Büyüler

Büyü Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir ?

Büyü Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir ?

Yaşamda istediklerine ulaşmak amacıyla büyülerden yararlanan pek çok insan vardır. Belki de nedenden ötürü büyüler insanlık tarihi kadar eskidir. Çaresiz insanların ve ne olursa olsun istediklerine kavuşmak isteyen insanların terci ettiği yöntem olan büyü; gizemli olduğu kadar insanları istediğine kavuşturduğu için günümüze kadar gelmiştir.

Nesilden nesile aktarılan büyü ilmi günümüzde de insanoğlu tarafından merak edilmeye devam etmektedir. Büyü çeşitleri ve belirtileri tercih edilen büyüyü göre değişmekte olup; büyüler de kendi içerisinde kategorilere ayrılır.  Dileğine kavuşmak isteyen kişiler büyü yapmak için medyumlardan destek alırlar. Aynı zamanda büyü yapan kişiler, dileklerine kavuşmak için de bir takım sorumluluk almaları gerekliliğinin de farkına varmalıdır. Büyü yapabilmek için hem yetenekli olmak hem de büyü ilmine hakim olmak şarttır.

Tam da bu nedenle büyü yaptırarak istediğine ulaşmak isteyenler deneyimli bir medyumdan destek almak zorunda olduklarını bilmelidir. Büyü ile uzaktan yakından ilgisi olmayan ancak isteğine ulaşmak için büyü yaptırmak isteyene insanların internette okudukları ya da bir başkasından duyup uyguladıkları büyülerin başarısız olacaklarını bilmelilerdir. Ayrıca büyü olarak okuduğunuz ya da yaptığınız uygulamanın tam olarak ne olduğunu bilmeyeceğiniz için uygulayanların başına bir sürü olumsuz şey de gelebilir. Büyü yapılabilmesi için destek alınan medyumların hem tecrübesi hem de bilgisi olmalıdır. Büyü yapabilmek için;

 • Havas ilmi hakkında bilgi sahibi olmak
 • Duygularının güçlü olması (Altıncı His vb)
 • Büyü ilmine hakim olmak
 • Dinlerle ilgili bilgi sahibi olmak & dinler arasında büyü karşılaştırması yapabilmek
 • İman sahibi olmak

Büyünün Çeşitleri

Büyü çeşitleri kullanım amacına ve büyü yaptırmak isteyen kişinin ihtiyacına göre değişiklik gösterir. Büyüler kendi arasında birçok alt kategoriye ayrılsa da; beyaz büyüler ve kara büyüler olmak üzere iki ana kategoriye ayrılırlar. Beyaz büyüler; iyi niyetlerle yapılan büyülerdir. Beyaz büyüler hem büyü yapan kişinin, hem de büyü yapılan kişinin hayatına pozitif yönde etki eder.

muhabbet duasi nasil okunur - Büyü Çeşitleri ve Belirtileri Nelerdir ?

Örneğin kötü arkadaşlardan ayırma büyüsü, aldatan kocamı bağlama büyüsü gibi. Kara büyülerse kötü amaçlar için yapılan büyülerdir. Kötü niyetlerle yapılan kara büyürler, niyeti kötü olduğu için büyü yapan kişinin hayatını da negatif yönde etkileyecektir. İhtiyaca, kategoriye ya da kişiye göre yüzlerce farklı büyü olsa da, günümüzde popüler olan büyüler aşağıda yer almaktadır.

 • Kan Büyüleri
 • Aşk Büyüleri
 • Muhabbet Büyüleri
 • Papaz Büyüsü
 • Kaşık Büyüsü
 • Mum Kullanılarak Yapılan Büyü
 • Bağlama Büyüleri
 • Fotoğrafla / Resimle Yapılan Büyü
 • Kilit Büyüsü
 • İp Büyüsü
 • Yumurta Büyüsü
 • Sabun Büyüsü
 • 41 Büyüsü

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusu belki de cevabı en çok aranan sorular arasındadır. Genelde birisine büyü yapıldığı, büyü yapılan kişinin çevresi tarafından fark edilse de; bazı durumlarda büyü yapılan kişi kendisinin büyü tesiri altında olduğunu fark eder. Büyü yapılan kişinin hayatında hem olumsuz yönde hem de hiç yapmadığı davranışlar sergiler.

Örneğin kişi adını bile duymak istemediği eski sevgilisini aniden çok sevdiğini ve onsuz olamayacağını düşünmeye başladıysa büyük ihtimal aşk büyüsüne maruz kalmıştır. Büyü yapılan kişi çevresiyle ilişkisini birdenbire keserek, içine kapanır. Sürekli başı ağrır. Başı ağrımadığı zamanlarda ise sürekli uyumaya başlar. Günde en az on ya da on iki saat uyuyan kişi, yine de uykusunu alamayacak ve daha fazlasını isteyecektir.

Büyü Hangi Yiyeceğe Yapılır?

Büyü hangi yiyeceğe yapılır sorusunun cevabı akla gelebilecek tüm yiyecekler ve içeceklerdir. Büyü istenen her yiyeceğe ya da içeceğe yapılabileceği gibi büyünün etkisini gösterebilmesi için büyü yapılan yiyeceğin ya da içeceğin büyü yapılan kişi tarafından yenmesi / içilmesi gerekir. Yiyeceklere  yapılan büyüler genel olarak kötü niyetlerle yapılan büyülerdir. Bu nedenle de büyü yapılan kişinin hayatından olumsuz olaylar da meydana gelmeye başlar.

Büyünün Etkileri

Büyünün etkileri tercih edilen büyü çeşidine göre değişir. Büyü etkisi altında olan kişi, hayvanlar tarafından olumsuz karşılaşır. Bu nedenle de büyü yapılan birisine tüm hayvanlar olumsuz davranacaktır. Öyle ki büyü yapılan kişinin bir evcil hayvanı varsa bile, evcil hayvan sahibine asla eskisi gibi davranmayacaktır. Sürekli baş ağrısı olabileceği gibi aşırı uygu ya da aşırı uykusuzluk durumu da yaşayabilir. Büyü etkisi altında olan kişi, hiç olmadığı birisine dönüşerek, davranışları da negatif yönde değişir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara