Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mutlu giden evliliğiniz ya da beraberliğiniz bir anda altüst olmuş ve eşiniz veya sevgilinizin davranışlarında soğukluk hissediyorsunuz. Birbirlerini seven taraflardan biri bu şekilde bir değişim gösteriyorsa diğer taraf için kötü günler başlıyor demektir. Üstelik ilişkilerinde veya beraberliklerinde herhangi belirgin bir sorun yaşanmıyorsa bunun tek bir açıklaması olabilir.

Eşinize ya da sevdiğiniz insana bağlama büyüsü yapılmış olabilir. Bununla birlikte internette en çok araştırılan ve merak edilen konulardan biri de bağlama büyüsü nasıl bozulur konusudur. Bu konuda verilebilecek tek cevap bağlama büyülerinin bozulmasının çok zor olduğudur. Mutlaka ve mutlaka bir medyum hoca tarafından bu işlemin uygulanılması gerekir. Bağlama büyüsü bozma işleminde daha önce başarılı olmuş ve işinin ehli üst düzey bilgiye sahip bir medyum hoca ile çalışmanız önemlidir.

Medyum hocanın da yönlendirmesi ile evinizde mutlaka bağlama büyüsünün yapıldığına dair emareler ve materyalleri de bulmanız gerekebilir. İşinin ehli bir medyum hoca size büyüyü bozacak uygun materyaller ve ipler ya da muskalar yazıp verecek bunlarla ne yapacağınızı anlatacaktır. Ancak daha önce yapılan bağlama büyüsü işleminin materyalleri medyum hoca gözetiminde evden ve sevdiğiniz insandan uzaklaştırılmalıdır. Büyü bozma işlemi sadece bu şekilde gerçekleştirilebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Uzaktaki Kocamın Bağlanması İçin Büyüler

Bağlama büyüsü Etkileri

Bağlama büyüsü çeşitli sebeplerden yapılabilir. Ancak sebep ne olursa olsun bazen bağlama büyüsü etkileri görülmeyebilir. Eğer bağlama büyüsü işinin son derece hâkim bir medyum hoca tarafından yapılmışsa o zaman bu etkileri gözlemleyebilme şansınız bulunuyor. Gelelim bağlama büyüsünün etkilerini sizler için sıraladık.

cok tesirli asik etme duasi yapan hoca - Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

 • Bağlama büyüsü işlemi yapılan kişide düşüncelerinin değiştiğini görebilirsiniz. Duygularında değişkenlik görmeniz olasıdır. Bu arada mutlulukla keder arasında uç noktalarda duygu değişimleri görmeniz olağan olacaktır.
 • Bağlama büyüsü yapılan kişilerde düşüncelerinde olduğu gibi davranışlarında da değişkenlik ve farklılık gösterirler. Uzun ve çok derin düşüncelere sahip olup dünya dışı varlıklarla bile iletişime geçebilirler.
 • Bu uygulamaya maruz kalan kişilerde farklı düşünme durumu çok azdır. Kişi sadece bağlama büyüsü yaptıran kişiyi düşünecektir. Düşüncelerde bir süre sonra aşka dönüşecektir.
 • Bağlama büyüsü yaptıran kişiye âşık olacağı kesindir. Kişi erkek ise tüm mutluluğu yuvasından başka bir yerde arama yoluna gitmeyecektir.
 • Bağlama büyüsünün etkilerinden en önemlisi ise bağlama büyüsü işlemi yapılan kişiler birbirlerine yönelirler. Duygularını da son derece yoğun olarak yaşarlar.
 • Eğer büyü kötü amaçlı bir büyü ise kişilerde görülen değişiklikler olumsuz olacaktır. Kişinin hayatı devamlı bir çöküşe geçecektir. Uykusuzluk, depresif tavırlar ve yemek yememenin yanı sıra huzursuzluk hali ve yalnızlık hissi bağlama büyüsünün kötü etkilerindendir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Etkili bağlama Büyüsü

Sevdiğinizi ya da eşinizin size sadık kalmasını sağlamak ve bir ömür boyu mutlu olmak için bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdiniz. Bağlama büyülerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Ancak birlikte çalışmayı seçtiğiniz medyum hoca bu çeşitlerin arasından size en uygun olan bağlama büyülerinden birine sizin adınıza karar verecektir. En etkili bağlama büyüsü çeşitleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Dil bağlama
 • Göz Bağlama
 • Sadakat, erkeklik bağlama büyüsü
 • Sevenleri bağlama büyüsü
 • Kısmet bağlama büyüsü
 • İki kişiyi bağlama büyüsü vb büyü çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu başlıklar bağlama  büyüleri arasında sayılır.  En  çok tercih edilen çeşitler ise dil,göz ve erkeklik bağlama çeşitleridir.

Bağlama Büyüsü Nedir?

Herkesin arzuladığı aşkın son noktası olarak görülen evlilik, ya da sevgilinizle olan beraberliğinizde soğukluk yaşanmaya başlandığında bağlama büyüsü gündeme geliyor. Aşk ve sevgiyle başlayan evlilikler bir süre geçtikten sonra taraflardan birinin davranışları yüzünden bozulma yoluna da girebiliyor.

Evlilik ya da beraberliklerde o kopmaz sanılan bağ zayıflıyor ve birliktelik yıpranıyor. Bir taraf ne kadar verici olursa olsun evliliği ya da ilişkinin üzerindeki kara bulutlara engel olamıyor. Bağlama büyüsü nedir diye araştırmaya girenler için hemen cevabı verelim. Bağlama büyüleri çiftler arasında oluşan soğuklukların aşılması için yapılan farklı uygulama ve işlemler olarak tarif edilebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Yakarak Yapılabilen Bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Yapımı

Bağlama büyüsü yapımı işlemini merak ediyorsanız iyi bir medyum hocadan tavsiye ve destek almanız gerektiğini unutmadan hemen belirtelim. Bağlama büyüleri hem zor ve hem de tehlikeli büyülerdir. Tek başına uygulamanız doğru olmaz.

Kendine Bağlama Büyüsü

Kendine bağlama  büyüsü de bağlama  büyüsü çeşitlerinden  biridir. Herkes sevdiğinin kendine bağlı olmasını ister ancak  bunu bağlama  büyüsü ile yapmanız gerekiyorsa gizli ilimlere ve havas ilimlerine hakim  işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız en doğrusu olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Erkeğe Bağlama Büyüsü, Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü ve Eşe Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara