Bağlama Duaları

Bağlama Duası

Bağlama Duası

İlişkilerinde sorun yaşayan kişilerin tercih ettiği dualardan birisi de bağlama duasıdır. İnsan gerçek aşkını bularak, onunla bir ilişki yaşamaya başla da, geçen zaman zaman ilişkiler için her zaman iyi olmuyor. Özellikle aşkı bulan ancak yalanılan sıkıntılardan dolayı sevdiği kişiyi kaybetmek sorunuyla karşı karşıya kalan kişi bağlama duasıyla çözüm bulmaya çalışır.

sevgiliyi baglama duasi 1 - Bağlama Duası

Bağlama duası sayesinde pek çok kişinin hayatı yeniden düzene girmiştir. Bağlama duası evlilikleri kurtardığı gibi aşk acısı çekenlerin de en büyük dermanlarından birisi oldu. Bağlama duası sayesinde aşkına karşılık bulamayanlar kadar ilişkilerinde sorun yaşayanlar da sorunlarını hızlı bir şekilde çözer. Dua ve maneviyat, tüm Müslümanlar için oldukça önemlidir.

Bağlama duası sayesinde kişinin dileği olurken, manevi olarak da büyük bir rahatlama hisseder. Bağlama duası, halk arasında en çok tercih edilen dualar arasında olup; ilişkilerin kurtarıcı rolünü üstlenir. Her ne kadar dualar sadece aracı olsa da, duaların gücü sayesinde kişi sorunlara olan bakış açısını değiştirdiği için bir adım önde başlar. Hayatta dua etmenin gücü hiç kimse tarafından yadsınamaz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Hızlı Tutan Bağlama Duası

Bunun nedeni de duaların insanın kendine güveninde, kendini sevmesinde ve rahatlatmasında artı bir değer katmasıdır. Ayrılan sevgililerden birisi aşkına yeniden kavuşmak için bağlama duasından yararlanabileceği gibi aşk acısı çekenler de aşkına karşılık bulmak için bağlama duasının gücünden yararlanmayı tercih ederler.

Bağlama Duası Hazırlanışı

Bağlama duası hazırlanışında, aşkına kavuşmak isteyen kişi ne kadar uğraşırsa uğraşsın bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyum bağlama duasının başarılı olması için aşağıdaki noktalarla ilgili yönlendirir.

 • Okunacak Dualar
 • Nasıl Okunacağı
 • Vefkler / Esmalar
 • Niyet
 • Sıralamalar

Bağlama duasını başarılı olmasında aşk acısı çeken kişinin aşkının gücü oldukça önemlidir. Kişi kötü niyetlerle adım attığında duanın etkisiyle, iyi niyetlerle adım attığındaki duanın etkisi farklı olacaktır.

Adım Adım Bağlama Duası

Bağlama duasının en çok tercih edilen dualar arasında yer almasının bir nedeni de etkili olmasıdır. Bağlama duası okuyan insanların isteklerine hızlı bir şekilde kavuşması duanın popülerliğini de arttırmıştır. Aşk ve dua kelimeleri bir araya geldiğinde bağlama duasının ilk sıralarda yer alması tesadüf değildir.

Bu nedenle de adım adım bağlama duasında yapılacaklara dikkat edilmeli ve her şey olması gerektiği gibi yapılmalıdır. Çünkü bağlama duasının başarılı sonuçlanması için tek bir hata bile kabul edilemez. Bağlama duasının başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için düzen şarttır. Belli başlı bazı noktalara dikkat edilip; medyumun yönlendirmeleri izlendiğinde dua da etkisini en hızlı şekilde gösterir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

hemen tutan ask duasi - Bağlama Duası

Bağlama duasının gerçekleştiğinin n büyük kanıtı bağlama duasının görülmesi istenen kişideki olumlu değişikliklerdir. Bağlama duası sonuncunda kişi aşkına yeniden kavuşurken, hiç olmadığı kadar da mutlu olur. Bağlama duası öncesinde muhakkak abdest alınmalıdır.

Her gece yapmamdan önce okunan dua, büyük bir aşkla ve kabul edileceğine olan inançla okunmalıdır. Dua öncesinde aşık olan kişi niyetini açık ve net bir şekilde söyledikten sonra duasını okumaya başlamalıdır. Dua okuma süresi tercih edilen bağlama duasına göre değişse de yedi gün ya da on gündür.

Körkütük Bağlama Duası

Körkütük bağlama duası, bağlama duaları arasında en kuvvetli olanlar arasındadır. İsminden de anlaşılacağı üzere aşık olunan kişinin körkütük aşık olması sağlanır. Duanın tamamlanmasının ardından yavaş yavaş etkileri görülmeye başlansa da, duanın tüm etkisi görüldükten sonra aşık olunan kişinin düşündüğü tek şey dua eden kişi olur. Körkütük bağlama duasının etkilerini göstermeye başlamasıyla aşık olunan kişi de görülecek olan etkilerden bazıları aşağıdadır.

 • Dua edilen kişinin tek düşüncesi dua okuyan kişi olur.
 • Sevgililer evlenme sürecine girerken, evli olan çift ise örnek ve mutlu çift olarak hayatlarına devam ederler.
 • Körkütük bağlama duası sayesinde çiftler yeniden bir araya gelmekle kalmaz, gözleri birbirinden başka kimseyi de görmez olur. Dünyadaki tek kadın / erkek hayatındaki kişidir.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Bağlama Duası Yorumları

Bağlama duası yorumlarının önemli olmasının bir nedeni de aşk hayatında sorun yaşayan kişilere umut olmasıdır. Bağlama duası sayesinde aşk acısı çekenler aşkına kavuşurken, evlilikler de son bir hamleyle yıkılmaktan kurtulur.

Özellikle gözü dışarıda olan erkekler için tercih edilen bağlama duası, doğru uygulandığında etkisini gösterir. Dua eden kişinin saf ve temiz duygularıyla birlikte aşkına olan inancı da duanın başarısını pozitif yönde etkiler.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

7 Yorum

 1. RUMEYSA dedi ki:

  Eşimle ailelerimiz o kadar karşı çıkmasına rağmen evlendik, birbirimizi çok seviyorduk o kadar zorluk yaşamamıza rağmen mutluyduk iki tane çocuğumuz oldu ama son aylarda bana çok garip davranmaya başladı beni aldattığını bile düşündüm ama böyle bir şey yok nedense bana soğuk davranıyor anlamıyordum Muharrem hocamızla iletişime geçtim ve bağlama duası yapabileceğimizi söyledi ve dediği gibi yaptık kısa sürede etkisini gösterdi daha bitmesine 10 gün var ki bu süreçte beni hiç yanlış bırakmadı muharrem hocam şu an ilk gün ki gibi mutluyuz Muharrem hocamıza çok teşekkür ediyorum.

 2. ceyda . dedi ki:

  Son ıkı aydır Eşimin beni aldattığını öğrendim . Bu sorunu canım yana yana kendisine söylemeden halletmenin yollarını araştırdım soylesem bı acı söylemesem başka acı . bağlama duası işe yaradığını bır cok kısınız fayda gordugunu öğrendim. Benim derdim zenginlik değil para degıl huzur anlayış sevgı . sorun sadece eski ilişkimizin kalmaması bırbırımıze bağlılık kalmaması . Uzun araştırmalar sonrasında muharrem hocamın bu konudaki ıslemlerının işe yaradığını bır cok kışının bu knuda yardım ve destek aldığını kendınce cozum aradığını gordum . İnternetten sorunu anlattım sağolsun benı en ıyı ve sabırlı bır sekılde dınledı bana çok iyi davrandı ve yaptıkları gerçekten çok işe yaradı şimdi çok mutluysak bır seylere en bastakı gıbı yenıden başladıysak kaldığı yerden muharrem hocam sayesınde allah razı olsun hocam sızden .

 3. meral dedi ki:

  Bağlama duasının nasıl bir şey olduğunu uzun uzun araştırdım başta çok tereddüt ediyordum işe yarayıp yaramayacağını bilmiyordum. Ama baktımkı bır cok ınsan bu yöntemlerle sıkıntılarına cere bulmuş neden bende bulamayayım dedım bır kac yerden araştırmam sayesınde muharrem hocayı tanıdım çok da sevılen brı okuduklarıma bakılırsa . aradım konuştuğumuz sure ıcınde harıka pozıtıf anlayızlı bırı guvenımı aldı oncelıkle sag olsun Onun hakkında yapılan yorumları ve onun hazırladığı duaları da araştırdım . nihayetınde eşimle olağan dışı durumum uz ıcın hocamdan yardım ıstedım Çünkü aramızda çok sorun vardı ve durumun nereye gıdecegını bılemez olmuştum , işlrmin ardından kısa surde esımle ılk gun ku gıbı bır samımıyet bır o kadar naif bır sevgıın ıcınde gorebılmem kendımı cok ıyı hıssettırdı benı artık eşimle ilk gün ki gibi mutluyuz. Mükemmel elınıze sağlık hocam

 4. ŞUHEDA dedi ki:

  muharrem Hocaya eşimle ilgili bir bağlama işlemi yaptırdım. Kocam çok huzursuzluk çıkartıyordu evliliğimiz sürekli kavgalıydı bir türlü anlaşamıyorduk ama tartıştığımız konular çok saçmaydı gereksiz konulardı ama bir şey olduğunu düşündüm ben ve birkaç hocayla çalıştım sanırım dolandırıldım en sonun da muharrem hocayı buldum herkesin tavsiye ettiği gibi işinde çok başarılı ve net biri herkese tavsiye ederim.

 5. Geri bildirim: necip
 6. Geri bildirim: VAHDET
 7. Sakine dedi ki:

  hocam Allah sizden razı olsun inanın sayenizde sevgilimle daha bütün bir haldeyiz. Beni sakinlik ve sabırla dinlediğiniz için çok teşekkür ederim. her fırsatta adınızı anıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara