Aşk Duaları

Aşk Duası

Aşk Duası

Aşk Duası Hayatta aşk duygusunu yaşayanlarla, aşk duygusunu yaşamayanlar arasında büyük bir fark vardır. Aşk duygusunu yaşamayan kişiler hayatlarına devam etseler de, bilmedikleri bir eksiklik hayatları boyunca onları takip eder. Şanslı insanlar da aşk duygusunu tatmakla kalmaz, bir de aşklarına karşılık bulurlar.

Bir gurup vardır ki, aşkın en kötü haliyle yüz yüze gelmiş ve tanışmışlardır. Bu kişiler karşılıksız aşk yaşayanlarla, bir zamanlar aşklarına karşılık bulmuş ancak artık sevilmeyenlerdir. Aşk acısı öyle güçlü bir duygudur ki insana yaşadığını hissettirirken, en büyük acıyı da yaşamak zorunda kalır.

Aşk acısını dur demek isteyen, aşk acısı yerine sevdikleri kişi tarafından sevilmek isteyenler aşk duası sayesinde bir çözüm ararlar. Aşk duası, kişinin rahatlamasının ötesinde, aşık olan kişinin aşkına kavuşmasını sağlayan bir yöntemdir.

Aşk duası faydalarını yaşamak isteyen kişiler duaların aracı olduğunu asla unutmamalıdır. Tüm dualar, aşk duaları da dâhil olmak üzere Allah’tan istenir. Aşk duasının kabul görmesi için dua eden kişinin iyi niyeti, inancı ve aşkının gücü çok önemlidir. Aşk duası edilmeden önce dua okuyacak olan aşık kişi ruhunu ve kalbini olumsuz düşüncelerden uzaklaştırmalıdır. Sonrasında ise beden temizliği için her duadan önce olduğu gibi abdest alınmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Anında Tutan Aşk Duası
etkili ask duasi - Aşk Duası
Aşk Duası

Aşk Duaları Faydaları

Aşk acısı çeken kişilerin, çektikleri acıyı azaltmanın hatta durmanın yolu aşk duasından geçer. Aşk duası, kişinin aşkına kavuşmasında önemli bir role sahiptir. İslam inancında duaların ayrı bir önemi ve rolü vardır. Aşk duası da kişilerin aşkına kavuşmasını sağlayan en önemli acılardan birisidir.

Aşk duaları aşık olan kişi tarafından okunabileceği gibi aşk acısı çeken kişilerin yakınları tarafından da daha fazla acı çekmemesi amacıyla okunabilir. Aşk dualarının en önemli faydaları arasında okuyan kişiye sabır vermesi, çektiği acıları azaltması ve aşkın vermiş olduğu yükü hafifletmesidir.

Aşk duaları aynı aşk acısı çekenlerin acısını azaltmakla kalmaz, ruhunu da hafifletir. Aşk duası faydaları arasında bir diğer önemli noktada duanın en hayırlı zamanda ve en hayırlı şekilde gerçekleşeceğidir. Bazen insanoğlu çektiği acı ve gelecek günlerin nasıl olacağını bilmediği için büyük resmi göremez. Ancak Allah dua edenler için en hayırlısını, en hayırlı zamanda gerçekleştirecektir.

Bugün Tutan Aşk Duası nasıldır?

Bugün tutan aşk duası isminden de anlaşılacağı üzere aşk duasının yirmi dört saat içerisinde gerçekleşmesidir. Bunun için alanında uzman olan, deneyimli bir medyumdan destek alınmasıdır. Destek sonrasında medyum okunması gereken dualar ve esmalarla ilgili aşk duası okumak isteyen kişiyi yönlendirir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  İsme Okunan Aşk Duası

Aşk duasını okuyarak hayalindeki aşkı yaşamak isteyenler, hayallerine rahatlıkla kavuşabilir. Duaların kabul olmasında dua okuyan kişinin niyeti ve duyguları her şeyden önemlidir. Dua etmeden önce aşk duası okuyan kişi olumsuz duygulardan arınmanın ötesinde sadece dileğine odaklanmalı ve aşkını tüm kalbinde hissetmelidir.

Aşk Duası Yapılışı

Yapılışında dikkat edilmesi gerekenler ve uygulamalarla ilgili medyumdan destek alınmalıdır. Medyum, aşk duasının kabul edilmesi için okunması gereken dualardan, vefklere kadar gerekli olan her bilgiyi de detayı da aşk acısı çeken kişiyle paylaşır. Aşk duasının yapılışında dikkat edilmesi gereken, olmazsa olmaz detaylara dikkat ederek okumak zorundadır.

 • Dua öncesinde kişinin kalbinin ve ruhunun tüm olumsuz düşüncelerden arınması şarttır.
 • Ruh ve kalp güzelliği kadar beden temizliği de önemlidir. Bu yüzden dua öncesinde muhakkak abdest alınmalıdır.
 • Dua okuyan kişi dua edeceği aşanda yalnız olmalı ve tercih edilen mekân da temiz olmalıdır.
 • Aşık olan kişi duasını ve dua okuduğunu kimseyle paylaşmamalıdır.
 • Büyük bir samimiyet ve dileğinin gerçekleşeceğine olan inançla dua okumalıdır. Çünkü dua okuyan kişi duasının kendisi için en doğru anda ve en doğru şekilde gerçekleşeceğini bilir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  En Ağır Aşk Duası

bugun tutan ask duasi 300x199 - Aşk Duası

Hızlı Tutan Aşk Duaları Nasıldır ?

Hızlı tutan aşk duasının amacı, kişinin daha fazla aşk acısı çekmemesi için daha etkili olduğuna inandığı vefk’lerden yararlanması anlamına gelir. Aşk acısı çeken kişi duaların desteğiyle, acısını hafifletirken duaların gücüyle de aşkına bir adım daha yaklaşır.

Hızlı tutan aşk duasında iyi niyet, güçlü ve saf duygular her şeyden önemlidir. Aşk duasını okumaya başlamak için belirli bir gün olmasa da, hayırlı bir gün olan Cuma günün başlangıç olarak seçilmesi faydalı olur.

Buradan yotube sayfamızı da  inceleye bilirsiniz.

Bağlama büyüsüne ulaşmak bilgi almak için linki tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

İlgili Makaleler

82 Yorum

 1. remzii dedi ki:

  bu derin bir meseleydi hocam ve bu konuda paylaşımlarınız cok iyiydid selematle hocam …

  1. remzii dedi ki:

   hanım efendi aramaktan bişi kaybetemzsınız ben her aradığımda ulastım muharrem hocaya

 2. FATİME KARAN dedi ki:

  HOCAM NE ZAMAN ARASAMM ULASTIM SİZİE HER DAİMN YANIMDA OLDUNUZ İLGİ VE ALANIZ İÇİJN SAGOLUN KOCAMIN ILGI VE ALAKASINDAN COK MEMNUNUM GORUMCEM DE BIR NEBZE UZAK DAHA NE İSTEYEMMM..

 3. selmtuzluca dedi ki:

  sayn remzi bey bende yaptırdım ama cözum alamadımm m uharrem hocadan da denemek ıstırum ama sonuc ne olur bıde ulasmak zor mu ılk ıslemde cok zorluk yasadım fıkrınızıı qalabılırmıyımmm yorumunuz dıkkaatımı cewktı …

 4. ahmet ıncedag dedi ki:

  hocam baldızdan kurtardın benı her daim yanımmdaydın hanımda la düzelltikmi cansıon hocam ..

 5. MEMET ROCAN dedi ki:

  HODAm BİR ARAMA KADAR YAJKINDIJIZ BANA EYVALLAH ..

  1. nesrın dedi ki:

   gercekten her aradıgınız da ulasabıldnız mı.. benım de bır sıkınmtım var ama arqasammı dıye dusunuyorum ..

  2. FATİME dedi ki:

   Doğru söylüyorsunuz ben de ne zaman istesem ulaşabilildim 😌

 6. EREN CIGLIK dedi ki:

  nE YAINI BEN BU DUAYI YAPTIRDIMMI BENI SEVMÖEYEN SEVECEK MI ISTEDIGIM M KISI YANİANLAMDIM

  1. cevdet- dedi ki:

   hayat bir mücadele her seyin iyisini yarabbi bilir kadir kısmet hayırlısı olsun. Muharrem hoca ile bir görüş derim

  2. Ramazan dedi ki:

   Neden olması. Ki danışmak konuşmak tan ne kaybedersiniz bı konuşun derim ben konuştum sağ olsun Muharrem hocam güvenilir bir şekilde yardımcı oldu elleri e sağlık hocamın . İlişkimiz şimdi daha iyi ve güçlü .

 7. nazan dedi ki:

  Aşk büyüsü denildiği zaman ben Mmuharrem hocamdan daha iyisini tanımadım. Çok insandan yardım istedim ama Medyum muharrem hocam kadar iyisini bulamadım. Aşk büyüleri hakkında istediğiniz gibi bilgi alabilirsiniz.

  1. serapp dedi ki:

   bende yaptırdım bir kaç engellle karşılaştık sağ olsun hocam ilgili konuyla ..

  2. nesrın dedi ki:

   Nazan hanım biraz karşılaştıklarınıdan bahsemını rıca etsenız mumkun mu

   1. Nazan dedi ki:

    Tabii ki ama yd onunla konuşmaktan çekinmeyin arayin sizin de memnun kalacağınıza inanıyorum durumunuza ilgi ve alakası ilmi bilgisi sizi güvenilir bir yerde olduğunuzu hissettirecektir.

 8. Nejdet baskin dedi ki:

  Korkuyorum bana da yardımcı olun kötü bişi mi yapmış olurum açaba ..

  1. furkan dedi ki:

   Necdet Bey sormaktan bir şey çıkmaz kendinize güvenin aklınızda ne varsa sorun olumsuz geldiyse bunu da sorun muhakkak cevabı vardır ilmine ve mutaviziligine güvenin ve göreceksiniz.

 9. HAKAN AY dedi ki:

  hocam kücük SEKMELER OLSADA DAKİKSİNİZ MAŞALLAH.. HER ARAMAMDA ULASABILDIM SIZE İNŞALLAH Bİ SONUCA ULAŞCAZ HOCAM BEKLIYORUM..

 10. EDA TAN dedi ki:

  GAYRET VE ÜSLÜBUNMUZ BEKLENTİM DIŞINDAYDI HOCAM YAZMDAK İSTEDİM BURADAN YAZMIS OLDUĞUNUZ DUA SAYESİNDE EŞİMLE DAHA MUTLU VE HUZURLUYUZ ŞÜKRANLARIMI SUNARIM..

  1. sevcan-akbulut dedi ki:

   s.a. eda hanım gercekten hak veriyorum sıze ben de işlem başlattım ilgili konusuna hakim biri

 11. sevcan-akbulut dedi ki:

  .s.a hocam eşimın davranısları bır kac aydır cok dıstı ust kata bıılerı tasındı o gunden berı esım bır tuhaf yardım edın ltf

 12. ERKAN-YAGMUR dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR BEN MUHARREM HOCAYI GOOGLEDEN BULDUM ESASINDA ŞİM İLE KAÇARAK EVLENDIK EŞİM BİRDN BİRE BAA KARŞI ÇOK DEĞİŞTI ELİNİZDEN ÖPER BİR EVLADIMIZ VAR ONU BİLE GÖZÜ GÖRRMEZ OLDU DAHA ÖNCE BİR ÇOK MEDYUM HOCALARA GİTMİŞ BİRİ OLARAK MUHARREM HOCANIN İLGİSİ YARDIM SEVERLIGI MUTAVAZILIGI GERCEKTEN MUAAZZAM KENDISINE NE KADAR COK TESEKKUR ETSEM AZDIR AYRICA BENIM MUTLULUGUMA VESILE OLAN TEK KISIDIR .HEPNIZE SAGLIKLI GUNLER DILERIM .

 13. necip AKCAN dedi ki:

  hayırlı günler hocam eşimle altından kalkamadıgımız hayat akısımızda hıslerımızde dularınızla yol bulduk megerse halledılemeyecek bır sey degılmıs sızı tanıdıgıma cok memnun kaldım kısa surede aıle ılıskılerımı sayenızde dualarnızla duzettık yaptınız işlemde kendımızı daha ınanclı hısstteım hala daha ole aılem ve kendı adıma teskkurlerımı ıletırım saglıcakla muharrem hocam

 14. Ayfer dedi ki:

  nişanlımla evlılık arıfensındeydık her sey tastamam hazırdı nıkaha bır ay gıbı sure kala nişanlım anlam veremedıgım bır sekılde ortada hiç bir şey yokken nişanı bozdu ben de aşırı cıkmaz ıcıne gırdım inrenetten arastırırken muharrem hocamın sıtesıyle klarsılastım durumu paylastım kendısıyle her seye o kadar net ve acık bır sekılde anlattıkı bana kendısıne guvenerek nısanlımın tekrardan bana donup evlenmemiz için işlem yaptı. iyiki kendısıne guvenerek ıslem yaptım yaptıgı ışlem 17 gununde etkı sagladı bana nhsaınlım tekrar bana gerı dondu Allah.’ıma sukur olsun kı tabi ki en buyuk katkı muharrem hocamın vesılesıyle düğünümüzü panemiye uygun yaptık:) şu anda eskısınden daha ıyıyız muharrem hocamdan Allah razı olsun

 15. NİHAT dedi ki:

  MUHARREM HOCAM SEVGİLİMLE ŞU AN YAN YANA EVLİLİK YOLUNDA HUZURLA YOL ALABİLİYORZ İLMİNİZ VE DUALARINIZLA GERÇEKLEŞTİ İYİ VARSINIZ HOCAM

 16. Mustafa dedi ki:

  selamlar…! hocama işlem yaptıran bir arkadaşımın ısrarlıyla irtibat kurdum ayrılalı ben de yaklaşık 1 yıla yaklaşıyo ümidimin olamğı anda gerçekten hoş görü ve ilgisiyle hayatıoma yol vermemde yardımcı olan şu an eşimle kendi çatımda mutlugu ermemde ilmi bilgisi sayesınde dualarıyla mutluluğa ulştıran değerli hocam size canı gönulden şükranlarımı sunarımm tabiki size ulaşmama sebep olan dostuma da iyiy ki varsınız ,

  1. Rika dedi ki:

   Bu bir yılda hiçmi görüşmeniz olmadı rica etsem anlatırmısınız biraz

 17. seyfi dedi ki:

  hocam benım sevgılim le aramı açan birinin oldugunu düşünüyom ne yapacaz erkez yerini bilsin kızcaz guven sıkıntısı yasıyo ve benıomde uzulmeme neden oluyo …

  1. Mustafa dedi ki:

   Sayın Seyfi yine kendi kendi iradenle tabi ki ama ben de kız dostumun vesilesiyle ulaştım Muharrem hoca’ya karşılaştıklarımla gerçekten şok yaşadım durumu konuyu yaptığı işlemi bu kadar net bir şekilde açıkladı ki kendimden eminim tavsiye ederim

  2. esra dedi ki:

   Güzel kardeşim Seyfi tam adresindesin sorunlarına çare bulcagin adreste huzur bulacaksın aramaktan çekinme tum sorularına cvb bulacak ve cozume ulasacaksın …. bende yaptırdım 25. günde sorunlarım hocam ve dualarıyla cozuldu..

 18. CAFER dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar birkaç gündür mesajlarınızı okuyorum Bir benzer konuda yardıma ihtiyacım var gizlilik konusunda güvenebilir miyim sizce ilk kez böyle bir yardım alacağım birkaç gündür araştırıyorum çok enteresan şeylerle karşılaştım durumla ilgili net olmak istiyorum

  1. Nadide dedi ki:

   Cafer bey araştırmanızı devam ettirin yinede son adresiniz burası olacaktır Muharrem hocama ben de işlem yaptırdım kesinlikle herşey güvenilir bir durumda tüm merak ettikleriniz aklınıza takılan herşeyi sorabilirsiniz samimiyetle cvbini alacaksınız dir 13.gunumde işlemin gercekkesti .tavsiye edrrim

 19. Cem dedi ki:

  Merhabalar hocam �yi ki varsıniz islemimizinn 13 günündeyiz teşekkür ediyorum size

 20. Cemal dedi ki:

  Dualarınız ve ilminiz bilginizle beraber yanımızda olduğunuz için size minnettar hocam 12 günde sayenizde karımla duygularımızi en iyi şekilde yaşanabilir hale getirdik Allah sizden razı olsun ne muradınız varsa versin umutsuzca eşimle göz göze bakarken dualarınızla bizi birbirimize yeniden tanıtınız iyi ki varsınız

 21. Ragıp dedi ki:

  Hocam hayırlı günleriniz olsun. Bugün itibariyle 14.gunumdeyim yeni yeni davranizlwrda değişiklik var. Daha da ilerleyecene inanıyorum alakadar olduğunuz dualarınız bilginizi üzerimizden eksik etmediginiz için teşekkür ederim!!

 22. Ayça dedi ki:

  Merhabalar ben konuya çok hakim dehilim ama işlemlerin kötü bir etkisi varmı tedirginim ama birde içimden bir his dene diuor .

  1. selamine dedi ki:

   ayça hanım iyi bir adreste ilimli bır ınsanla tanısmak uzeresenız oncelıkle tebrık ederım emınım rahat edeceksınız cekınecegınız bır durum yok herseyde zıyade ıyı bır dınleyıcı 1 aydır tanıyorum hocamı sag olsun hıc yanlız bırakmadı benı ve canı gonulden ıstedıgım derdıme 15. gunde dularıyla yardımcı oldu yoluma yolads oldu nasıl denır asıl gercek bızız ama yolun akısınıda bılen bırı selametle ayca hanım

  2. SERTAP dedi ki:

   AYCA HANİM BEN YAPTİRDİM ASLİNDA BEMDE AYNİ SEYLERİ DÜŞÜNÜYORDUM İYİKİ YENMİSİZ KORKUYU ALLAH RAZİ OLSUN MUHARREM HOCAMDAN NEDEDİYSR OLDU UMİT VERMEDİ AMA YİNEDE HOS TUTTU İCİMİZİ ARAYİN CİKSİN İCİNİZDEKİ KOTU HERSEY

 23. şema dedi ki:

  yaz tatiliydi çok güzel zaman gecvırıyorduk bır sabah uyandık kocamın bana bakıslarını bır an yabancı bırıne bakar gıbı hıssettım endıselendım arkadsıma paylaştım uzgundum sonucta kocam bana ne dusunursun bılmem şema ama bır numara vercem onunlada konus bu konuyu dedı o zaman tanıdım muharrem hocamı bahsettım onada . evet cekıngendım ama anlattım yınede sag olsun hocam 24 saatte lıık kısa bır surede duasıyla yenıden bırbırımıze asık olmamıza vesıle oldu ınanılmaz bır sey cansın muharrem hocam allah razı olsun

 24. cemail dedi ki:

  hayret verıcıdydı sevgık nısanladık evlılık masasına otumamız ıcın gunler kalmıstı nısanlım nasıl bır anda sıyahlara burundu hanı bole sert bır beton duvar gıbı ne yapsam mutlu olmuyordu sag olsun hocam ıkı ıslem yaptı bu arada nısanlıma degen bır kotulugu gordu ve cozdu su an karım ona gulumsemem ona bakısımla bıle mutlu oldugunu goruoyom yaa ben vallah ondan daha cok mutlu oluyorum sg olasın hocam sag olasın

 25. Emre dedi ki:

  Değerli Muharrem hocam her şey için çok teşekkür ediyorum

 26. HASAN dedi ki:

  hocam soyledıgınız her sey YERLI YERINDE HAKLISINIZ ALLAH’IN İZNİYLE KALKICAZ ALTINDA 12, GUN BUGUN ÜMİTLRE BEKLIYORUMM

 27. SELEHATTIN dedi ki:

  HOCAM UYARINIZA REMEN DINLEMEDIM SIZI İŞLEMİMİZ DUSURDUK YENISISI HAYIRLI OLUR INSALLAH AMA GUVENLI GUVENILIR BIRISINIZ SAG OLUN ONCA YERLERE BIR DUNYA PARA DOKMUSUZ NE DIYIM

 28. erdem dedi ki:

  dun tanıstım muharrem hocayla bır kac gundur arastırma ıcındeydım bır kac farklı gorusmeleım de oldu dgerlendırmem sonucunda oncelıkle daha mantıklı bır gorusmem olmadı muharrem hoca bu konuda once guvelınır bırı

 29. melıha dedi ki:

  ah hocam ah once senı neden aramadım kı sormadan konusmadan dusunmeden hareket ettık bakalım sızınle ıyı olacagını dusunuyorum hayırlısıyla ınsallah

 30. vedat dedi ki:

  hocam hakkınız var sorun hemen hararvermeyın dedızın hakkete kafam almadı bı an dolandırılmaktan kurtardınızx benı oncelıkle gercekcılıgınız ıcın mınnettarım sıze sımdı bıze donelım hocam şimdi burdan yazıyourm kı ınsanlar yanlıs yere oncelıkle ceplerındekı paradan olmasın karımla olan baglılıgımızı sayenızde cozecegız ınsallah hocam aksamaa arıcam hayırlkısı

 31. İrfancc dedi ki:

  mart kedisi gibi kendi kendime anlamsız aşklar yaşamaya çalışmak canıma çok koydu ya anlatamam. muharrem hocanın aşk işlemiyle bizde de tuttu ve işlemimim ilk belirtileri mükemllel helal sana hocam

  1. Sakine dedi ki:

   Vavv yazı dusunceler olaylar bı başka bende bı durim için k onusmustim hocamla herşeyden ziyade NET ,BİRİ bu da ona olan güvenimi arttırdı … tereddüt etmeden aradım iyokinaramisim

 32. necati dedi ki:

  sevdiğim halde ayrıldık saçma sapan düşüjncekler yani bilirsiniz işte oraya çok takılmadım ama bizim ilişkimiz biraz da bır tarfın inancsızlıgına döndü böyle olmasın be aman yaw .isterimkı Bana bağlansın bunun için ne gerkıyorsa yaptırmaya hazırım. muharrem hoca kimseye sırları anlatmıyormuş şantaj yapmiyormus millet öyle yazmış bende bu siteye öyle geldim. Aşık etme büyüsü yaptırsam diyorum etkısı ve tepkısı ne olur nasıl olur

  1. Necmi dedi ki:

   Güzel kardeşim öncelikle buraya yazabilecek cesarette bulmuşsun bak ne güzel arayıp sormaktan niye çekiniyorsun bak ben kaç tane hoca ile çalıştım zarar görmedim çünkü açıklamaları ve konuşmaları beni hiç tasvip etmedi kafama yatmadı yani birçoğu Garanti verirken Muharrem hoca takdir Allah’ın biz onun açtığı yoldan yürürüz dedi bu güzel bir şey doğru olduğuna inanıyorum onun için en azından bir ara paylaş herhangi bir şey yaptırmazsan da araştır ama yine döneceğin adres belli bence rastgele

  2. Selim dedi ki:

   Arayın dusunceleriniz den kurtulun bence

 33. Cemile dedi ki:

  Mütevaziliğiniz net oluşuruz için teşekkür ederim hocam Allah kimseyi kötüye bulaştırmasin ..

 34. Nejla kocanar dedi ki:

  Hocam kocam çok seviyorum annesinde seviyorum o doğurdu ama bizde aileyiz kötü bir şey de yapmak istemiyorum Bir arayayım o zaman hocamı onu bana getirmem de yardımcı olan hocam bunda da beni yönlendirir inanıyorum size

 35. Sadi dedi ki:

  Sevgilime sıkıntı yaşadığım şu aralarda ciddi kararlar alma aşamasındayken iş arkadaşlarımla iki tanesinin aralarında konuştuğunu duydum büyüdür duadır ne bileyim tuhaf geldi bir kaç site baktım çok enteresan şeylerle karşılaştım Muharrem hoca ile ilgili çok da kötü bilgiler paylaşılmamış ve durumları paylaşanların çok normal olduğunu düşünüyorum biraz daha düşüneyim bari Muharrem hocam çözümü bulabilirmi acaba arasam bir şey kaybetmem galiba

  1. BUKET dedi ki:

   ALLAH HERKESİN YOLUNU DAİM ETSİN BENDE GORUSME YAPTİM BİR İSTEMDE BULUNDUM HOCAM BASKA BİR SEKLİYLE ANLATTİ SAG OLSUN ARAYİN COZUM BİR ARAYOS CARE MUHARREM HOCAM DA YETERKİ NET OLUN. O NET BİRİ HAYİRLARA VESİLESİYLE

 36. Sertan dedi ki:

  Muharrem hocam Allah razı olsun sizden ben kiminle nasıl evlenirim derken kısmet bağlarımı çözdünüz etik olur mu bilmiyorum oğlum olursa Muharrem kurum ya adını şükür hocam şükür 10 ayımız geçti evleneli nice 10 yıllara inşallah

 37. Cemile dedi ki:

  Söyledim ya hocam çok sevdim onu ama birbirimiz için yanlışız sağ olun hocam ikimiz için de en hayırlısı bu idi soğutma duanız sayenizde öyle sonuçları aldım ki 25 gün sonunda iç aramamaya sormamaya başladı bugün 1 ay oldu hiç rahatsız etmiyor

  1. CEREN dedi ki:

   COK DİKKATİMİ CEKTİ. CEMİLE HANİM PAYLASİMİNJZ BENKMDE BİR İSLEMİM OLACAK MUHARREM HOCA GORDUGİM KADARİYLA SOGRU BİRİ

 38. ZÜHRE dedi ki:

  KESİNLİKLE TUM SAMİMİYETLE YARDİMİNİ VE DESTEGİNİ SİZDEN. EKSİKETMİYECEKTİR BEN KENDİM İCİN BİR HUSUSTA İSLEM YAOTİRDİM 2HAFTA OLDU ETKİLERİNİ GİRMEYE BASLADİM CEKİNİXEHİNİZ KORKACAGİNİZ BİRİ DEGİL

 39. RECEPP dedi ki:

  OYLE KOTUYDU Kİ HOCAM SAG OLUN İYİ OLUN NE EİYECEM BİLEMİYORUM MUTLUUGİMU SİZE BİRCLU OLDUGUMU SUAUNUYORUM ALLAH SİZDEN RASİ OLSUN

  1. necibe dedi ki:

   recepp bey gercekten sorunlarınıızn yogun oldugunu gordum bıraz cesaret buldum neden aramayayımkı demı benımde sorunlarım cozuldun ıstıyorum artık muharrem hoca galıba cozum olcak gorelım

 40. Sadik dedi ki:

  Hocam kaç gündür bekliyorum bir sonuç ama 22 gün oldu ama bir etkileme yok diyor dum bugün 35gun akşam yemehi yicez nasıl heyecanlıyım

 41. HAKKI dedi ki:

  SELAMÜN ALEYKÜM HOCAM BU SOGUK GUMLERDE SİZİNLE TANIŞTIĞIM İCİNN GUVENDE OLDUGUMU GOSTERDİGİNİZ İCİN COK TEŞEKKÜR EDEREM DERDİME DERMAN OLDUN UZ 15 GUNUMUZ HOCAM ORTAM SİCAK TAMDA DİLEGİDİGİM GİBİ HERSEY HAYİRLARA VESİLE İNSALLAH

 42. Berkay dedi ki:

  Saygılar hocam Allah’ın hükmü bizlerle olsun inşallah yolumuz aydınlık ola…
  Dar ve çıkılmaz durumumun içinden bir şekilde çıkmama vesile oldunuz gerçekten büyük acılar cekebilirdim sayenizde ilminiz ve bilginiz dahilinde dualarınız huzur ve güven verici Allah size uzun ömürler nasip etsin inşallah

 43. TAHSİİN dedi ki:

  SELAMÜNALEYKÜM MUHARREM HOCAM KOLAY GELSİN ÖZEL DUYGU VE DÜŞÜNCELERİMİZİ PAYLAŞABİLECEĞİMİZ BÖYLE BİR ORTAM YAPTIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM LİSE YILLARIMDAN BERİ TANIDIĞIM ESİMİ HAKİKATEN BİLEMEZ TANIYAMAZ DURUMA GELDİM BİR VİSİYLE SİZİNLE TANIŞTIM BİRAZ ZOR OLDU AMA MURADIMIZA ERDİK ESİM VE BEN SİZİ ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ TÜM GÜZELLİKLER ÜZERİNİZE OLSUN SEVDA & TAHSİN

 44. SEVDALI GÖNLÜM dedi ki:

  NERDEN BASLANİR BİLMEM TAM HERSEY BİTTİ YUZUMUZE GOZUMUZE BULASTİRDİK HAYATİMİZİ DEDİM CANİM ESİM SEVGİLİM KOCAM CPCUGUMUN BABASİ ANLAYQMQZ TANİYAMAZ OLMUSTUM SEBEP OLACAKYA KOMSUM TANİSMİS MUHARREM HOCAMLA BİZEDE İYİLİGİ DOKUNDU SİCAK EVİMİZDE SİCAK CORBAMİZİ İCİYOZ SAYENDE MUHARREM HOCAM ALLAH RAZİ OLSUN

 45. elif dedi ki:

  bir kaç ay önce önce medyum muharrem hocaya aşk veefki çalışmalar yaptırdım erkek arkadaşımı kendime aşık etmek için yardım aldım bana 16, günde etki aldım ve erkek arkadaşımı bana aşık etti sonuç aldığım gün yorum yapmak istemedim etkisinin ne kadar süreceğini bekledim ve gün geçtikçe daha çok aşık oldu bana bende şimdi buraya yazmak istedim medyum muharrem hocayı tavsiye ederim iyi günler herkese

 46. Narin dedi ki:

  İyi geceler heekese10 yıllık esim beni gordumu nasıl rahatsız oluyor anlamsız herşey neden böle oluyor anlamıyorum bunun sebebini ogrenecegim Muharrem hocam bu konuda iki haftadir çok olumlu anlatıyor kendimi başka birinden ve kısa sürede güvenimi alan birinden dinlemek çok rahatlatıcı iyiki varsin Muharrem hocam Allah’ın izniyle yeniden başaracağımıza inanıyorum

 47. halit dedi ki:

  hayırlı gunler baktım olcak gıbı degıl herseyı Allah’a bıraktım ıyı dusun dedım hocam hayırlısı neyse ole olsun

 48. selince dedi ki:

  ben de bır umutsuzlukla aradım sag olsun hocam herseyele ılgılendı daha ıyı hıssedıyorum …

 49. Cemal dedi ki:

  Allah’ın selameti ile olur hayırlısıyla olur demiştiniz hayırlısı neyse o olsun hocambir nebze de olsa gözümün içine bakıyor şükürler olsun bir şey öğrendim tabir caizse kendimi bu şekilde ifade etmek istiyorum mercimek çorbasının seviyor ve yiyeceksen ustasının elinden yiyeceksin ellerinize sağlık hocam

 50. Esma dedi ki:

  Birçok şeyi bilmedenen iyi bildiğim şeyin karşımdaki insana rahatsızlık verdiğini onu kırdığımı onunsa bana değer verip bir şeylere katlandığını benden kopmasına az bir zaman kalaBir şeylerin farkına sayenizde vardım Muharrem hocam yaptığınız bağlılık işlemiyle bizim yeniden mutlu bir aile olmamızı neden olduğunuz en iyi dileklerimle size çok teşekkür ediyorum

  1. HATİCE**** dedi ki:

   MERHABALAR ESMA HANIM YORUMUNUZ DİKKATİMİ ÇEKTİ BİR ŞEY SORMAK İSTERİM SİZE PEKİ KAÇ GÜNDE OLUMLU ŞEYLERLE KARŞILAŞTINIZ BEN DE İŞLEM YAPTIRMAK İSTİYORUM MUHARREM HOCA’YA YANITLARSANIZ MEMNUN OLURUM

 51. Seher***** dedi ki:

  bundan 5 yıl kadar önce eşimle birbirimizi severek ve ailelerimizin karşı çıkmasına rağmen kaçarak evlendik fakat son 1 senedir eşim bana karşı çok değişti sevgisi tamamen bitmiş gibiydi ve bana karşı çok soğuktu özel yaşantımız kalmamıştı bu son derece üzücü bir durumdur benim için eşim artık eve gelmez olmuş internet üzerinden çare ararken dua yolları ararken karşıma Muharrem hoca çıktı kendisi ile iletişim kurdum derdimi anlattım son derece kibar ve nazik bir şekilde beni dinledi yapılabilecek olan işlemi anlattı büyü yaptırmak istemediğini söyledim yaptığı işlerin kesinlikle büyü olmadığını tamamen rahmani olarak dualarla ayetlerle hazırladığını ve bu hususta hiçbir şekilde bana vebal yüklenmeyecek yine çünkü büyü olmadığını anlattı ben de kendisini bu konuda derdime çare olunacaksa islemi yapmasını rica ettim Muharrem hoca işlemi hazırlayıp bana gönderdi Bir de bana okumam için dua verdi ben duaya başladıktan 15 gün sonra eşim durduk yere bana yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyledi benden helallik istedi ve her şeyin değişeceğini söyledi yaklaşık 3 aydır eşimle ilk zamanlarda olduğumuz gibiyiz Allah Muharrem hoca da razı olsun sayesinde yuvam kurtuldu .

 52. KUDRET dedi ki:

  HOCAM OYLE BİR ZAMANDA YETİSTİNİZ Kİ 4 YILDIR HERSEY O KDAR GUZELDİ Kİ ANLAYAMAZ OLMUŞTUM NİSANLİM GOZLERİME OYLE BAKARDİ Kİ OZLMİSİM BAKİSİNİ SON 3AYDİR BENDEN NEFRET ETTİGİNİ DÜŞÜNÜRKEN SAYENİZDE YİNE YENİDEN DOGRUYA YURUDUK YAPTIĞINIZ İSLEM SAYESİNDE IŞIK GORDUK SEVGİMİZ TAZELENMİŞ GİBİ HUZURLA HAYATİMİZA DEVAM EDİYORUZ 25 GUN SONUNDA GOZLERİMİ. YENİDEN MUTLULUKLA DOLDURDUNUZ ALLAH RAZİ OLSUN HOCAM COK SAG OLUN

 53. Rıfat dedi ki:

  Merhaba herkese bir gün eve geldim normal bir gün değildi yoğun gibiydi baskın gibiydi kafamın içinde omuzlarında sanki büyük bir yük varmış gibiydi hanım birkaç şey söyledi onları aldım marketten eve geldim açtım kapıyı girdim içeriye başımda Ağrı artmaya başladı onunla konuşmami seven eşim suallerine cevap vermiyor kaş altından sinirli sinirli bana bakıyordu çok şaşırdım 15 senelik eşim sonuçta elimi yüzümü yıkadım oturma odasına geçtim ne olduğunu anlamaya çalışıyordum bir anda bana böyle sürdüre meyiz nereye kadar sen mutsuz ben mutsuz neden oluyor bilmiyorum ama bu şekilde devam etmek istemiyorum dedi öyle saçma şeyler düşünmeye başladım ki hiçbir şey anlam veremiyordum bir anda bir insan bu şekilde degisşemez di alttan alarak canım sakin ol diyerek onu motive etmeye çalıştım anlamsız hareketleri vardı şimdi konuşup birbirimizi kırmayalım diyerek yemeğimi yedim gittin ve uyumaya çalıştım ertesi gün sabah işte samimi bir dostumla konuyu paylaştım Muharrem hocaya yönlendirdi beni böyle şeylere pek inanmazdım aslında Muharrem hocamın yönlendirmesi ile hazırladığı dua ile sabırla beklemeye başladım digisiklik olduğunda bunu paylaşacağım söyledim bugün 18.gün eşim işe gitmemi istedi onu yalnız bırakmamami bugün onunla geçirmeni istedi Muharrem hocam ne dediyseniz harfiyen oluyor sonucu bekliyoruz hocam Allah sizden razı olsun daha iyi olacağına inandım bugün inandım sag olun hocam

 54. İsmail********* dedi ki:

  Selamün aleyküm hocam bir imkansizi mi sevdim diye düşünürken sizle tanıştım yaptığınız işlemle hayırlısı ile aşkıma kavuştum çok teşekkür ediyorum hocam size 19 gün sonra hersey değişti.

 55. nazlıcan dedi ki:

  Kocamla eskisi gibi mutlu değildik, evde sürekli en basıt muhabbelerden kavga ediyorduk ne yapacağımı bilemiyordum her yolu denedim ama olmadı her neye baş vursam bir sekılde ters tepıyor sonu bızı uzuyordu bılıyoruum kocamda farkında ama tepkı veremiyor oda uzuluyordu Muharrem Hocamı internetten buldum ve telefonla aradım aşk duasını anlattı ilk başta çok fazla tereddütte kaldım başka hocaları da araştırdım sonra Muharrem hocamla devam etmek kararını aldım çünkü açıklamaları ve bilgisi bana daha mantıklı ve doğru geldı Allah ondan razı olsun Muharrem hocamın sayesinde eşim artık tekrardan bana bağlandı ve bırbırımızı daha ıyı anlar bırbırımıze dava anlayışlı davranır olduk resmen aramızdan su sızmıyor çok şükür.sayenızde Muharrem hocam .

 56. Esma dedi ki:

  Muharrem hocamız çok samimi davrandı bana yıllardır çok sorun yaşadım böyle kısa sürede çözüleceğini hiç bilmiyordum 35 günde hazırladğı işlem tamamlandı ve eşim artık eskisi gibi bana bağlı beni hiç üzmüyor, eve artık sürekli zamanında geliyor ve çocuklarımızla çok ilgileniyor. Muharrem Hocamıza çok teşekkür ediyorum herkese şiddetle tavsiye ederim arkadaşlar sizde deneyin, hakikaten ilim sahibisiniz. Allah razı olsun Muharrem Hocamızdan.

 57. serhan dedi ki:

  Allah senden razı olsun hocam dile benden ne dilersen muharrem hocamın verdiği aşk duası ve tavsiyeleri ile karımla aramızda ki sorunların hepsi çözüldü. Yüz yüze konuşsak bile çözülmeyen sorunlar sağolsun muharrem Hocanın asık etme duası sayesinde çözüldü . muharrem hocanın söylediklerini eksiksiz olarak yerine getirirseniz kısa sürede işe yaradığını göreceksiniz.

 58. yeliz dedi ki:

  Eşimle son zamanlarda aramız çok kötüydü, evde sürekli kavga ediyorduk ne yapacağımı bilemiyordum her yolu denedim ama olmadı. muharrem Hocamı internetten buldum ve telefonla aradım hazırlayacagı ıslemı anlattı ilk başta çok fazla inananmadım.düşüneceğimi söyleyip başka hocaları da araştırdım aldıgım bılgıler dahılınde muharrem hocamla devam etmeye karar verdım hocamında bılgılendırmesıyle duurmumdan dolayı hazırladıgı ıslemle 20 gunde aldıgım sonucla cok sasırdım Allah ondan razı olsun muharrem hocamın sayesinde eşimle bağlarım daha iyi hale geldı aramız cok ıyı sukurler olsun.

 59. AYTAÇ dedi ki:

  SAYGILAR HOCAM İYİKİ SİZİNLE KARSILASTIM COK YAZILAR OKUDUM NIYETINIZ VE ILGINIZ ICIN COK TESKUUR EDIYORUM ASK DUANIZ SAYESINDE DUYGULARIMIZI DOYASIYA YASIYORUZ ALLAH RAZI OLSUN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara