyüsü yapılan kişi evli ise karısı ile ilgili tüm bağlarını koparır. Buna duygusal ve cinsel bağı da dâhildir. Başkası tarafından büyü yapılan evli erkekler eşlerinden soğurlar.
 • Zaman zaman yapılan aşk büyüleri tüm haneye yönelik olabiliyor işte bu durumda hane içinde huzursuzluk baş gösterirken tüm hane halkı içinde bulunan bireyler de aşk büyüsü semptomları gözlenebilir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk büyüsü belirtileri yukarıda bahsettiğimiz gibi görülse de bu konuda en iyi tespiti ve kararı çalışmayı tercih ettiğiniz işinin ehli medyum hoca verecektir.

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara