Aşk Duaları

Denenmiş Aşk Duası

Denenmiş Aşk Duası

Denenmiş Aşk Duası ; Aşk belki de insanoğlu için anlamı en derin olan duygular arasındadır. Bazen insan aşk için yapılanlara anlam veremezken, kendisini tam da anlam vermediği o duygunun içerisinde bulunur. Bu nedenle de aşığın halinden yalnızca kendisi gibi aşık olan başka birisi anlar.

Aşk karşılıklı oluğunda mutluktan ayakları yerden keserken, karşılıksız olduğunda ise kişiyi ayaklarına yerin içine doğru çekebilecek güce sahiptir. Daha fazla aşk acısı çekmek istemeyenlerse çareyi rabbine sığınmakta bulur. Her rabbine sığında üzerindeki aşkın acısı hafiflese da, aşık olunan kişiye kavuşmadan gerçek aşk acısından da kurtulmak pek mümkün değildir.

Aşk acısı çeken kişi çareyi veren Allah derdini de verir diyerek dualarda arar. Denenmiş aşk duaları başta olmak üzere birçok farklı duayı araştıran kişi için doğru çözüm medyumdadır. Medyumlar maneviyatı güçlü olan, ilim sahibi insanlardır. Bu nedenle de aşk duası aracılığıyla sevdiğine kavuşmak isteyenlerin çözüm yolu medyumlarda saklıdır.

Çok Etkili Aşk Duaları

Çok etkili aşk dualarından birisini okuyarak sevdiğine kavuşmak isteyen kişiler, medyumun yönlendirmesi doğrultusunda hangi duayı, nasıl ve kaç kere okumaları gerektiğiyle ilgili de bilgi sahibi olurlar. Aşk duası okuyacak kişi, isteğine kavuştuktan sonra bile aşk duası okuduğunu kimseyle paylaşmamalıdır. Çünkü dualar Allah ile kulu arasında olmalı ve büyük bir inançla okunmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Gerçek Aşk Duası Yapan Hoca
uzman medyumlar - Denenmiş Aşk Duası
Denenmiş Aşk Duası

Her duada olduğu gibi çok etkili aşk duaları okunurken de muhakkak abdest alınmalıdır. Dua okumadan önce kişi niyetini ve isteğini düşünmelidir. Niyeti dışında herhangi bir şey düşünmediği gibi, niyeti de dahil olmak üzere herhangi bir olumsuzluk ne ruhunda ne de kalbinde taşımamalıdır. Vesvese ve şüphe dua içerisinde kesinlikle olmaması gereken iki unsurdur.

Bu nedenle aşk duası okuyacak kişi dua okumadan önce hem bedenen hem temizlenmelidir. Beden ve ruh temizliği önemli olduğu kadar dua edilen ortamın temizliğine de dikkat edilmelidir. Aşk duasını okuyacak kişi temiz olduğu kadar hem yalnız kalabileceği hem de odaklanabileceği bir yerde dua okumalıdır.

Kolay Aşk Duası Okunuşu

Kolay aşk duası okunuşu için yapılması gerekenler oldukça basittir. Medyumun dediklerini harfiyen uygulamak yeterli olacaktır. Aşk duası içerisinde okunacak dualar, esmalar, vefkler ve bazı tılsımlı sözcükler de vardır. Tüm bunlar bir araya gelip, saf ve temiz duygularla okunduğunda; aşık kişi aşkına da kısa süre içerisinde sahip olacaktır. Aşk duasının kabul olduğunu anlaşılması ise aşk duası okunan kişideki iyi yöndeki değişikliklerle anlaşılır.

  • Aşk duası okunan kişi hareketleriyle olduğu kadar hissettirdikleriyle de büyük olumlu bir değişim yaşar.
  • Hiç olmadığı kadar çok iletişim kurarken, dua okuyan kişi için emek harcar.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Körkütük Aşık Etme Duası

Aşk duası okunan kişiyle ilişki yaşanıyorsa, ilişkideki adımlar evliliğe doğru atılır. Çift evli ancak arada anlaşmazlık ya da boşanma süreci varsa, tüm olumsuz süreç olumluya çevrilerek yeni bir hayata adım atarlar. Aşk duası okunan kişiye platonik bir aşk besleniyorsa da, dua okunan kişi dua okuyan kişiyle bir ilişki yaşamak istediğini söyleyecektir

Aşk Duası Nasıl Edilir; Denenmiş Aşk Duası

Aşk duası nasıl edilir sorusu aşk duasıyla sevdiğine kavuşmak isteyenlerin merak ettikleri konular arasındadır. Aşk duası edilmeye başlanmadan önce kişi abdest almalıdır. Abdest aldıktan sonra ise besmele çekerek niyetini belirtir. Kişinin zamanı ve imkanı varsa niyetini belirtikten sonra aşk duası okumadan önce niyet ya da şükür namazı da kılabilir.

Böylece kafasındaki olumsuz düşüncelerden sıyrılarak, rabbine de kavuşmuş olur. Sonrasında ise aşk duası için medyumun söylediklerin yaparak, aşk duası sürecini başlatır. Aşk duası okuyan kişi duasının kabul olduğu inancıyla hareket ederek, bu süreci tamamlamalıdır. İnanan kişi bilmelidir ki duası en hayırlı zamanda ve en hayırlı şekilde kabul olacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Hızlı Tutan Aşk Duası

Aşk Duası Yorumları ; Denenmiş Aşk Duası

Aşk duası yorumlarını okuyarak aşk duası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aşk duası yorumlarını okumanın en büyük avantajlarından birisi de aşk duasıyla sevdiğine kavuşanları dinleyerek, kendisinin de aşkına kavuşacağına olan inancının artmasıdır. Aşk duası yorumlarını okumanın ne kadar iyi geldiğini hatırlayarak, aşk duasıyla sevdiğine kavuşanlar ismini gizleyerek başkalarına yardımcı olmak için yorumlarını paylaşmalıdır. Unutulmamalıdır ki güzel şeyler paylaşılarak çoğaltılmalıdır. Bu sayede aşk acısı dinen kişi de, bir başkasına destek olur.

Bir önceki yazımız olan Çok Tesirli Aşık Etme Duası başlıklı makalemizde Çabuk Olan Aşık Etme Duası, Çok Tesirli Aşık Etme Duası ve Denenmiş Aşık Etme Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara