Aşk Büyüleri

Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Hayatın en büyük anlamlarından birisi de aşktır. Aşkın kendisi başlı başına büyülü bir yolculuktur. Belki de bu nedenle aşk, insanoğlunun aklını başından alır. Aşk insanın karnında kelebekler uçurmasına sebep olurken, aşk acısı kişinin yaşayan ancak hayattan herhangi bir tat almayan bir insana dönüşmesini sağlar. Aşkın bu kadar güçlü ve çarpıcı olması insanoğlunun da aşkına sahip çıkmasına neden olmuştur.

Aşk büyüsü ne işe yarar sorusu da tam bu ruh haliyle ortaya çıkar. Aşk büyüsü yüzyıllardır kullanılan etkili bir yöntemdir. Nesilden nesile aktarılarak günümüze kadar ulaşan aşk büyülerinde ana ama. Aşık olan kişinin aşkıyla mutlu bir şekilde yaşamasını sağlamaktır. Büyüler dünya üzerindeki etkili yöntemlerden birisidir. Bu nedenle de büyü süreci asla tek başına üstlenilmemesi gereken bir güçtedir. Çünkü tüm büyüler dahil olmak üzere aşk büyüleri de bir medyum aracılığıyla gerçekleştirilmelidir.

Aşk büyüsünde tek bir ritüelin yanlış yapılması, bir kelimenin yanlış söylenmesinin birçok kötü sonucu da olabilir. En iyi ihtimalle aşk büyüsü başarısız olur. Kötü ihtimallerden birisi de aşk büyüsü yapmaya çalışırken, büyü yapılan kişinin büyü yapan kişiden daha da soğumasına sebep olur. Tam da bu nedenle aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler deneyimli ve tecrübeli bir medyumdan destek almalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk Büyüsünün Amacı Nedir?

Aşk büyüsünün amacı nedir sorusunun cevabı aşk acısı çeken kişinin acılarına son verilmesidir. Başarılı bir şekilde uygulanan aşk büyüsü sayesinde aşk acısı çeken kişinin acıları sona ererken, büyü yapılan kişi de büyü yapan kişiye aşık olur. Aşk büyüsü sadece platonik aşk yaşayan kişiler tarafından yapıldığı düşünülse de aslında bu yanlış bir yargıdır.

en etkili baglama duasi nasil okunur - Aşk Büyüsü Ne İşe Yarar?

Çünkü aşk büyüleri bir ilişki içerisinde olan hatta evli olan kişiler tarafından bile tercih edilebilir. Burada önemli olan aşk büyüsünün kimler tarafından yapıldığı değil; iyi niyetle ve gerçek aşkın gücüyle yapılmasıdır. Aşk büyülerinde iyi niyet her şeyden önemlidir. Aşk büyüsünün yapılma amacı tam olarak medyuma anlatılmalıdır. Gerçek duygular anlatılmadan kötü niyetle yapılan aşk büyüsü, aşk büyüsü değil kara büyüdür. Kara büyülerde birçok olumsuz sonuca neden olabilecek büyülerdir.

Aşk Büyüsü Ne için Yapılır?

Aşk acısı çeken kişiler aşk büyüsü yaptırmaya karar vermeden önce kendini sorgulama sürecine girerler. Bu sorgulama süreci içerisinde aşk büyüsü ne için yapılır sorusu da vardır. Bu sorunun sorulmasını nedeni oldukça mühimdir. Çünkü gerçek duygularını bilmeden ya da düşünmeden aşk büyüsü yapmak her iki kişinin de hayatını negatif yönde etkileyebilir. Unutulmaması gereken bir nokta da aşk büyülerinin aşk büyüsü yaptıran kişinin hayatını etkilediği kadar aşk büyüsü yapılan kişinin hayatını da etkilediği gerçeğidir.  Bu yüzden büyü sürecine başlanmadan önce tüm adımlar detaylı bir şekilde düşünülmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüleri Ters Etkiler Mi?

Aşk Büyüsünün Asıl Amacı Nedir?

Aşk büyüsünün asıl amacı nedir sorusunun cevabı büyü yaptıran kişiden kişiye göre değişir. Sevdiği kişi tarafından aldatılmak istemeyen kişiler tarafından aşk büyüsü tercih edilebileceği gibi platonik aşk yaşayan kişiler tarafından da tercih edilir. Çoğunlukla yapılan aşk büyüleri aşağıdaki nedenlerle yapılmaktadır.

 • Platonik Aşk Yaşayanlar
 • Sevdikleri Kişi Tarafından Terk Edilenler
 • Evliliğinde Boşanma Sürecinde Olanlar
 • Hayatlarındaki Kişi Tarafından Aldatılanlar
 • İlişki İçerisinde Olmasına Rağmen İstediği Aşkı / Sevgiyi Bulamayanlar
 • Sevdiği İnsan Farklı Sebeplerden Ötürü Uzakta Olanlar
 • Hayatlarının Aşkını Kaybetmek İstemeyenler

Aşk Büyüsü Nedir?

Aşk büyüsü nedir sorusunun en doğru cevabı aşk acısına son veren etkili bir yöntem olduğudur. Aşk acısı sayesinde büyü yapan kişi aşkına kavuşurken, büyü yapılan kişi de mutlu bir ilişkiye sahip olur. Popüler olan aşk büyülerinden bazıları aşağıda yer almaktadır. Tercih edilen aşk büyülerinin adları değişiklik gösterse de, tüm aşk büyüleri kişinin aşkına ulaşması amacıyla uygulanır.

 • Gerçek Aşk Büyüsü
 • En Etkili Aşk Büyüsü
 • Bağlama Büyüsü
 • Mum Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Fotoğraf Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Kişisel Bir Eşya Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü ( Ayna, Tarak, Saç, vb)
 • Kaşık Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Şeker Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Bakliyat Kullanılarak Yapılan Aşk Büyüsü
 • Uzaktaki Eşe Yapılan Aşk Büyüsü
 • Üç Günde Etki Eden Aşk Büyüsü
 • Sevgilimin Gözü Benden Başkasını Görmesin Aşk Büyüsü
Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Geri Teper mi?

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara