Soğutma Duaları

En Etkili Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

En Etkili Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Aşk dünyanın en güzel duygu olsa da, inatçı bir aşık insanlarının canının sıkılmasına fazlasıyla yeterli olabiliyor. Hatta bazı durumlarda yaşanılan bu durum can sıkıntısından daha çok aşık olunan kişinin hayatını mahveden bir durum olabiliyor. Can sıkıcı olan bu durum için aşık olunan kişi karşı tarafla iletişim kurmayı deneyerek birlikte olamayacaklarını ya da artık neden olmayacağını anlatmalıdır.

Aşık olunan gerekli olan tüm aksiyonları almasına rağmen aşık olan kişinin hareketlerinde herhangi bir değişim olmadığı takdirde çözüm için farklı bir yol aramaya başlar. Bu yollardan en önemlisi soğutma duasıdır. Soğutma duaları kategorisi içerisinde;  en etkili kendinden soğutma duası, birini kendinden soğutma duası, eski sevgiliyi soğutma duası, eski kocayı uzak tutma duası ve hemen tutan soğutma duası vardır.

Soğutma duaları adı üzerinde dua edilen kişinin, dua okuyan kişiden soğumasına yardımcı olur. Soğutma duaları birçok farklı nedenden ötürü tercih edilebilir. Soğutma dualarının başarılı olabilmesi için dua okuyan kişinin niyeti önemlidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Örneğin soğutma duası birbirini çok seven bir çiftin arasını bozmak niyetiyle okunduğunda, niyetin kendisi kötü olduğu için soğutma duası da başarısız olacaktır. Soğutma dualarının başarılı olmasından bir medyumdan destek alınmakta olup; medyumun her söylediği dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Birini Kendinden Soğutma Duası

Birini kendinden soğutma duası genellikle eski sevgililer ve karşılıksız aşk sahip olan kişiler tarafından okunur. Birisi tarafından sevilmek ne kadar güzel bir duygu olsa da, istenilmeyen birinden gelen ısrarcı bir aşk, aşık olunan kişinin hayatını da olumsuz yönde etkiler. Bazen bu durum o kadar kötüdür ki aşık olan kişi, aşık olduğu kadın ya da erkeğin hayatında kendisinden başka kimse olmasına izin vermez.

resme okunan dua nedir - En Etkili Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Kısacası karşılık bulunamayan aşklar; aşık olan kişinin hayatını da, aşık olunan kişinin hayatını da olumsuz yönde etkiler. Aşık olunan kişi, kendisi için kaotik olan bu durumdan kurtulmak için birini kendinden soğutma duasını kullanır. Bu dua sayesinde sadece aşk duasını okuyan kişinin hayatı değil, dua okunan kişinin hayatı da düzelir. Çünkü her ikisi de kendisine acı veren bu aşktan kurtulmuş olur.

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski sevgiliyi soğutma duasını tercih eden kişiler, her türlü yolu denemelerine rağmen bir türlü eski sevgilisinden kurtulamayan kişiler tarafından tercih edilir. Bir zamanlar karşılıklı bir aşk olan ilişki, zaman geçmesiyle ya da farklı nedenlerden ötürü bir tarafın aşkının bitmesiyle sonuçlanır. Bir aşkın başlaması ne kadar normalse, bitmesi de o kadar normaldir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Soğutma Duası Yapılışı

Ancak ilişkide terk edildiğini düşünen ve aşkı bitmeyen taraf için ilişkinin bitmesi de kabul edilebilir değildir. Bu nedenle bir zamanlar sevdiği adamı ya da kadını yeniden kendisiyle ilişki yaşamaya ikna etmek için elinden geleni yapar. Ayrılan taraf ise kendi hayatını zora sokan eski sevgiliden kurtulmak için son yol soğutma duasındadır.

Eski Kocayı Uzak Tutma Duası

Evlilikler başlangıç aşamasında zor olduğu kadar, ilişki yaşarken de, ilişkiyi bitirirken de zordur. İki insanın bir arada ve farklı özelliklerde olmasına rağmen aynı ev içerisinde yaşaması başlı başına zor bir durumdur. Evliliğin yıpranmasıyla birlikte aşkı biten taraf evliliğe son vermek istediğini açıklamasıyla boşanma süreci de başar. Zor olan boşanma süreci bir şekilde bitse de aşık olan taraf için evliliğin bitmesi hiçbir şeyi bitirmemiştir.

Eski koca, eski karısının tüm ilişkilerinin artık bittiğini defalarca anlatmasına rağmen değişmediğini görünce çözümü de dualarda arayacaktır. Soğutma dualarında deneyimli bir medyumdan destek alarak eski kocayı uzak tutma duası sürecine başlar. Duanın başarıyla tamamlanmasının ardından kadın, eski kocasını da hayatından tamamen uzaklaştırmış olur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Hemen Tutan Soğutma Duası

Hemen tutan soğutma duası sayesinde dua okuyan kişiler, hayatlarını cehenneme çeviren kişiyi hayatlarından uzak tutmak için bu duayı tercih ederler. Hemen tutan soğutma duası kendi hayatını etkileyen bir kişi için okunabileceği gibi sevdiklerinin hayatına zarar veren birisi için de okunabilir. Hemen tutan soğutma duası kim için ya da hangi nedenle okunursa okunsun, niyeti iyi olduğu takdirde başarıya ulaşır. Kişilerin hayatına dokunan soğutma duası için deneyimli olan bir medyumdan destek alınmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası başlıklı makalemizde Anında Tutan Soğutma Duası, Denenmiş Soğutma Duası ve En Etkili Soğutma Duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara