Geri Getirme Duaları

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası Büyük umutlarla ve aşkla evlenen kişilerin belirli bir süre sonra, ayrılmak zorunda kalması insanlar için zor olan süreçlerden birisidir. Hem aşkından hem de alışkanlığından vazgeçmek zorunda olan kişi, evlilik birliğinin sarsılması sonrasında büyük bir boşluğa düşer.

İlk boşluk sonrasında kişiler tam olarak ne olduğunu anlayamadığı için hiçbir şeyin farkında olmasa da, zaman geçtikçe ayrılığın ne kadar zor olduğunu da anlamaya başlar. Ayrılık herkes için zor olsa da, bir de arada çocuk ya da çocuklar varsa, bu süreç çok daha zorlu olur. Aklı başına gelen kocasında ayrı düşen kadın ise evliliğine yeniden dönebilmek için bazı yollar aramaya başlar.

Aradığı yollardan birisi de kocasıyla yeniden iletişime geçmeye çalışarak, evliliklerini kurtarmak için çaba sarf etmektir. Kadını çabaları sonuçsuz kaldığındaysa yapılması gereken ayrıldığım kocamla barışma duasıdır. Barışma duasının olumlu şekilde sonuçlanması için bir medyumun kapısı çalınmalıdır.

guclu muhabbet duasi - Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası
Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Medyum aşık ve üzgün kadına süreci anlamak, ne istediğini çözmek ve doğru şekilde yardımcı olabilmek amacıyla soru soracaktır. Sorulan her sorunun cevabı doğru olmak zorundadır. Sorulara verilen cevapların doğruluğunun önemli olmasının nedeni dua içerisinde sorulan bilgilerin kullanılmasıdır. Medyum danışanından aldığı bilgileri de kullanarak karı ve kocanın yeniden barışarak, evliliklerini devam etmesi için gerekli olan duayı da hazırlayacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Geri Getirme Duası

Sinirli Kocaya Dua

Evlilik inişli ve çıkışlı lan uzun bir yoldur. Kişiler evlilik öncesinde tanışsa da, birbirilerine aşık olup çok iyi tanıştıklarını düşünse de ne yazık ki bu bakış açısı pek de geçerli değildir. Bir insanı tanımak için uzun bir zaman gerektiği gibi aynı evde yaşamak da kişinin tanınmasında önemlidir.

Basit gibi gözüken televizyon alışkanlıklarından, yeme alışkanlıklarına kadar her detay kişilerin birbirini yakından tanıma süreçlerinin bir parçasıdır. Bu süreçlerde kocasını başka yönlerini tanımaya fırsat bulan kadın ise kocasının bambaşka bir yüzüyle karşılaşılabilir.

Bu yüzlerden birisi de öfke, kızgınlık ve sinirdir. Kocasının farklı bir yüzüyle tanışan ,ya da bu yüzle yaşamak zorunda kalan kadınlar çareyi sinirli kocaya duada bulurlar. Sinirli kocaya duanın amacı eşin sinirliliğini alarak evde refah ve huzurlu ortamın sağlamasıdır.

Çünkü sinirli eş akla gelebilecek en ufak bir konu sonrasında bile kavga çıkartabilir. Kavgaların sonucunu tartışmayla bitmesi bile, kötüyken bazı durumlarda sinirin sonucunda şiddette beraberinde gelir. Sinirli kocaya okunan dua sonrasında ise kocanın siniri kalmayacağı için tüm sorunlarda kolayca çözülür.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Geri Getirme Duası

Giden Kocaya Okunacak Dua

Evliliklerde bir taraf ne kadar çok severse sevsin, aşkın karşılıklı olmadığı durumlarda bir tarafın gitmesi oldukça normaldir. Tam da bu nedenle kadınlar kocasının gitmesini beklemeden önlemlerini de önceden almalıdır. Ancak kocasının gitme durumunu anlamayan ya da aşksızlığının çok da önemli olmadığını düşündüğü için ses çıkarmayan kadınlar, ayrılık sonrasında gerçeklerle de yüzleşir.

Terk eden kocasının ardından ağlamak istemeyen kadınlar , kocalarını hem evlerine hem de kendilerine döndürmek için giden kocaya okunacak duayı düzenli bir şekilde okumaya başlar. Duanın okunmasıyla birlikte haber bile alınamayan koca iletişime geçmeye başlar. Bir süre sonraysa evinin kıymetini anladığı için eşini ikna etmeye çalışır.

Ayrılan Sevgiliye Okunan Dua; Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

İlişki yaşamanın zorlukları hemen hemen herkesin bildiği durumlar arasındadır. Her ilişkide ayrılıklar olsa da, bazen gerçek aşkı bulduğundan emin olan insanlar ayrılığı da kabullenmeyecektir. Eski sevgilisinin kalbini yeniden kazanmak için elinden geleni yapan taraf ise elleri boş kaldığında dualara sığınır.

Ayrılan sevgiliye okunan dua aracılığıyla sevdiği erkeğin / kızın kalbini kazanmak isteyenler duayı okumaya başladığı anda bile bir ferahlama hisseder. Nedeni de insan ruhuna iyi gelen duaların gücündendir. Duaların okunamaya başlamasıyla birlikte ise aşk acısı çeken kişi sevgilisine yeniden kavuşur. Eski sevgilinin aşkı yeniden kazanılarak, güzel bir ilişkiye adım atarlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Geri Getirme Duası

Barışma Duası; Ayrıldığım Kocamla Barışma Duası

Barışma duası sayesinde sadece sevgililer değil, aralarında sorun olan herkes barışır. Barış duası aracılığıyla küs kardeşler barışırken, anne ve babaların kavgası da sona erer. Kısacası barışma duası okuyan kişin hayatını değiştirmekle kalmaz. Aynı zamanda da okunan ve ikilinin tüm sevdiklerinin de hayatına dokunur. Bu nedenle barışma duaları en çok tercih edilen dualar arasındadır.

Buradan Aşık etme duası hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Youtube linkinden kanalımı inceleyebilir bilgi de alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

2 Yorum

  1. ayfer dedi ki:

    Muharrem hocamızı takdir ediyorum. Daha önce farklı işlemler için de kendisine başvurdum. Uzun yıllar süren bir ilişkimiz vardı ve birkaç ay önce benim hatam ile ayrıldık. Geri dönmesi için çok uğraştım internette beni her yerden engelledi ona hiçbir şekilde ulaşamadım yolda görse bile yüzünü çeviriyordu ve tekrardan bana bağlanması için tekrar muharrem hocaya başvurdum. İşlemin 10 kadar süreceğini söyledi ama olsun beklemeye değer dedim .muharrem hocamın bağlama duası her zamn kı gıbı yıne işe yaradı 15 gun de yıne bır seylere adım atar olduk ve daha ıyıye gıdecegıne ınanıyorum hayırlısıya Allah ondan binlerce kez razı olsun.

  2. cansu dedi ki:

    süpersin muharrem hocam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara