Ayırma Büyüleri

En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Birini çok sevdiğiniz halde sevdiğiniz kişinin sevgilisi, sevdiği kişi ya da eşi olabilir. Fakat sevdiğiniz kişiden vaz geçemiyorsanız ve sevdiğiniz kişi de sevdiğinden vazgeçemiyor,  çare artık en etkili ayırma büyüsü adlı büyüdür. Bu en etkili ayırma büyüsü o kadar etkilidir ki büyüyü yaptığınız andan itibaren sevdiğiniz kişi artık sevdiğini sevmeyecek, ondan nefret edip ayrılacaktır.

Bu büyü anında etki eden bir büyü olmasının yanında çok da etkilidir. Öyle ki ayırdığınız kişiler artık yan yana bile gelemez hale gelecek. Yan yana geldiklerinde o ortamdan hemen çıkmak isteyeceklerdir. Bu nedenle en etkili ayırma büyüsü olarak anılmaktadır. Ebetteki bu kadar etkili olan bir büyü oldukça da merak konusu olmuştur. Peki gerçekten bu kadar etkili ve güçlü müdür bu büyünün etkisi ?

Gerçek Ayırma Büyüsü

Gerçek ayırma büyüsü her zaman büyü yapılışında önemli noktanın niyet, saf, temiz duygular olduğunu söyledik. Burada da aslına bakıldığında aynı konular esastır. Bu büyü yani kendinden soğutma büyüsü de yapılırken niyet ne ise içinizden o tekrarlanmalı ve niyete göre hareket edilmelidir. Size aşık olan kişinin sizi gerçekten rahatsız ediyor. Artık sizin de gerçekten rahatsız olmanız niyetinize yansır ve büyü  şekilde yapılır. Niyet her zaman söylediğimiz gibi çok çok önemlidir. Bu nedenle bu noktaya dikkat edilmelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ayırma Büyüsü
etkili medyum hoca - En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?
En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Denenmiş Ayırma Büyüsü; En Etkili Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Denenmiş ayırma büyüsü ; Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

Hemen Tutan Ayırma Büyüsü

En etkili ayırma büyüsünün yanında hemen bugün hemen tutan ayırma büyüsü denen çok merak edilen büyüler arasındadır. Büyüyü yaptığınız ya da yaptırdığınız günün içerisinde yani aynı gün içerisinde hemen etkisini gösteren bir büyüdür hemen etkisini gösteren büyü.

Her zaman belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin tutması için ve çabuk etkisini göstermesi için her zaman samimi, içten şekilde istenmelidir istenilen şey. Bu şekilde aşk büyüsü  en hızlı tutan aşk büyüsü olacaktır. Ya da ayırma büyüsü ya da ara bozma büyüsü hemen etkisini gösterecektir. Aynı şekilde kendinden soğutma büyüsünde  de aynı koşul aranmaktadır. Bu noktada en önemli şey aslında iyi niyettir. İyi niyet ve arzularla yaptığınız her dua ve büyü mutlaka kabul olup etkisini gösterecektir. Bu konuda endişe etmeyiniz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ayırma Büyüsü

Tutan Ayırma Büyüsü

Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var.

Aslında tüm hususlara dikkat edildiği zaman büyünün tutmaması için tek neden niyet olarak kalır. Niyetiniz de iyi olduktan sonra, yani karşı tarafa gerçekten aşık iseniz o da size aşık olur ya da siz karşı tarafa gerçekten aşık iseniz ayırma büyünüz de tutacaktır. Ayrıca Youtube kanalım için linki tıklaya bilir bilgi alabilirsiniz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ayırma Büyüsü

 

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara