Bağlama Duaları

Bağlama Duası Nasıl Okunur? Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Bağlama Duası Nasıl Okunur? Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Aşk çok güzel bir duygu olsa da içerisinde hem pozitif hem de negatif duyguları barındırır. Negatif olan duygular karşılıklı olan ilişkilerde bile aşkın içerisinde bulunmakta olup; küçücük bir şüpheyle birlikte açığa çıkmak için zaman kollar. İlişkilerde aşkla geçirilen süre uzadıkça, yıpranmaların yaşanması da oldukça normaldir. Her uzun ilişkide yıpranma yaşanacak diye bir kaide olmasa da, emek harcanmayan ilişkilerde yıpranma yaşanması da beklenen bir durumdur.

Geçen zaman ve yaşanan sorunlara bağlı olarak ilişkilerde miladını doldurmaya başlar. İlişkisindeki çatırdamaları duyan aşık taraf ise ilişkisini sahip çıkmak için bazı yollar arar. İlk yol aşık olunan kişinin aşkını arttırmak ya da yeniden kendisine aşık etmek için sevgi dolu ve ilgili bir iletişim kurmaya çalışmaktır. Karşı tarafın sevdiği şekilde davranmak ve olmak da aşık olunan kişinin etkilenmesinde büyük bir faktör olabilir.

Aşık kişinin yapmış olduğu tüm fedakarlıklara ve adımlara rağmen istenilen sonuca ulaşılamadığında ise çözüm dualardan geçer. Aşık kişi Rabbinin de desteğiyle aşkına kavuşmak için dualardan faydalanır. Aşk ya da bağlama dualarında çözümü arayan kişilerin merak ettikleri arasında; eşimi kendime bağlama duası, kocamın bağlanması için dualar, denenmiş bağlama duaları, 7 günde tutan bağlama duası ve bağlama duası nasıl okunur içerikleridir. Araştırılan içerikler sayesinde istediğine kavuşmak isteyen aşık kişi, internette incelediği konularla bilgi sahibi olduğunu düşünebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Hemen Tutan Bağlama Duaları

Ancak bu kişinin kendisine yaptığı kötülüklerden birisi olacaktır. Çünkü internette yer alan bilgilere güvenilemeyeceği gibi internete bilerek ve isteyerek konulan içeriklerin de hangi amaçlarla konulduğu bilinmemektedir. Özel bir yetenek ve tecrübe isteyen aşk ve bağlama duaları okuyarak sevdiğine ulaşmak isteyen kişiler, farkında bile olmadan kendilerine büyük bir kötülük yapabilir.

Eşimi Kendime Bağlama Duası

Eşimi kendime bağlama duası konusunu araştıran kişilerin çözüm yolu medyumlardan geçer. Aşık olan kişiler medyum desteğiyle birlikte aşklarına kavuşmanın da ötesinde aşık olunan eşin aynı zamanda da kendilerine bağlanmasını sağlar. Bu sayede aşk duası okunan kişi, aşk duası okuyan kişi dışında herhangi bir kişiye bakmak dahi istemeyecektir. Eşimi kendime bağlama duası sayesinde evliliklerdeki kıskançlık tartışmaları son bulurken, yuvalarda hiç olmadığı kadar huzurlu ve mutludur.

Kocamın Bağlanması için Dualar

Kocamın bağlanması için dualar diyerek internette araştırma yapan kadının, yapması gereken hiç zaman kaybetmeden bir medyumdan destek almaktır. Kocasının kendisine bağlı olmadığını düşünen kadın sevgi görmediği gibi kocası tarafından aldatılması da büyük bir olasılıktır. Kocasını evine ve kendisine bağlamak için her şeyi yapan kadın ise yaşadığı mutsuz hayata, başarılı bağlama duası sayesinde veda edecektir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Tutan Bağlama Duaları

sevgiliye ask duasi - Bağlama Duası Nasıl Okunur? Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Destek aldığı medyumun yönlendirmesini dinleyen kadın; aşkını gücü ve niyetinin temizliği sayesinde de istediğine kavuşur. Dua sürecinin başarıyla tamamlanmasının ardından belki de en zoru bekleme sürecidir. Bekleme sürecinde dua okuyan kişi, kocasının sadece ama sadece kendisini seveceğine de, bağlanacağına da inanmalıdır. Bekleme sürecini atlatan kadın ise kocasındaki değişimleri görmeye başlar. Hiç olmadığı kadar kendisine ve ailesine bağlı olan eş; sanki bambaşka bir adama dönüşmüştür

Denenmiş Bağlama Duaları

Denenmiş bağlama dualarındaki başarını sırrı; dua sürecinin uygulanmasına, dua okuyan kişinin kalbinin / niyetinin temizliğine ve aşkının gücüne bağlıdır. Denenmiş bağlama duaları evliler tarafından tercih edilebileceği gibi bekar olan aşıklar tarafından da tercih edilebilir. Dua okumak isteyen kişinin medeni durumu ne olursa olsun; duasının başarısı yukarıda belirtilen kriterlerle ilgilidir. Bu nedenle dua aracılığıyla sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler, maneviyatı yüksek ve tecrübeli bir medyumun kapısını çalmalıdır. Duanın başarılı olmasının ardından; evli olan kişiler hayatlarına yeni bir döneme başlarlar. Bekar olan kişiler ise aşklarına kavuşurken, sevdikleri insanla da evlenebilirler.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Yeni Uygulamada Bağlama Duası

7 Günde Tutan Bağlama Duası

7 günde tutan bağlama duası ismi üzerinde yedi gün içerisinden etkisini gösteren dualardır. Duanın bu kadar güçlü olmasının nedeni ise dua içerisinde sureler olduğu gibi esmalar, tılsımlı sözcükler ve bazı ritüellerin olmasından kaynaklanır. Dua okuyan kişi, medyumu söylediklerine harfiyen uymalıdır. 7 günde tutan bağlama duası sayesinde aşk acısı çeken kişiler bir hafta gibi kısa süre içerisinde sevdiklerine de kavuşmuş olur. Aşk acısı çekmek yerine, aşkını doya doya yaşamaya başlayan kişiler için de yeni bir hayat başlamış olur.

Bir önceki yazımız olan En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu başlıklı makalemizde Bağlama Duası Nasıl Edilir?, Birini Kendine Bağlama Duası ve En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara