Ayırma Büyüleri

Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Bu yazımızda sizlere birçok kişinin ayrılık olarak bildiği ama esasında Ayırma büyüsü  olan  büyü hakkında merak edilenleri paylaşacağız. Büyülerin yapım şekilleri birbirinden farklıdır. Güçleri ve tesir süreleri de yapılan büyüye göre farklılık gösterir.

Ayirma Buyusu - Ayırma Büyüsü
Ayırma Büyüsü

Büyünün çok hızlı şekilde kişi üzerine etki etmesi üç harflilerden yararlanılması sonucunda oluşur. Ayırma büyüsü  bir kara büyü çeşididir bu sebepten dolayı çok tehlikeli ve etkili bir büyüdür. Kişilerin tek başına bu büyüyü yapmaya çalışmaları sonucunda olumsuz şeyler olabilir örneğin üç harfliler büyüyü yapan kişiye musallat olabilir bu yüzden bu büyü yapılırken mutlaka medyumlara gidilmesi gerekir.

Bu büyünün etkisi kısa sürede ortaya çıktığı için istediğiniz kişileri ayırarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Ayırma büyüsü hangi hallerde yapılır?

Ayırma büyüsü hangi hallerde yapılır sorusunun cevabı yapan kişinin hangi düşünceyle ve niyetle yapıldığına göre farklılık gösterecektir. Ayırma büyüsünü aşık olunan yada sevilen birinin sevmediği bir kişiyle evlendirildiğini ihtimalini düşündüğünüz zaman yapabilirsiniz.

Ayırma büyüsü hangi hallerde yapılır  sorunuza cevap olarak sevdiğiniz kişinin mutsuz olmasını engellemek amacıyla yapabilirsiniz diyebiliriz. Mutsuzluk kavramını tamamen ortadan kaldırmak için ayırma büyüsünü kullanabilirsiniz. Evliliklerinde mutsuz olduğunu hisseden kişiler de evliliğini sonlandırmak için ayrıma büyüsüne başvurabilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyum hocalar yardımıyla kusursuz bir şekilde ayırma büyüsünü yaptırabilirsiniz. Eğer niyetler doğru kişi üzerinde doğru  şekilde gerçekleşirse büyünün etkisi anında görülür bu yüzden bu büyü yapılırken amaç ve niyet en önemli hususlardan biridir.

Ayırma büyüsü yapan hocalar

Ayırma büyüsü yapan hocalar  amaçları hem iyi yönde hem de kötü yönde olabilir. Ayırma büyüsü kötü niyetle yapılırken evli, nişanlı yada birbirini seven bir çifti ayırmak, aralarına girmek için yapılır iyi niyetle yapılırken de ayrılmaları iyi olacak ve sorun yaşanmadan boşanması isteyen iki insanın daha rahat ayrılması için yapılabilir.

Ayırma büyüsü yapan hocalar evli olmasına rağmen başkalarıyla  beraber olan insanları geri döndürmek için de kullanılabilir. Bunu yapan kişiyi evine bağlamak ve yaptığı yanlıştan kurtarmak için diğer insanların koparmak gerekir. Üç harfliler bu konuda oluşan bir elektriği bir zorlama ile ortadan kaldırmaya çalışmak işi daha kötü hale getirebileceği için yardımcı olabiliyorlar.

‘Ayırma büyüsü ile eşimden uzaklaşmak istiyorum’ diyen bir kişi ak büyülere göre daha kısa sürede biten ayrılık büyüleri olan şeytani çalışmaları yaptırıyorlar. Bu büyü yapılırken en önemli konulardan biri tercih edilen medyumun ilmidir. Tercih edilen hoca ne kadar bilgili ise yapılan ayrılık büyüsü sonucunda karı koca arasındaki ilişki o kadar kısa sürede biter. Bu işlemi yaparken mutlaka işinde usta medyumlar tercih edilmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sonucunuzun iyi olması ve istediğinizi elde edebilmeniz için belir bir süre verilemese de tahmini 10 günlük bir süreçte gerçekleşeceğini söyleyebiliriz. Bu durumda sabır en önemli unsurdur işlemi yapan hocayı aceleye getirmemek gerekir.

Bu işlemler genel olarak erkekler üzerinde uygulanmaktadır. Büyü etkisinde olan erkek karısından uzaklaşır ve onu görmek istemez. Çok etkili bir büyü olan evli erkeği karısından ayırma büyüsü kişilerin iradesini direk olarak etkiler. Genel olarak 6 günde etkisini gösteren bir büyü olduğu için insanlar tarafından bu büyü tercih edilir. Büyü etkisinde kalan kişi eşinden kısa sürede ayrılır.

Bu durumda yapılan cinsellik bağlamayla erkek karısından uzak durur ve karısını yatağına almak istemez. En yakın zamanda boşanmak istediği gibi cinsel olarak hiçbir şey hissetmez. Ayırma büyüsü diğer büyülere bakılarak daha güçlü olduğu için boşanma sürecinde bile eşini görmek, konuşmak istemez.

Ayırma büyüsünün etkileri

Ayırma büyüsünün etkileri şöyledir; araları çok iyi olan kişiler üzerinde yapıldığı zaman hızlı bir şekilde aralarının bozulduğu görülür. Bu büyü iki tarafı da etki altına alınabilirse daha etkili olur. Tek taraflı yapılırsa eğer taraflardan biri durumu fark ederek bir hocadan yardım almak isteyebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu yüzden ayırma büyüsü yapılırken iki taraflı yapılır. Ayırma büyüsünün etkilerinde  en ufak konularda mesela televizyonun önüne geçmek gibi bir durumda kavga çıkmasına sebep olur. Daha sonra sözlü tartışmaların yerini fiziksel şiddet içeren kavgalar almaya başlar. Bunun dışında anlaşamayan çiftler boşanma yoluna gidebilir. Sevgili yada nişanlı olanlar ise ayrılık yolunu tercih edecektir.

 

 Youtube kanalım için linki tıklaya bilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde Denenmiş Ayırma Büyüsü, En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? ve Gerçek Ayırma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara