Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü

Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü

Eşimi ailesinden soğutma büyüsü isteyen ve buraya başvuran kişinin gerçekten mutlu olmayan ve boşanma raddesine gelmiş bir evliliği olduğu söylenebilir. Bu büyüyü yaptıran erkek ya da kadının mutsuz bir evliliği olduğu aşikardır.

Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü
Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü

Eşini ailesinden soğutmak ve daha güzel bir evliliğe adım atmak isteyen kişiler bu büyüye başvurur. Ailesinden soğutma büyüsü etkili bir büyü olduğu için kişiler uzman bir medyumdan destek almalıdır. Güçlü etkili olan bu büyü yanlış yapıldığı zaman ters tepebilir ve kişi ailesinden soğumak yerine daha çok bağlanabilir. Bu sebeple iyi bir hoca en iyi şekilde araştırılarak bulunmalıdır.

Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü Yapımı

Eşi ailesinden soğutmak için büyü yapımı en iyi medyum tarafından yapılmaktadır. Kişiler evde yaptıkları soğutma büyüsünü yanlış bir şekilde yapabilir. Bu durumu riske atmamak için iyi bir medyum araştırması yapılmalıdır.

Kişiler öneri ya da referans yolu ile bir medyum hocaya başvurabilir. Eğer öneri alabilecek herhangi biri yoksa bu durumda medyum hocalar hakkında yapılan gerçekçi yorumların olduğu internet sitelerinde araştırma yapılmalıdır.

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü adlı yazımı ve videomu incelemek için tıklayınız.

YouTube video

Özellikle bu konuda uzman olan ve olumlu yorumları olan hocalarla iletişime geçilmelidir. Kişiler hocayı bulduktan sonra randevu alarak seansa gitmelidir. Seans sırasında büyü yaptırmak isteyen kişi evliliği ve eşinin ailesi hakkında her türlü detayı medyuma aktarmalıdır. Medyum bu bilgilere yönelik olarak en iyi büyüyü yapacaktır.

Eşin ailesinden soğuması için büyü yapmak amacıyla birkaç malzemeye ihtiyaç duyula bilir. Kişi hocanın istediği her malzemeyi alarak gelmelidir. Ardından bu malzemelere yönelik olarak büyü yapma işlemlerine başlatılır.

Büyü yapıldıktan sonra yine hocanın yönlendirmelerine göre malzemeler ile ne yapılacağı hakkında bilgi verilir. Büyü işlemi tamamlandıktan sonra ve yapılacak her şey yerine getirildikten sonra küçük kavgalar ile büyü etkisini göstermeye çalışacaktır.

Büyünün etkisi arttıkça eşin aileler ile kavga etme derecesi o anlamda artacaktır. Bir süre sonra kişi ailesinden tamamen soğuyacaktır. Ailesine gidip gelmeyi bir süre sonra kesecektir. Hatta ailesinden kişilerin de çiftin evine gelmesi azalacaktır. Eşin aileyle tamamen bağının kopmasıyla birlikte mutlu ve güzel bir evliliğe en baştan başlanacaktır.

Eşimi Ailesinden Soğutma Büyüsü Etkileri

Eşi ailesinden soğutacak büyü yaptırmak isteyen kişiler bu büyünün etkilerini de bilmelidir. Soğutma büyüsü oldukça kuvvetli olduğu için getireceği şeyler konusunda en detaylı bilgilere hakim olunmalıdır. Eğer kişiler etkilerinden memnun kalmazsa ya da o kişiye bu etkiler çok fazla gelirse kesinlikle bu büyüyü yapmamalıdır.

Çünkü eşi ailesinden soğuduktan sonra yeniden aralarının düzelmesi çok zor olacaktır. Uzun ömürlü olarak tamamen iletişimlerinin kopması isteniyorsa bu büyüye başvurulabilir. Eşimi ailesinden soğutma büyüsünün etkileri şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Büyü yapıldıktan sonra eşin ailesi ile olan ilişkisi yavaş yavaş zayıflamaya başlar.
  • Büyü etkisini göstermeye başladıkça yapılan aramalar ya da mesajlaşmalar oldukça azalacaktır. Örneğin 1 gün içerisinde 3 kere aranıyorsa büyünün etkisi nedeniyle günde 1 kere konuşmaya düşecektir. Bununla birlikte büyünün etkisi artmaya başladığı zaman arama ve sormalar tamamen ortadan kalkacaktır.
  • Her zaman ailesinin sözünü bir emir gibi uygulayan ya da ailesinin her istediğini yapan eş bir süre sonra onlardan tamamen bağımsız bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Ailesinden soğumuş olan bir kişi kendi eşinin dediklerini daha çok dikkate alacaktır.
  • Büyü yapıldıktan sonra kişinin tüm ilgi ve odağı tamamen eşine gelecektir. Eşi tarafından çeşitli jestler de yapılmaya başlanacaktır.

Eşimi Ailesinden Soğutma Büyülerini Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Eş işin aileden soğutma büyüleri yaptırırken bazı konulara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kişi bu büyü ile çok büyük bir sorumluluk altına gireceğini bilmelidir. Ailesinden tamamen soğuyan ve onlardan kopan bir kişi kendi ailesine çok fazla bağlanmaya başlayacaktır.

Bu da aslında ev içerisindeki sorumluluğu artıracaktır. Aynı zamanda bu büyünün yapıldığı hiç kimseye söylenmemelidir. Sesli olarak söylenen soğutma büyüsünün tutmama olasılığı yüksektir. Kişi medyum hocanın söylediği ritüelleri ve duaları düzenli bir şekilde yerine getirmelidir.

Bu yönlendirmelere göre davranmak büyünün tutmasını ve gerçekleşmesini de artıracaktır. Haksız yere yapılan büyü bazı durumlarda tutmaya bilir. Bunun için büyü yaptıracak olan kişinin büyünün tutacağına ve evliliğinin düzene gireceğine canı gönülden inanmalıdır. İnanç olmadığı zaman yapılan soğutma büyüsünün tutması imkansız hale gelir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara