Aşk Büyüleri

En Ağır Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü

En Ağır Aşk Büyüsü Dünyadaki tüm duygulara tek başın a bedel olan aşk, insanı mutlu ettiği gibi mutsuz da edebilir.  Aşkın gücüyle kim olduğunu keşfeden insanlar aşkına karşılık bulan şanslı kişilerdir. Aşkına karşılık bulamayanlarsa şanslı kişilerin aksine her geçen gün biraz daha kendilerini kaybederler. Aşk acısı o kadar fazladır ki aşkından vazgeçemediği gibi aşkına karşılık bulamadığı için de her geçen gün biraz daha yok olur. Ne yaparsa yapsın aşkına bir türlü karşılık bulamayanlar, çareyi aşk büyülerinde arar.

Aşk büyüsü insanlık kadar eski bir büyü çeşidi olup; insanoğlunun aşk sorununa da son noktayı koymuştur. Aşk büyüleri arasında en çok araştırılan büyüler arasında; en ağır aşk büyüsü, en hızlı olan aşk büyüsü, hızlı tutan aşk büyüsü vardır. Aşk acısı çeken hangi aşk büyüsünü araştırırsa araştırsın, aşk acısını dindirecek olan aşk büyüsü seçimi de destek aldığı medyum tarafından tercih edilir.  Aşk acısını dindirmek için büyü yaptırmak isteyen kişiler maneviyatı yüksek olduğu kadar aşk büyülerinde de başarılı bir medyumdan destek almalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

En Hızlı Olan Aşk Büyüsü

En hızlı olan aşk büyüsü sayesinde aşk acısına son vermek isteyen kişiler, büyüyü başarıyla uyguladıklarında aşkına da kavuşmuş olacaktır. Aşk büyüsünü başarıyla uygulamak için bir medyumdan destek alan kişiler, medyumun sorduğu her soruya doğru, net ve eksiksiz cevap vermek zorundadır. Bunun nedeni ise hem medyumun danışanını iyi tanıması hem de büyü de kullanılacak bilgilerin doğru olması gerekliliğidir.

etki eden sevgi duasi - En Ağır Aşk Büyüsü
En Ağır Aşk Büyüsü

Büyüde bilgilerin yanlış olması durumunda iyi ihtimallerden birilisi büyünün başarısız olmasıdır. Diğer ihtimallerden bazılarıysa aşık olunması istenen kişinin soğuması ya da farklı birisinin aşk büyüsü yaptıran kişiye aşık olması gibi farklı sonuçları olabilir. En hızlı olan aşk büyüsünün amacı aşk büyüsü yaptıran kişinin, aşk büyüsü tamamlandıktan kısa bir süre içerisinde aşkına kavuşmasıdır.

Genel olarak hızlı aşk büyüsünün etki süresi yirmi dört saat ile yetmiş iki saat arasında değişir. En hızlı olan aşk büyüsü ilişki yaşanan kişiye yapılıyorsa, değişiklik büyük olsa da herhangi bir sorun yaratmayacaktır. Özellikle platonik aşk yaşayan kişiler tarafından yaptırılan en hızlı olan aşk büyüsü, büyü yapılan kişinin çevresinde şaşkınlıkla karşılanabilir. Bu nedenle medyuma her şey doğru, eksiksiz anlatılmalı ve medyumun yönlendirmeleri dinlenmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Yapan Hocalar

Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diye bir medyumun kapısını çalan kişiler; medyuma karşı da açık sözlü olmalıdır. Çünkü medyum büyü yaptırmaya karar verdiğiniz andan itibaren en büyük destekçiniz ve yardımcını olacaktır. Aşk büyüsü yaptırmaya karar vermeden önce aşkı kişiler duygularından ve isteklerinden emin olmalıdır. Örneğin aşk acısı çektiğim kişiyi gerçekten seviyor muyum, geleceğimde bu kadınla / adamla birlikte olmak istiyor muyum gibi bazı kritik sorularında cevabı verilmelidir. Kritik olan sorulara cevap verdikten sonra kişi, aşk büyüsü yaptırmakta kararlıysa büyü sürecine de hızlı bir şekilde başlayabilir.

Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri pek çok insan tarafından merak edildiği gibi pek çok insana da yardımcı olan, sorunlarına çözüm olan büyülerdir. Tam da bu nedenle aşk büyülerinin kıymeti insanların hayatına dokunduğu da düşünüldüğünde, paha biçilemez. Aşk büyüleri içerisinde iyi niyet, sevgi aşk barındırdığı için beyaz / ak büyüler kategorisinde yer alır. Aşk büyüleri tercih edildiği büyüye göre farklılıklar içerse de hepsinin amacı aşık olunan kişinin aşkına ve sevgisine kavuşmaktır. Aşk büyüleri sayesinde aşk acısı çekenler aşkına kavuşurken, ikili ilişkilerinde sorun yaşayan kişilerde tüm sorunlarını çözerek yeni ve güzel günlere adım atar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Hızlı Tutan Aşk Büyüsü; En Ağır Aşk Büyüsü

Hızlı tutan aşk büyüsü sayesinde karşılıksız aşklar karşılık bulurken, ilişkisinde ayrılma aşamasına gelenler de eskisinden çok daha güçlü bir şekilde birbirine bağlanır. Hızlı tutan aşk büyüsü kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlar. Hızlı tutan aşk büyüsünün yapıldığı kişide olumlu yönde değişimler olur.

İlk olarak kişi de hafif baş ağrıları görülmeye başlar. Sonrasında kişi ortada herhangi bir sebep yokken aşk büyüsü yapılan kişiyi düşünmeye başlar. Düşünceler o kadar yoğun olacaktır ki, büyü yapılan kişi bir yolunu bularak, büyü yaptıran kişiyi görmeye çalışacaktır. Sonraki adım ise büyü yaptıran kişinin kalbini kazanarak, onunla bir hayat kurmaya çalışmak olur.

Bir önceki yazımız olan Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Eşime Aşk Büyüsü yapmak, Karımın Aşık Olması İçin Büyü ve Kocam hemen dönsün büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

5 Yorum

 1. mehmet can hekim dedi ki:

  Nişanlımla 5 yıldır beraberdik ancak bir tatil dönüşünde nedense benden soğumaya başladı çok soğuk ve sanki ilk defa tanışmış iki arkadaş gibiydik ne yapsak neyi denesek olmadı ama galiba hayatına başka bir erkek girmişti.oyle kotu hıssettım kı kendımı davranışları tamamen bu yondeydi çok yalvardım ama olmadı ve ayrılmaya karar verdik ayrıldık. bende bir arkadaş tavsiyesi ile muharrem hocamı buldum sorunu anlattım bana geri getirme ve bağlama vefki hazırladı şu an son bir hafta kaldı ve aramız ilk anki gibi düzeldi ki işlem bitince daha da düzelecek inşallah.

 2. nergiz dedi ki:

  Kocamla uzun süre ayrı kaldık kendisinin hiç barışmaya niyeti yoktu arada 2 tane çocuk vardı o yüzden bende barışmayı çok istedim, annemlerden ve onun annesinden çok yardım istedim herkes çok uğraştı çocukların mağdur olacağını söyledim ama olmadı,aslında aramızdaki soğukluk cok da hanı derler ya onemı olmayan bı bahaneydı ole kı ısrarımı surdurdum tum seceneklerrı zorlamaya başladım en yakın arkadaşım komsum ınternete bak bakalım belkı bır seyler bulursun belkı bır cevap alırsın durumlarına dedı internetten muharrem Hocayı buldum başta inançsızca dinledim sordum cevap aldım aklımdaki tum suallerı ılettım sag olsun muharrem hocam her seyı cevapladı bana sonra en etkılı aşk duası yaptırmaya karar verdim yaklaşık 7 gün felan sürdü ama işe yarayacağı konusunda gerçekten endıse yıne de vardı hocam bılldıgını soledı dusunduklerımı fakat sag olsun hıc yorulmadan tum bılgısı ve ılmıyle yanımda durdu muharrem hocamıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlısıyla 3. Numarayı düşünüyoruz bole muhabbetler ıcınde bıle olduğumuza ınanamıyorum bazen allah razı olasun hocam güzel ınsan

 3. selimcan dedi ki:

  Yıllardır hiç sevgilim olmadı ilkokulda bir tane sevdiğim kız vardı şu anda aynı yerde çalışıyoruz beni arkadaşı olarak gördü hep bende üzülmeye başladım,aklımdaydı bır turlu cesaret edemiyor çıkmıyordum karsısına bır cesaret dedım kendisine açıldım ama onun gozlerınde cok da cekıcı olmadığımı söyleyerek beni reddetti herşeyin tip olmadığını söylesemde reddetti. Be günlerce acı ısınce yasıyordum hayatımı en sonunda ısı bırakmayı uzaklaşmayı duşundum sefımle konuştum sabırlı olmamı konuyu muharrem Hocaya açmamı istedi sordum cevap vermedı ara konuş dedı bende aradım konuştum sag olsun hocam öyle seyler yaptıkı benı annesiyle bile tanıştırdı sevgılım gerçekten ınanamadım kendısıne de sordum rahatsız olduğun bırsey varmı dıye hayır dedı ve bazı acıklamaarından benı gözle gordugunu gonlu ıle hıc goremedıgını soyledı daha ıyı anladım hocamın yaptıklarını muharrem hocam allah ondan razı sızden haeln arar bı hatrını sorarım ıyıkı tanıdım sızı su an mutluluğumu gerçekten ona borçluyum .

 4. saadet dedi ki:

  Kocamla aramızda hiç sorun yoktu ilk birkaç yıl çocuk yapmamaya karar vermiştik gençliğimizi yaşamak için.hani derler yaa Önce ki aylarda çocuk sahibi olmaya karar verdik ancak ne yazık ki olmadı ve sanırım eşim çok fazla etkilendi eşim benden soğumaya başladı soğumasındaki etkenin çocuk meselesı olduğunu duşundum once meğerse annesi de aklına giriyormuş . bir anda fevkalede degısmıstı cunku isyerımden arkasadlar konuyu bırde burdan araştırmamı en azından fıkır sahıbı olabılecegımı soyledır bır merak bakındım ole muharrem Hocamızı bır kac yerde ısmını gordum baya etken bırıymıs konuyu anlattım bakım sonrasında ogrendım annesını ıslem bıle yaptırmışlar kı esımı etkıleyıp zora sokan oymmus sukurler olsun kı muharrem hocam tum sıkıntıdan kurtarıp bıze guvenılır bır ıslemle yenıden mutluluğa surukledı . sımdı muradımızı alma vaktı . Ben ona çok teşekkür ediyorum herkese de tavsiye ederim…

 5. hakkı dedi ki:

  Muharrem hocamla geçen yıl tanıştık lise öğrencisi idim .o zamanlardan tanıştığım görüştüm şu an nişanlım önce görüşmemiz onca paylaşımımız onda geçen Güzel günlerimizin üzerine bir sabah arayıp ayrılmaya karar verdiğini söyledi bizi tanıyan tüm insanlar araya girip oturup konuşup düşünmemizi istediler fakat bir çare bulamadık bu kadar net bir şekilde söyledi ki anlam vermek çok zor Allah razı olsun babam için bir işlem sayesinde tanıştım Muharrem hoca mı bu defa kendim için aradım 1 saat içerisinde öyle şeyler söyledi ki bana inanmıyorum dedim düşünmek istiyorum dedim .1 hafta sonra geri aradım hocama bana öyle bir işlem göndereceğini söyledi ki düşünmeden evet dedim 4 gün gerçekten tarifi çok zor ama bu kadar kısa bir sürede etki göstereceğine şaşkınlıkla baktım koruma altına alan hocama çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun tekrar sizden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara