Soğutma Duaları

En Etkili Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Kendinden Soğutma Duası

En Etkili Kendinden Soğutma Duası Aşk karşılıklı olduğunda dünyanın en güzel duygusu olsa da, karşılıksız olduğunda zorlayıcı olabilir. Birinin aşkını kabul etmek kadar, aşkını kabul etmemek de normal bir durumdur. Bazen insanlar ilk konuşmada kestirip atarken, bazen de bir ilişki yaşayıp olmayacağına kanaat getirdikten sonra ayrılırlar.

Durum böyle olunca her iki taraf için zor olan bu durum, aşık olan tarafın ısrarı sonucunda çok daha zor bir duruma gelebilir. Böyle zamanlarda reddeden kişi konuşmayı ve anlatmayı denese de aşık taraf için tek çözüm karşılıklı ilişki yaşamaktır. Bu nedenle de reddeden tarafa kendini ispatlamak için daha fazla ısrar eder. Reddeden taraf karşı tarafa üzülse de, üzerindeki baskının giderek artmasıyla bir kaçış yolu bulmaya çalışır.

İstenmeyen ve kişinin psikolojisini alt üst eden bu durumdan kurtulma yollarından birisi de soğutma duasındadır. Pek çok kişi tarafından tercih edilen soğutma duaları; en etkili kendinden soğutma duası, birin, kendinden uzaklaştırma duası, denenmiş soğutma duası, etkili soğutma duası ve hızlı soğutma duasıdır. En etkili kendinden soğutma duasının doğru bir şekilde okunmasının ardından, dua da etkisini göstermeye başlar. Bu duanın okunmasının ardından dua okuyan kişi, kendinden uzaklaşmasını istediği kişinin kendisini eskisi gibi aramadığını en sonunda da kurtulduğunu anlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Birini Kendinden Uzaklaştırma Duası

Birini kendinden uzaklaştırma duası, soğutma duaları kategorisi içerisinde yer alır. Birini kendinden soğutma duası birçok farklı amaçla okunsa da, nedenlerden bazıları aşağıdadır.

  • Kocamı / Karımı Ailesinden Uzaklaştırmak İstiyorum
  • Kötü Arkadaşlardan Uzaklaştırma
  • Karşılıksız Aşık Olan Kişilerden Kurtulma Amacıyla
  • Anlaşılmayan Bir Şekilde Gereksiz Samimiyet Kuran İnsanları Uzaklaştırma

Birini kendinden uzaklaştırma duası birçok farklı amaçla yapılsa da, duanın başarılı olabilmesi için medyum desteği şarttır. Medyum seçiminin yapılmasında kişiler ufak bir araştırma yapmalı ve medyumun kendileri için uygun olup olmadığına dikkat etmelidir. Medyum seçimi yaparken önem verilmesi gereken detaylar aşağıda yer almaktadır.

  • Araştırılmak istenen medyumun web sitesi incelenmelidir. Web sitesinde yer alan bilgilerin kalitesi önemlidir. Web sitesine önem veren birisi danışanlarına ve kendisine de önem veren birisidir.
  • Medyumun vergi levhası sahibi olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Medyum hakkında internette yapılan yorumlara bakılmalıdır.

Denenmiş Soğutma Duası

Denenmiş soğutma duası okuyan kişiler, başarılı bir dua sürecini tamamladıktan sonra isteklerine de hızlıca kavuşurlar. Bunu sağlamaları için bir medyumdan destek almalılardır. Medyum danışanına soğutma duasını kim için ve hangi gerekçeyle istediğini soracaktır. Danışanından almış olduğu bilgilere göre de soğutma duasının hazırlıklarına başlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası
erkege baglama duasi - En Etkili Kendinden Soğutma Duası
En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Her duada olduğu gibi soğutma duasında da niyet çok önemlidir. Dua okuyan kişi herhangi bir kötü amaç olmadan, kendi iyiliği ve aslında karşısındakinin de iyiliği olan soğutma duasını okuyarak istediğine ulaşır. Örneğin soğutma duasının okutma amacı birbirini seven evli bir çifti ayırmak içinse tutmayacaktır. Amaç ayrıldığı eşinin psikolojik şiddetinden kaçmak ve her iki tarafı da ilişkinin yıpratıcılığından uzaklaştırmak olduğundaysa iyi niyet olacağı için başarıyla okunduğunda etkisini gösterecektir.

Etkili Soğutma Duası Oku; En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Etkili soğutma duası okumak istiyorum diye bir kişinin yapacağı en büyük hatalardan birisi internette denk geldiği bir duayı okuyarak isteğinin gerçekleşmesini beklemek olacaktır. Bilmeden ve ne için okunduğu belli olmayan duaların okunması, okuyan kişiye yarardan çok zarar getirir.

Bu nedenle soğutma duasının gücünden yararlanmak isteyen kişi bir medyumdan destek alarak istediğini elde edebilir. Bir medyuma gitmek, soğutma duasının başarılı olacağı anlamına gelmese de, kişinin isteğine ulaşmasında atılan en doğru adımlardan birisidir. Etkili soğutma duasını, medyumun istediği şekilde okuyan kişi hayatındaki olumsuzluklardan da kurtulmuş olur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası

Hızlı Soğutma Duası; En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Hızlı soğutma duası sayesinde dua okuyan kişi, hayatında olmasını istemediği ancak bir nedenden ötürü kurtulamadığı kişileri hayatından uzak tutar. Hızlı soğutma duasının en önemli özelliği soğutma duasının etkisinin kısa süre içerisinde görülmesidir Böylece dua okuyan kişiler, artık hayatlarından olmasını istemediği ve kurtulmak istedikleri kişileri için bu duayı okuyarak rahat bir nefes alabilirler.

Aşk duygusu ne kadar güzel olsa da, karşılıklı ve kişileri iyileştiren bir duygu olduğunda anlamlıdır. Bunun tersi olduğundaysa kişilerin hayatını cehenneme çevirebilir. Çünkü aşık olan kişinin ısrarı ve uyguladığı manevi şiddet uygulan kişiyi olumsuz yönde etkiler.

Youtube kanalıma buradan ulaşabilirsiniz.

Eğer Soğutma Büyüleri hakkında öğrenmek istediğiniz varsa linki tıklayınız.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara