Bağlama Duaları

En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu Hayatta önümüze her zaman farklı yollar çıkarır. Tercih edilen yolar bazen dolambaçlı olsa da yapılacak olan Allah’ında gücüyle, tercih edilen yolda doğru ve emin adımlarla yürümektir. Hayatta karmaşık yol denildiğinde akla gelen durumlardan birisi de aşktır. Aşık kişi için her şey net olsa da, insanoğlu aşk için aklına gelmeyen birçok farklı olayın içerisinde yer alabilir. Aşık olan insan için en kötü olan durum ise kişinin aşkına karşılık bulamamasıdır.

Aşkına karşılık bulamayan insan her geçen gün kendisini daha kötü hissederken, aşk acısından kurtulmanın yollarını da arar. Aşk acısından kurtulmanın çözümü ise en tesirli bağlama duasında saklıdır. En tesirli bağlama duası okunuşunu öğrenerek sevdiği kişiye ulaşmak isteyenler bir medyumdan destek alarak istedikleri kişiye kolayca ulaşabilirler. En tesirli bağlama duasının etkisini göstermeye başlamasıyla birlikte aşık olan kişide isteğine ulaşır.

En tesirli bağlama duası sayesinde kişilerin birbirine olan aşkı artarken; aynı zamanda da birbirlerine bağlanmış olurlar. Dua okuyan kişinin başarıya ulaşması için yapması gereken medyumun dediklerine ek olarak büyük bir inançla duasını okumasıdır. Aşk duaları içerisinde yer alan bağlama duaları niyete göre değişiklik gösterebilir. Örneğin ihtiyaca göre kişinin anne ve babasına bağlı olması için de tercih edilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duasının Yapılışı Nasıldır?

Tam da bu nedenle dua okumak isteyen kişiler destek aldıkları medyuma her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmalıdır. Dualar kişiye özel olup, ihtiyaca ve duruma göre medyumlar tarafından değiştirilebilirler. Burada önemli olan dua okumak isteyen kişinin duayı neden yaptırmak istediği, ihtiyacı, amacı ve isteğidir. Tüm bunar detaylı bir şekilde anlatıldıktan sonra dua sürecine doğru bir şekilde başlanabilir. Niyetin ya da verilen bilgilerin yanlış olması durumunda da oluşabilecek riskler dua okumak isteyen kişinin sorumluluğundadır.

Ömür Boyu Bağlama Duası

Ömür boyu bağlama duası oldukça güçlü bir duadır. Duanın başarıya ulaşabilmesi için kişinin deneyimli bir medyumla birlikte hareket etmesi bir nevi zorunluluktur. Ömür boyu bağlama duası yapmak isteyen kişiler duayı okumadan önce ne istediklerinin farkında olmalılardır.

asik eden dua - En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu
En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

Bunun nedeni de dua okunduktan ve gerçekleştikten sonra dönüşünün olmayacağı içindir. Tam da bu nedenle bağlama duasıyla sevdiğinin aşkına ömür boyu sahip olmak isteyenler, okudukları duanın sorumluluğunu almakla yükümlüdür. Ömür boyu bağlama duası sayesinde aşk acısı dinerken, gerçek aşkı elinden kayıp gitmek üzere olanlar da aşkına sahip çıkmış olur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası Nasıl Okunur? Bağlama Duası Nasıl Yapılır ?

Ömür boyu bağlama duası aşk acısı çekenler tarafından uygulanabileceği gibi aşk acısı çeken bir yakını tarafından da tercih edilebilir. Burada önemli olan dua okuyan kişini iyi niyeti, kalbinin saflığı ve inancını gücüdür. Ömür boyu bağlama duasını büyük bir inançla okuyan kişiler, dualarının da hayırlısıyla kabul olacağının farkında olan kişilerdir.

Bağlama Duası Nasıl Edilir?

Aşk acısı çekmek yerine aşklarıyla birlikte bu hayatı yaşamak isteyen kişiler için ilk adım bağlama duasını okumaya karar vermektir. Bağlama duasını okumaya karar veren kişinin sorduğu ilk sorulardan birisi de doğal olarak bağlama duası nasıl edilir olacaktır. Bu sorunun en doğru ve kesin yanıtıysa medyumlarda saklıdır. Medyumlar bağlama duası okumak isteyen kişiyi dinledikten sonra her detayı da harfiyen anlatacaktır.

Burada önemli olan dua okuyan kişinin destek aldığı medyuma karşı şeffaf olması ve vermiş olduğu bilgilerin doğruluğudur.  Çünkü medyum danışanının ihtiyacına göre bağlama duasını da hazırlamaya başlar. Bağlama duası hazırlandıktan sonra ise sıra dua okumak isteyen kişiye geçer. Aşkına kavuşmak isteyen kişi medyumun dediklerine uygun olacak şekilde bağlama duası sürecini tamamlar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası

Birini Kendine Bağlama Duası; En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

Birini kendine bağlama duası okumak isteyen kişi, gönlünü birine kaptırmış ve ondan başkasıyla mutlu olamayacağını bilen kişidir. Bu nedenle de bağlama duası okuyarak; hem sevdiğine hem de huzur ve mutluluğa sahip olmak ister. Aşk çok güzel bir duygu olsa da, karşılıklı olmadığı an itibariyle yıkıcı olmaya başlar.

Yıkılmak yerine aşık oldukları kişiyle mutlu olmak isteyenlerse birini kendine bağlama duası aracılığıyla sevdiğine ulaşır. Bağlama duası okuyan kişi sevdiğine ulaştıktan sonra bile bağlama duası okuduğunu kimseyle paylaşmamalıdır. Duayı okuyarak sevdiğine kavuştuğunun bilgisi sadece duayı okuyan kişi de ve ona bu süreçte destek olan medyumda saklı kalmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Çabuk Tutan Bağlama Duası başlıklı makalemizde Bağlama Duası Okunuşu, Bağlama Duası Yorumları ve Çabuk Tutan Bağlama Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara