Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü

Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü

Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü pek çok nedenden dolayı yapılmak istene bilir. Soğutma büyüsü genelde evli ya da sevgili olan çiftler arasına yapılmaktadır. Bu iki kişiyi birbirinden soğutmak ve ayırmak amacıyla yapılır. Eşlerden birinin evini terk etmesi amacıyla yapılmaktadır.

Bu büyü daha çok evli olan biriyle ilişki yaşayan kişiler tarafından yapılmak istenmektedir. Kişiler sevgililerini eşlerinden ayırarak kendilerine dönmesi için bu büyüyü isterler. Bununla birlikte eşlerden biri ayrılmak istiyorsa fakat ayrılamıyorsa da bu büyüye başvurabilmektedir. En etkili büyülerden biridir.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Çok kuvvetli soğutma büyüsü çok çeşitli nedenlerden dolayı yapılmak istenir. Sadece iki çifti boşamak için değil aralarının açılması gerektiği için de bu büyü yapılabilmektedir. Genel olarak kötü niyetli yapılan büyülerden biriymiş gibi algılansa da nedenleri çok daha farklı olabilir.

İyi niyetli olarak yapılan soğutma büyülerinin dışında genelde kötü niyetli ve evliliklerin bozulması için baş vurulan bir büyüdür. Eşler arasındaki aşk ve bağ duygusunun tamamen koparılması için yapılan bir büyüdür. Bu büyü sonucunda pek çok çift birbirinden boşanmaktadır. Kuvvetli bir büyü olduğu için yaptırmak isteyen kişi üzerinde oldukça fazla düşünmelidir. Eşi soğutma büyüsü dışında bu büyüyü yapmak isteyenlerin diğer nedenleri de şu şekildedir;

 • Nişanlı ya da sevgililik yaşayan çiftlerin evlenmeleri için çok fazla olumsuz sebep varsa soğutma büyüsüne başvurulmaktadır.
 • Evli olan fakat birbirlerine çok zarar vermelerine rağmen hala ayrılmak istemeyen kişilerin aralarını bozup
  Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü
  Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü

  hızlı bir şekilde boşanmalarını sağlamak amacıyla soğutma büyüsüne çok fazla başvurulur.

 • Belirli durumlarda çok iyi anlaşan fakat anlaşmamaları istenen iki iyi arkadaşı birbirinden soğutmak amacıyla da soğutma büyüsü yapılır.
 • İnsanların birbirine kırılması ve küsmesi için de soğutma büyüsü yapılmaktadır.
 • Bir kişinin kötü alışkanlıklarından kurtulabilmesi için soğutma büyüsü yapılabilmektedir. İçki, kumar gibi kötü alışkanlığı olan birinin bu alışkanlıklarından kurtarmak için soğutma büyüsüne çok fazla başvurulur. Hatta soğutma büyüsü bu gibi alışkanlıklardan kurtarabilmek için en etkili büyülerden biridir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yaptırmak isteyen bir kişi bu büyü için en uzman olan medyumla iletişime geçmelidir. Bunun için iyi bir araştırma içerisine girilmelidir. Kişiler öneri ya da referans ile iyi bir medyum bulabilir. Fakat çevrelerinde hiçbir referans yoksa kişiler internet siteleri üzerinden medyum hocalara yapılan yorumlar ile de medyum hocaları bulabilir.

İyi bir hoca bulunduktan sonra kişiden gerekli malzemeler istenir. Medyum hocanın yapacağı büyüye ve duaya göre bu malzemeler değişiklik gösterir. Her medyum hocanın büyü yapma taktiği birbirinden farklıdır. Bu nedenle net bir malzeme istenmez. Büyü yapma işlemine girildiği zaman kişinin çok dikkatli olması gerekir. Medyum hocanın her dediği ve her isteği yerine getirilmelidir.

YouTube video

Aynı zamanda büyü yapılırken kesinlik bu büyüye odaklanmalıdır. Farklı şeylere odaklanıldığı zaman büyü tutmaya bilir. Büyü işlemi bittikten sonra yine hocanın yaptırmak istediği her şey yerine getirilmelidir. Örneğin malzemeler kişilerin evinin bir köşesine yerleştirilebilir.

Bunlar yapılırken yine medyum hocanın istediği dualar ile yapılmalıdır. Her büyü herkeste farklı etki gösterir. Bununla birlikte etki gösterme süresi de birbirinden farklıdır. Medyum hocanın her dediği yerine getirildiyse sabırlı bir şekilde beklemek gerekecektir.

Büyünün bozulmaması için ve devamlılığının sağlanabilmesi için de medyum hocanın verdiği dualar okunmalıdır. Bu dualar okunurken en uygun ortam ve en uygun ses tonu olmalıdır. Bu gibi noktalara dikkat edildiği sürece kısa bir süre içerisinde soğutma büyüsü etkisi de görülecektir.

Soğutma Büyüsünün Türleri Nelerdir? Çok Kuvvetli Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüsünün çok fazla türü vardır. Kişiler medyuma hangi türü istediğini detaylı bir şekilde aktarmalıdır. Eşi soğutma büyüsü, eşten soğutma büyüsü, aileden soğutma büyüsü, sevgiliden soğutma büyüsü, kötü alışkanlıklardan soğutma büyüsü, gece hayatından soğutma büyüsü, kadınlardan ya da erkeklerden soğutma büyüsü, arkadaşlarından soğutma büyüsü, işinden soğutma büyüsü, evinden soğutma büyüsü, cinsellikten soğutma büyüsü ve kendinden soğutma büyüsü olarak yapılır.

Aslında çok daha detaylandırılarak soğutma büyüsünün türleri de artırıla bilir. Bu nedenle kişi istediği soğutma büyüsünü en detaylı şekilde hocaya aktarmalıdır. Yanlış bir yönde büyü yaptırmak hem büyünün yapılmasını etkisiz kılar hem de yanlış sonuçlarla karşılaşma ihtimali yüksektir.

Kendinden Soğutma Büyüsü adlı yazımı incelemek için tıklayınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara