Bağlama Büyüleri

Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır? İnsan sosyal bir varlıktır. İletişimi de genellikle konuşarak yaparak bununla birlikte bazı kişiler yaptıkları yorum ya da konuşmalarda canınızı fena halde sıkabilir. Bir de bunu yapan yakın çevrenizden birileri ise durum gittikçe zorlaşabilir.  Size karşı konuşan kişilerin ağzını kapatmak istiyor ama bunda ne yaparsanız yapın başarılı olamıyorsanız o takdirde dil bağlama büyüsü yaptırmayı düşünebilirsiniz. İnternette araştıran konulardan biri olan dil bağlama büyüsü nasıl yapılır?  Bir göz atalım.

Öncelikle dil bağlama büyüsü iyi bir medyum hoca tarafından yapılmalıdır. Dil bağlama büyüsü iki aşamadan oluşur. Bunlardan ilki dil bağlama duasıdır. Hemen akabinde de dil bağlama büyüsü yapılır. Kötü niyetle yapılmaması da esastır. Ayrıca büyüyü yaptırmak isteyen kişinin büyüyü neden yapacağına karar vermesi ve geçerli bir sebebi olması gerekir. Kötü niyetle yapılan büyüler gerçekleşmeyecektir. Bununla birlikte dil bağlama büyüsü için yapılacak duanın okuma kuralları bulunmaktadır.

Öncelikle dil bağlama büyüsünü yaparken okunan duayı kalben inanmanız gerekir. Ortamın sessiz ve karanlık bir ortama ihtiyacınız bulunmaktadır. Büyü yapılırken yarıda kesilmemesi önemlidir. Aksi takdirde bütün işlemler yenden başlatılır. Sabırlı ve metanetli olunması da önemlidir. Duaların belirli bir kaynağının olması ve uydurma olmaması gerekir. Kaynağı belli olmayan dualar büyünün etkisini ortaya çıkarmaz. Ayrıca  büyü yapıldığı andan hemen sonra etki göstermeme olasılığını da göz ardı etmemeniz de fayda var.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Çok Güçlü Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri seçeneklerini linkten inceleyiniz.

Dil Bağlama büyüsü nedir?

Dil bağlama büyüsü nedir konusunda çeşitli şüpheleriniz bulunuyorsa öncelikle dil bağlama büyüsünün tehlikeli olabilir ya da ters tepebilir. Dil bağlama büyüsü devamlı surette gerçekten sevdiği insanlar tarafından haksızlığa uğrayanların başvurduğu yöntemlerden biridir. Dil bağlama büyülerinin çeşitli ritüelleri bulunuyor ancak en önemli konu büyünün haksız yere yapılmamasıdır. Büyünün tamamlanması adına farklı materyaller ve muskalar gibi araçlardan faydalanılabilir. Bu gibi materyaller büyünün daha etkili ya da etkisiz olmasına neden olabilir.

Dil bağlama büyüsü Nasıl Bozulur?

Sevdiklerinin konuşmak istediği halde konuşamadığını fark ediyorsanız o zaman bu kişinin dil bağlama büyüsünün etkisi olduğunu göstermektedir. Dil bağlama büyüsü nasıl bozulur? Konusuna gelince çeşitli yollardan faydalanmak mümkündür. Ancak büyüyü bozdurmak isteyen kişiler sürekli olarak Felak ya da Nas surelerini okuması gerekir.

cabuk tutan baglama duasi yapan hoca 1 - Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?
Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Duayı ederken mutlaka sessiz ve sakin bir ortamda olmanız şarttır. Ayrıca edilen dualar içten gelerek okunmalıdır. Büyünün bozulabilmesi için mutlaka duanın etkili olacağına inanmak esastır. Duayı okuyan kişi büyünün gerçekleştiğine inanıyorsa o takdirde büyünün bozulması mümkün değildir. Bu nedenle duayı okuyanın düşünceleri büyük önem taşımaktadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Uzaktan Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

 

Dil Bağlama Büyüsü Kimlere Yapılır?

Dil bağlama büyüsü karşısında sürekli haksızlığa uğradığınız insanlara karşı yapılabildiğini daha öncede yazımızda söylemiştik. Bu kişiler sevdikleriniz yakın çevreniz ya da sizinle iletişim halinde olan insanlar arasındakilere yapılabilir. Haklı bir gerekçeniz ve gerçekten haksızlığa uğramanız gerektiğini de tekrardan hatırlatalım. Bununla beraber dil bağlama büyüsü kimlere yapılır sorusunun cevabını aşağıdaki gibi verebiliriz.

  • Gelin,
  • Görümce,
  • Kaynana,
  • Aile üyeleri,
  • Eş,
  • Öğretmen,
  • Patron,

Vb. kişilere dil bağlama büyüsü yapabilirsiniz.

Ancak dil bağlama büyüsünün etki etmediği insanlarda bulunmaktadır. Bu kişiler kendisine cevşen koruması yaptıran kişilerdir. Dil bağlama büyüsü yaptığınız kişilerin size karşı kötü konuşması ya da arkanızdan konuşması mümkün olmayacaktır. Ancak Cevşen koruması yaptırılmış olması durumu çok nadir olarak karşılaşılan bir durumdur.

Dil Bağlama Büyüsünün Etkileri ; Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

İletişim kuramadığımız hiçbir şekilde bize haksızlık etmesini önleyemediğimiz, bize kötü ve kırıcı söz sarf eden kişilere karşı yaptığınız hiçbir şey fayda etmiyorsa yapılan dil bağlama büyüsünün etkileri farklılık gösterebiliyor. Buna karşılık yazımızda daha önce de bahsettiğimiz üzere çeşitli etkileri bulunuyor. Bu etkileri şu şekilde sıralayabiliriz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  İsimlere Yapılan Bağlama Büyüleri

Büyü yapan kişi hakkında kötü söz söylemek veya ona karşı ağız açıp tek kelime etmek mümkün değildir. Ayrıca sizin karşınızda ya da arkanızdan konuşmaları da o andan itibaren mümkün olmayacaktır. Bu durum sizin hakkınızda kötü yorum yapılmasını da engellemiş olur. Hakkınızda iftira atılmasının önüne geçilmiş olur. Size karşı üzücü, kırıcı ve gereksiz konuşmaların yapılması o andan itibaren mümkün olmaz. Ancak dil bağlama  büyüsü yapılması konusunda da iyi ve işinin ehli bir medyum hoca dan destek olmanız çok daha doğru olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Erkeğe Bağlama Büyüsü, Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü ve Eşe Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara