Soğutma Duaları

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası Aşık olduğu adamla evlenecek kadar şanslı olan kadınlar, bazen bu şanslarını devam ettiremeyebilir. Sevgililik dönemindeki aşk dolu ilişki evlilikle yerini monoton bir hayata bırakır. Belki de adam kadını hiçbir zaman kadının onu sevdiği gibi sevmemiştir de. Nedenleri ne olursa olsun hayatındaki erkekten tam olarak emin olamayan kadın, sevdiği erkeği de gözlemeye başlar.

Her şeyin yolunda gittiği bir ilişkide gözlem yapmak ne kadar saçma ise, gözlem yapılan bir ilişkinin de yolunda olduğunu söylemek o kadar saçmadır. Seven kadın erkeğin değiştiğini fark etse de, emin olmadan bir şey demek istemeyecektir. Bu nedenle de sevdiği adamın giyinişinden, dışarda kaldığı saatlere hatta hareketlerine kadar her detaya dikkat etmeye başlar. Sonunda ise ya başka bir kadının varlığından ya da adamın diğer kadınlara olan ilgisini farkına varır. Kadının hayatında sevdiği adamla ilgili iki seçenek vardır.

İlk seçenek kendisini başka kadınlarla aldatan bir adamı hayatından çıkarmaktır. Her şeye rağmen hayatındaki adamı seven kadın için bu bir tercih değildir. Diğer seçenek ise sevdiği adamı kendine bağlayarak, diğer kadınlardan uzaklaşmaktır. Öncelikli olarak sevdiği adamın aşkını yeniden kazanmak isteyen kadın için de değişim süreci başlar. Kıyafetinden, konuşmasına, kilosuna kadar he şeye dikkat etmeye çalışır. Ancak sorun kadın değil, adamın kendisindedir. Bu yüzden de sevdiği adamı elinde tutmak isteyen kadın dualardan destek alacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?
isme okunan ask duasi nasil okunur. - Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası
Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Bunun için erkeği başka kadınlardan soğutma duası başta olmak üzere; kocayı başka kadınlardan soğutma duası, eşimi başka kadınlardan soğutma duası, denenmiş soğutma duası ve erkeğim bana bağlı olsun dualarından yararlanabilir.

Kocayı Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Kocayı başka kadınlardan soğutma duası; kıskanç kadınlar tarafından tercih edildiği gibi aldatılan kadınlar tarafından da okunur. Ne yaparsa yapsın hayatındaki adamı kendine bağlayamadığı gibi diğer kadınlardan da uzaklaştırmanın bir yolunu bulamaz.

Bu nedenle de bir medyumdan destek alarak kocasının diğer kadınlardan uzaklaşarak sadece kendine bağlı olmasını ister. Medyum aşık olan kadını anlamak amacıyla bazı sorular soracaktır. Sorular hem duanın içeriğini hazırlamada hem de dua okumak isteyen kadına yardımcı olmak için gereklidir.

Bu nedenle kadın büyük bir şeffaflık içerisinde yaşadıklarını ve ne istediğini medyuma anlatmalıdır. Medyumun dua okumak isteyen kadına yardımcı olabilmesi için öncelikli olarak danışanının ne istediğini bilmesi gereklidir. Sonrasındaysa gerekli olan tüm bilgileri aldıktan sonra dua hazırlama sürecine de başlayacaktır.

Eşimi Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Eşimi başka kadınlardan soğutma duası okumak istediğini kendine bile zor itiraf eden kadın, isteğinin gerçekleşebilmesi için yaşadıklarını tecrübeli bir medyuma anlatmalıdır. Tüm kırgınlıklarına rağmen kocasından vazgeçmeyerek, yuvasını bir arada tutmaya çalışan kadının dileğinin gerçekleşmesi için yaşadıklarını anlatarak, destek alması gerekir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Medyumdan aldığı destek sonucunda dua sürecini tamamlamayan kadın için şimdi duasının gerçekleşmesini bekleme zamanıdır. Bir süre sonra kadının okumuş olduğu dua etkisini göstermeye başlar. Duanın etkisiyle, dua okunan kocada da bir takım pozitif değişiklikler meydana gelir.

Hiç olmadığı kadar erken evine gelemeye başlayan adam, eski günlerdeki gibi karısına özen göstermeye başlar. Bir süre sonra ise adamın gözü karısından başka hiçbir kadını görmemeye başlar. Dua sonrasında çift yepyeni ve aşk dolu bir hayat yaşamaya başlar.

Denenmiş Soğutma Duaları; Erkeği Başka Kadınlardan Soğutma Duası

Denenmiş soğutma dualarının araştırılmasının en önemli nedeni soğutma duası okumak isteyen ancak kararsız kalan kişilerdir. Kararsız kişiler soğutma duası okuyup, okumamaya karar verebilmek için dua eden diğer insanların bilgisinden yararlanmaya çalışır.

Dualar hakkında bilgi almak için araştırma yapmak önemli olsa da, dua okumak isteyen kişiler bir medyumdan destek almak zorundadır. Çünkü dualar belirli deneyim ve bilgi birikimi istemektedir. Bu nedenle de internette okunan yorumlar incelense de duaların içeriği tam olarak bilinemeyeceği için güvenilmemelidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Erkeğim Bana Bağlı Olsun

Erkeğim bana bağlı olsun diyen bir kadın ne yazık ki sevdiği adam tarafından aldatılıyor ya da sevgi görmüyordur. Sebebi ne olursa olsun hayatındaki adamdan vazgeçmeyen kadın çareyi dualarda bulur. Deneyimli bir medyumdan destek alarak ne istediğini ve dua okumaya neden ihtiyacı olduğunu söylediğinde uygun bir dua da hazırlanmaya başlanacaktır. Medyum kadının sevdiği adamın sadece a-ona bağlı olması için hem aşk hem de bağlılık duasının bir arada olduğu bir dua hazırlayacaktır.

Diğer Soğutma Duaları için linkten ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Etkili Kendinden Soğutma Duası başlıklı makalemizde Birini Kendinden Uzaklaştırma Duası, Denenmiş Soğutma Duası ve En Etkili Kendinden Soğutma Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara