Bağlama Büyüleri

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü İnsanı değiştiren ve dönüştüren duygulardan birisi de aşktır. Aşk duygusu öyle yücedir ki, aşık insanın tüm hayatı birdenbire aşık olduğu insan olur. Kişi farkında olmadan hayatını emanet ettiği bu kişiden yeterli sevgiyi alamadığında ya da aşkına karşılık bulamadığında derin bir üzüntü duyar. Kişinin duymuş olduğu acı o kadar fazladır ki, ne yaparsa yapsın acısı bir türlü azalmaz.

Aşk acısı sadece aşkına karşılık bulamayanlar tarafından değil; aynı zamanda da bir ilişki içerisinde olmasına rağmen aşkına tam olarak karşılık bulamayanlar tarafından da çekilir. Örnek vermek gerekirse; aldatılma, aşağılanma, şiddet görme, eve gelmeme gibi durumlar sadece örnek durumların bir kısmıdır. Genel olarak kadınların başına gelen bu durumda, kadın sevdiği adamı terk etmek yerine; sevdiği adamla insan gibi aşkla yaşamak için çareler arar. Çarelerden birisi de büyülerdir.

İnsanoğlu çok eski çağlardan itibaren büyü yaparak, istediğini elde etmenin mutluluğunu yaşamıştır. Tercih edilen bağlama büyüleri; erkeğe yapılan bağlama büyüsü, erkeğe bağlama büyüsü, eşe bağlama büyüsü, sevgiliye bağlama büyüsü ve nişanlıya bağlama büyüsüdür. Bağlama büyüleri kişilerin ilişki durumuna göre farklılık gösterebileceği gibi ihtiyaçlarına göre de farklılık gösterebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  İsme Yapılan Bağlama Büyüsü
Erkege Yapilan Baglama Buyusu - Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü
Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Erkeğe Bağlama Büyüsü

Erkeğe bağlama büyüsü yapmak isteyen kişi bir ilişki içerisinde olabileceği gibi aşkına karşılık bulamamış bir genç kadın da olabilir. Büyü yapmak isteyen kişi öncelikli olarak büyü sürecine başlamadan önce aşağıdaki soruların yanıtlarını vermelidir.

 • Gerçek duygularım neler?
 • Gerçekten kalbimdeki bu erkeği seviyor muyum?
 • Büyü yaptırmak istediğimden emin miyim?
 • Gelecekte bu adamla evlenmek istiyor muyum? ya da Sevdiğim düşündüğüm bu adamdan çocuk sahibi olmak ister miyim?

 

Yukarıdaki sorular arttırılabileceği gibi sorulara verilen yanıtlara göre büyü yatırma sürecine de net olarak karar verilebilir. Büyüler başarılı bir şekilde uygulandığında büyü yapan kişinin isteği de gerçekleşmeye başlar. Hem büyü yapan kişinin, hem de büyü yapılan kişinin hayatını etkileyen bir durumdur. Bu nedenle de büyü yapmaya karar verirken; kişi net olmalıdır.

Eşe Bağlama Büyüsü

Eşe bağlama büyüsü yaptırmak isteyenler; ne yazık ki evliliklerinde aradıkları mutluluğu da bulamamışlardır. Kadınlar için sevdikleri biriyle evlenip, mutlu bir yuva kurmak çok önemli olsa da, bazen evlilik daha büyük üzüntülerin de başlangıcı olabilir. Eşi tarafında yeterince sevilmeyen ve değer görmeyen kadının da hayat neşesi kaçacaktır. Hayat neşesiyle birlikte veliliği de bir zorunluluk olarak görmeye başlandığında, her şey daha da zor olur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Dil bağlama Büyüsü Nasıl yapılır?

Bu yüzden kişiler eşleriyle aralarını düzeltebilmek için kendilerine bakmalı; kavga etmek yerine tatlı dili iletişimlerine koymalılardır. Kadın evlendiği adam için her şeyi yapmasına rağmen bir türlü değişme olmuyorsa, çözümü bağlama büyüsündedir. Bağlama büyüsü sayesinde büyü yapan kişiler evliliklerinde istedikleri huzur da, mutluluğu da bulurlar. Eşe bağlama büyüsünün yapılabilmesi için yapmaları gerekense medyum desteği alarak , büyü sürecini başlatmalarıdır.

Erkege Yapilan Baglama Buyusu 3 e1620238445100 - Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü
Eşe Bağlama Büyüsü

Youtube kanalımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Bağlama Büyüsü

Sevgiliye bağlama büyüsü sayesinde hayatının aşkı olduğuna inandığı kişiyle mutlu bir ilişki yaşamak amaçlanır. Birini bulmak ve onun kendisi için uygun olduğuna karar vermek ve tabi aynı zamanda da sevebilmek, günümüz şartlarında oldukça zordur. İnsanlar ilişki yaşayamadıkları gibi güvenebileceklerini düşündükleri insan sayısı bile çok azdır. Bu nedenle ilişkiye başladıkları insanın gerçek aşkı olduğunu düşündüklerinde, birlikte olmak için ellerinden geleni de yaparlar.

İlişki de yaşamak güzel olsa da, geçen zaman büyü yaptırmak isteyen kişinin; beklentisini de talebini de arttırır. Karşı taraftan istediği ilgiyi alamadığındaysa büyüyle istediğini elde etmeye çalışır. Sevgiliye bağlama büyüsü sonrasında ilişki yaşayan çift, birbirleri için doğru olduklarını da anlayacaktır. Çift bir süre sonra ise daha fazla zaman kaybetmek istemeyerek, evlenme yoluna girebilirler.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Napılır ?

Nişanlıya Bağlama Büyüsü; Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü

Nişanlıya bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum diyen birisi hayatının aşkıyla mutlu olmaya bu kadar çok yaklaşmışken, kaybetmek istemeye birisidir. Evlilik öncesindeki zor süreçlerden birisi de nişanlılık dönemidir. Nişanlısını hayatındaki her şeyden çok seven kişi, aynı duyguları kendisi de yaşamak için bağlama büyülerinde çözümü arar.

Bağlama büyüleri kişiler arasındaki aşkı canlandırdığı gibi aynı zamanda da bağlılığı arttırır. Aşkın ve sadakatin bir arada olduğu ilişkilerdeyse, her şey çok güzel olacaktır. Büyü yapan kişi mutlu olduğu ve sevdiği kadar büyü yapılan kişi de mutlu ve sevgi doludur.

Linkten Geri Getirme Duaları ‘nı da incelemek ister misiniz ?

Bir önceki yazımız olan Hemen Tutan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama, Basit Bağlama Büyüsü ve Çabucak Tutan Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

3 Yorum

 1. Döndü dedi ki:

  Son dönemlerde ilgi duyduğum bir yakışıklı için internetten onu kendine bağlamak amacıyla çeşitli çözümler arıyordum. Muharrem Hocam ile tanıştım ve durumu anlattım durumla çok iyi ilgilendi ve bağlama işlemi hazırladı ulaştırdı bana kullanıyorum. tılsım sayesinde her şeyin daha farklı olacağını söylediğinde çok sevinmiştim. ikini haftanın içindeyiz Allah hocamdan razı olsun ona çok teşekkür ederim etkilerini görmeye başladım.

 2. elçin dedi ki:

  Muharrem Hocamın haızrladığı işlem sayesinde eşimle aramdaki aşk ve sevgi artmaya başladı. Hocamın verdiği bağlama vefk olmasaydı belki de ilgisiz bir ilişki üzerine kurulan evliliğimiz olacaktı. Herkese hocamı tavsiye ederim onun benim açımdan hakkı ödenmez. bağlama vefki tamamlanınca herşeyin ne kadar güzel ilerlediğini fark ettim.

 3. gökçen dedi ki:

  Ticaretle uğraşan eşim sık sık yurt dışı seyahatleri diyerek beni kandırmaya başlamıştı. Kredi kart ekstrelerinde sürekli garip alışverişler görüyordum ve aklıma giren soruynlardan kurtulup eşimin sadece benimle ilgilenmesi için Muharrem hocadan bilgi aldım. önerdiği bağlama işlemi sayesinde artık eşim benim yanımdan bile ayrılmak istemiyor tam anlamıyla bağlama işlemi gerçek oldu veçok mutluyum hocamdan aldığım bağlama işlemi sayesinde kocam bana çok bağlandı. sonucun buralara kadar geleceğini bilseydim dah daha önceden yapardım Allah razı olsun muharrem hocam .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara