Bağlama Büyüleri

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü Aşk büyüleri arasında tercih edilen büyüler arasında bağlama büyüleri gelir. Çünkü bağlama büyüleri içerisinde aşkı barındırdığı kadar kişilerin birbirine bağlanmasını da içerir. Bağlama büyüleri arasında popüler olan büyüler arasında; çabuk tutan bağlama büyüsü, hızlı etki eden bağlama büyüsü ve hemen tutan bağlama büyüsü vardır. Dünyanın en özel ve güzel duyguları arasında olan aşk ancak tam bağlılıkla mükemmel olur.

Bağlılığın olmadığı bir aşkta, aşkta söz etmek de imkansızdır. Aşk içerisinde bağlılık, tutku, sevgi, saygı ve iyileştirmeyi de barındırır. Birinin eksik olması halinde kabul etsek de, etmesek de aşktan da söz edilemez. Çabuk tutan bağlama büyüleri ilişki yaşayan kişilerden birisi tarafından tercih edilir. Bağlama büyüsü sayesinde çift arasında huzursuzluklar kaybolurken, aşk yeniden alevlendiği gibi bağlılık duygusu da gelecektir.

Çabuk tutan bağlama büyüsü farklı nedenlerle yapılsa da, aşk acısı çeken insanların amacı aynıdır. Aşık olduğu ve bir ilişki yaşadığı insanın kendisine hiç olmadığı kadar bağlanmasını sağlamak. Bu sayede büyü yapılan kişinin gözü büyü yaptıran kişiden de başkasını görmeyecektir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Büyüsü Hazırlanışı Nasıldır?
etkili ask duasi - Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü
Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Hızlı Etki Eden Bağlama Büyüsü

Hızlı etki eden bağlama büyüsü sayesinde çiftler barışırken, aralarındaki huzursuzluklar da bir daha hiç dönmemek üzere son bulur. Hızlı etki eden bağlama büyüsü başarılı bir şekilde uygulandıktan sonra bir hafta gibi kısa bir süre içerişinde etkisini göstermeye başlar. Büyünün ilk olarak etki göstermesi baş ağrısı ve uykusuzluk belirtileriyle kendini gösterir.

Kişinin yaşam kalitesini düşmesine sebep olan iki durumun nedeni büyü yapılan kişinin sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmesinden kaynaklanır. Öyle ki büyü yaptıran kişi bir şekilde uyuduğunda bu seferde rüyalarında büyü yaptıran kişiyi görmeye Başlar. Sürekli olarak büyü yaptıran kişiyi düşünmesine bir anlama veremese de, bunların sonucunda büyü yaptıran kişiyle bir şekilde iletişim kurana kadar bu huzursuzluk durumu da devam edecektir.

Büyü yapılan kişinin, büyü yaptıran kişiyle iletişime geçmesini içini rahatlatsa da, asıl olması gereken büyü yaptıran kişiyle ilişki içerisinde olmaktır. Bir ilişki içerisindelerse kişinin tavrında iyileşme ve şimdiye yaptıkları için büyür bir pişmanlık görülür. İlişki yaşamıyorlarsa da ne yapıp edip bir şekilde büyü yaptıran kişinin hayatına girerek, ilişki yaşamaları için her şeyi yapacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Tesiri Güçlü bağlama Büyüleri

Bağlama Büyüsü Yapılışı

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler verdikleri karar doğrultusunda bağlama büyüsü yapılışıyla ilgili araştırma yaparlar. Araştırma yapmak iyi olsa da internetten öğrenilen bilgilerin doğruluğundan emin olmadan ya da bilmede yapılan her işlem aşk acısı çeken kişiye yarardan çok zarar getirir. Bu nedenle bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler medyumlardan destek almak zorundadır.

Aşk büyüsü içerisinde yer alan bağlama büyüleri zor olan büyüler arasındadır. Bazen tek bir harfin yanlış olunması, sıralamanın atlanması gibi küçük görünen detaylar sürecin başarısız olmasının da ötesinde büyü yaptıran kişi için olumsuz şekilde sonuçlanabilir. Bu sebeple büyü yaptırmak isteyen kişiler güvenilirliği teyit edilmeyen bilgileri uygulamamalıdır.

Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar; Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişiler beraberinde bağlama büyüsü yapan hocalar / bağlama büyüsü yapan medyumlar konularını araştırmaya başlar. Burada amaç büyü yaptırmak isteyen kişiyi aşkına kavuşturacak olan ve destek verecek hocayı seçmektir. Hocalar maneviyatı yüksek, büyü ilmiyle ilgilene, doğuştan gelen bazı hisleri güçlü olan insanlardır.

Bağlama büyüsü yaptırmak için medyum tercihi yaparken kişinin web sitesi ve hakkında gelen yorumlar okunmalıdır. Web siteleri kişilerin dışa açılan kapıları olduğu için web sitesine gösterilen özen kişinin kendisine ve danışanlarına duymuş olduğu saygı ve ilgiyi de gösterir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü

Hemen Tutan Bağlama Büyüsü; Çabuk Tutan Bağlama Büyüsü

Hemen tutan bağlama büyüsü sayesinde aşk acısı çekenler ya da ayrılmanın eşiğinde olan kişiler tüm sorunlarından da hızlı bir şekilde kurtulur. Bağlama büyüsünün başarılı olması için kendisine ve aşkına olan güveninin de tam olması gerekir.

Bağlama büyüleri iki kişinin de hayatını etkileyeceği için bağlama büyüsü öncesinde kişi büyü yaptırma konusunda emin olmalıdır. Hemen tutan bağlamam büyüsü süreci başarılı bir şekilde tamamlandıktan kısa bir süre sonra etkisi de görülmeye başlar. Bağlama büyüsü sonrasında ilişki yaşayanlar ancak kopma noktasında olan kişiler ilişkilerini düzetirken, eski kötü günlere de bir sünger geçer.

Bir önceki yazımız olan Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Erkek Arkadaşıma Bağlama Büyüsü, Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü ve Karıma Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

6 Yorum

 1. hatıp dedi ki:

  sevgilimin beni aldattığını öğrendim , yıkıldım resmen canım ole yanıyordu kı gerçekten tarıfı anlatması cok zordu .artık her şeyini benden saklamaya başlamış bazı tavırları bile beni aldattığını açık açık belli ediyordu. Çünkü sosyal medya hesaplarını bana gizlemiş ve şifreleri değiştirmişti. Bır bahaneyle yanımdan uzaklaşır olmuştu . yalan bu nereye kadar saklı kalacaktı ki .sabırla ızlemeye takıbe devam ettım sukurler olsun ki soylemesı bıle zor ama boynumu bükecek bızı cıkamza sokacak bır durum yok tu kafası cok karışık olduğunu bılıyordum. Bu durumu ona söylersem adım gibi eminim benden tamamen ayrılır ve konu hakkındahıc bısı demedn kaçardı korkuyordu cunku baktım bakıştırdım bır cok kısıden tarıfsız bır sekılde destek ısteıdm bır arkadaşım sayesınde muharrem hocamla tanıştım muharrem hocadan yardım istedim Allah ondan razı olsun bana yardımcı oldu benım ıcın hazırladığı ıslem sayesınde sevgılımın bana eskisinden daha sıkı bağlı ve net oldugunu gözün artık benden başkasını görmedıgını görünce nasıl bır heyecan nasıl bır mutluluk ıcınde olduğumu anlatmak ıstedım allah razı olsun degerlı hocam sızden.

 2. neriman dedi ki:

  Merhabalar erkek arkadaşımla birbirimizi çok seviyorduk hiçbir sorunumuz yoktu ama nasıl olduysa son 2 aydır benden bir anda soğudu aramıyor mesaj bile atmıyordu kendisiyle neden böyle davrandığını sordum ancak söylemedi, benden ayrılmasını hiç istemiyorum düzeltmeye çalıştım ama hiç olmadı bendeartık ne yapacağımı da bılmıyordum sosyal hesabımdan muharrem hocaya tanıştım her konudaki dusuncemı sorularımı ılettım hepsini cevapladı sağolsun benimle çok ilgilendi, herşeyi anlattım en ince detayına kadar beni durumumla ılgılı en hızlı cozume yonlendırdı bende kabul ettim çok kısa sürede etkisini gördüm çok teşekkür ediyorum.

 3. yasin dedi ki:

  merhabalar benımde Sevgilimle aramız çok iyiydi hiç neden yok bana öle soğuk davranmaya başladı benim için her şeyi yapan kız gitti hiçbir şey yapmayan birisi geldi karşıma genelde haftada en az2- 3 kez dışarı çıkıyorduk son iki haftadır bırkan çıkmayı günde belkı bır ıkı görüşme bır kac mesaj kez bile dışarı çıkmadık en sonunda konuyu anlattım ve benden ayrılmak istediğini söyledi. Bole bır cevap alabılegımı bılsemde yapmaz dıye dusunuyorudum anlamsızca ev arkadaşımla kousuyordum anlatıyordum ona benı bır sıtede gordugu bırıyle tanıştırmak ıstedıgercekten anlamsız geldı ama yınede denemekte faydda olur dusuncesıyle aradım muharremn hocamızla tanıştım her seyı anlattım benıde durum ve konumuzdan dolayı hızlı aşk duası yapalım dedi ve işlemi gerçekleştirdi hazırladı 5 gunde bana ulaştırdı ınanması cok guc cok kısa sürede etkisini gösterdi yeniden çok mutluyuz Allah muharrem hocadan razı olsun.cok memnun kaldım..

 4. cemile dedi ki:

  Şükürler olsun benim sıkıntım yok bağlama işlemi ni annem ve babam arasındaki büyük sıkıntılar yüzünden yaptırdım tüm ailelerimiz gerçekten çok rahatsızlardi onca yıl bir yastığa baş koymuşsunuz o kadar kolay mı birbirinize sırt dönmek bir de 3 çocuktan sonra ben en büyüklerim sağ olsun halam sayesinde tanıdım Muharrem hoca mı onun ricası üzerine aradık . evet hocam çok hayırlı bir seye vesile oldunuz Allah razı olsun sizden her akşam yemeğinde toplantımızda anıyoruz sizi

 5. BEŞİR dedi ki:

  Düşüncem böyle idi! Bizim aşkımız, sıradan bir ilişkisi ya da flört değil. sonucunda , gayesinde , evlilik denilen mertibe ile hayatı birleştirmede bulunmayan, sonu acı hüsran ve göz yasşlarıyla biten geçici hevesler hiç değildi. ama öyle seyler gerceklesıti ki anlamaya başladğımda çok şeyin değiştiğini anladım. hüsranı bir zamanda hızır gibi yetişti muharrem hocam tanıdıgıma oyle mutkluyum kı sağ olsun sayesınde hayatımı ve ılısmısı guclendırdım baglılıgımız sayesınde dahha güçlendi Allah ondan razı olsun

 6. BURHAN dedi ki:

  Bir aşk’a tutulmak ve onu yaşamaktan daha zor olan tüm zorlukların altından kalkma mucadelesı ve onu devam ettirebilmektir. Önemli olan, ask’ı nasıl devaö etııtrecegını bılmen veya bunun arkasından sabırla gıdebılmendır hayatımızda aşk biter mı sevda tukenırmı hıc sormamıstım bu soruları kendıme sunu ogrendım ama belkı benım hayatım ıcın boledır özlemek kadar dogal gercek bısı yok hocam sag olsun onca yıkllık karım esım evımın hanımı bır bırımızı ozledıgımızı gosterdı kı 30 gun dolmadan karıma nasıl baglı onun benı nasıl sevıncle eve gelecegımı bekledıgını ıkımızınde kokte bırbırımızı ozledıgını hatırlattı gosterdı MUHARREM HOCAM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN aşkı yenıden yasıyoruz iyiki varsınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara