Bağlama Duaları

En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?

En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?

En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir? Tarih boyunca insanlar aşka çok önem vermiştir. Her insan hayatı boyunca bir kez de olsa bu yüce ve en güzel duyguyu yaşamıştır. Fakat kişilere soracak olursak bazıları için bu durum Allah tarafından gönderilen bir nimet olarak ifade edilmektedir.

Genel olarak bu düşüncede olan kişiler sevdiği kişi ile mutlu bir ilişki veya evlilik yaşayan kişilerin düşünceleridir. Fakat bazı insanlar için ise aşk tamamen bir ızdırap olarak görülmektedir. Bu kişiler de ya sevdiği kişi tarafından karşılık almamış ya da sevdiği kadın veya adam tarafından terk edilmiş olan kişiler olmaktadır. Bazı evliliklerin ve ilişkilerin bitme nedeni genel olarak aldatılma veya kişilerin eskisi gibi olmama durumlarından kaynaklanmaktadır.

Kişiler evliliğini ve ilişkisini bitirmek istemedikleri zaman ise ellerinden gelen çabayı vermektedirler. Fakat sonuç alamadıklarında bağlama duası yaptırmak istemektedirler. Bağlama duası yaptırırken veya hangi duayı yaptırmak istediğine karar verirken en çok yapılan bağlama duasını tercih etmektedir. Çünkü kişilerde en çok yapılan duanın en iyi dua olduğu yönünde düşünceler vardır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası Hazırlanışı

En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir? Şeklinde araştırma yaparak da en çok yapılan bağlama duasını bulmaya çalışırlar. Aslında bağlama duası türü kişilerin yaşadıkları olaylara ve ilişki durumlarına göre farklılık göstermektedir.

Mesela sevdiği kişi uzakta olan kişiler sevdiği adamı veya kadını kendine bağlamak için resimle yapılan bağlama duası tercih etmektedir. Sevdiği kişi eğer aşkına karşılık vermeyen birisi veya platonik olarak birisi ise de isimle yapılan bağlama duaları tercih edilmektedir.

Yani demem o ki kişilerin durumlarına göre bağlama duası türleri de farklılık göstermektedir. Fakat en etkili bağlama duasının resimle yapılan bağlama duaları olduğu bilinmektedir. Bunun sebebi ise bağlanması için hazırlanan duaların direk olarak kişinin resminin üzerine okunmasıdır. Bağlama duaları kişilerin isteklerini yerine getirmek ve sevdiği kişilerin kendisine bağlanması için yapılan dualar olmaktadır.

ayirma duasi kimlere yapilir - En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?
En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?

En Çok Okunma Yönteminde Bağlama Duası

En Çok Okunma Yönteminde Bağlama Duası konusuna gelecek olursak aslında bağlama duası adı altında yapılan bütün dualar okuma yöntemi ile gerçekleştirilmektedir. Ya kişilerin herhangi bir eşyasının üzerine duaların okunması ile yapılır ya da direk olarak bu dualar uygulanır. Kişiler bağlama dualarını yaptırmak isterken bu duaları bir araç olarak görmemelidir.

Direk olarak etki ettiğinde kişilerin kendisine bağlanacağını varsaymamalıdır. Çünkü bağlama duaları bir araç değil kişilerin bağlanması için bir dilek olmaktadır. Kişilerin kesin olarak bağlanacak olduğu düşünülmemeli sadece istenmelidir. Yani demem o ki bağlama duası ile bağlama büyüsü karıştırılmamalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kadına Yapılan Bağlama Duası

En Çok Hazırlanan Bağlama Duası

En Çok Hazırlanan Bağlama Duası resimle yapılan bağlama duası olarak bilinmektedir. Genel olarak sevdiği adamdan veya kadından uzak olan kişilerin tercih ettiği bu bağlama duası hem en çok tercih edilen duadır hem de en etkili duadır.

Bunun nedeni ise resimle yapılan bağlama duasında ana unsur olarak bağlama duası yapılacak olan kişinin resmi kullanılır. Bu resmin yeni yakın çekilmiş bir resim olması dualarınızı daha etkili kılacaktır. Kişinin direk olarak resminin üzerine duanın okunması sonucu kişi bu duadan hemen etkilenmekte ve kısa süre içerisinde de duadan sonuç alınmaktadır.

Hemen sonuç alınmasının en büyük sebebi ise kişinin baş kısmının bulunduğu yere tam olarak duanın okunmasıdır. Bu sayede kişinin direk olarak zihnine duaların hitap etmesi sonucu dualar kısa sürede etki göstermektedir. Fakat bu dua diğer dualar gibi kolay olmadığı için evde yapıma uygun bir dua olmamaktadır. Güvenilir bir medyum veya hoca tarafından icra edilmesi en doğrusu olacaktır.

En Çok Etki Eden Bağlama Duası; En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?

Az önce de dediğimiz gibi En Çok Etki Eden Bağlama Duası resimle yapılan bağlama duası olarak bilinmektedir. Ayrıca yakarak yapılan veya ateşle yapılan bağlama duası da oldukça etkili dualardandır. Resim ile yapılan bağlama duasını etkili kılan resmin üzerine direk olarak okunan dualar iken, ateşle ve yakarak yapılan bağlama dualarında ise kişilere ait eşyaların yakılması duaları etkili kılmaktadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

Özel Bağlama Duaları; En Çok Yapılan Bağlama Duası Nedir?

Kişiler bağlama duası yaptırmak istediklerinde Özel Bağlama Duaları yaptırmak istemektedirler. Bu duaların sadece kendileri için yapılmasını isterler. Fakat bilinmesi gerekir ki zaten her insanın ilişkilerinde olan sorunlar birebir aynı değildir. Her insanın istediği dua ve almak istediği sonuç da bir değildir. Bu yüzden zaten bağlama duaları kişiye özel olarak yapılmaktadır. Her insana aynı dua yapılmamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Kadına Yapılan Bağlama Duası başlıklı makalemizde Kadın Arkadaşa Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum, Kadına Okunan Bağlama Duası ve Kadına Yapılan Bağlama Duası^ hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara