Soğutma Büyüleri

Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü

Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü

İçkinin ne kadar kötü olduğu, hem kişiye hem de ailesine zarar verdiği bilinen bir gerçektir. Her ne kadar alkol gerçekleri insanlara söylense de, insanlar alkol almaktan bir türlü vazgeçemiyor. Ailede içki içen birinin her geçen gün içki miktarını arttırmasıyla birlikte sorunlar da artmaya başlar. İçkiler genel olarak erkekler tarafından içilse de, içki bağımlısı olan kadınlar da vardır. İçki ailen huzurunu bozmakla kalmaz, aynı zamanda da diğer aile üyelerine kötü örnek olur.

İçki içerek ne yaptığının farkında olmayan kişi hem kendisine hem de çevresindeki herkese zarar verecektir. Sevdiği insanı alkolden uzak tutmak için ne yaparsanız yapın, bir türlü sevdiği insanı alkolden kurtaramayan kişi son çare olarak çözümü büyülerde bulur. Alkolden soğutma büyüsü sayesinde sevdiği insanı alkol bataklığından kurtarmak için de ilk adımı atmış olur. Alkolden soğutma büyüsü halk arasında alkolden tiksinme büyüsü olarak da adlandırılabilir.

Zannedildiğinde çok daha fazla kişi tarafından tercih edilen alkolden soğutma büyüsü sayesinde alkol bağımlısı olan kişi de, çevresindeki kişiler yepyeni bir hayata adım atarlar. Alkolden soğutma büyüleri genel olarak alkol bağımlısı olan kişinin anne & babası, çocukları ya da eşi tarafından tercih edilir. Çünkü alkol bağımlısı olan kişinin verdiği zararlar en çok yakın aile üyelerini etkiler.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Kocamın Alkolden Soğuması için Büyü

Kocamın alkolden soğuması için büyü yaptırmak isteyen kadın, bir medyumdan destek almak zorundadır. Alkol bağımlılığı bireylerin derinden etkilediği gibi ailelerini de sarsar. Evlerinde alkol bağımlısı olan kişiler, gelecek yaşamlarında da kendini genel olarak güvensiz hissederler. Aşık olduğu adamı kendinden korumak ve ailesini bir arada tutmak için soğutma büyülerinde deneyimli olan bir medyumdan yararlanır.

Medyum danışanına kocasıyla ilgili bir takım sorular soracaktır. Soruların cevapları doğrultusunda medyum alkolik koca için alkolden soğuma büyüsünü hazırlamaya başlar. Büyünün hazırlanmasıyla birlikte de kocasını alkolden soğutmak için büyü yaptırmak isteyen kişinin yapması gerekenler süreci başlar.

sevgiliyi geri getirme duasi - Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü

Hem kocası hem de ailesi için büyü yaptırmak isteyen kişi, medyumun her dediğini tam da söylediği şekilde yapmalıdır. Büyünün başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından da, kadının dileği gerçek olacaktır. Kocası sonunda alkol bağımlılığından da kurtulmuştur. Öyle ki bir zamanlar alkolik olan koca içki içmediği gibi içkinin adını bile duymaya katlanamaz.

Eşimi Kumardan Soğutma Büyüsü

Kötü alışkanlıklar denildiğinde gelenler arasında ilk sıralarda kumar bağımlılığı vardır. Kumar kişiyi borç batağına sürüklediği gibi ailesini de yıpratacaktır. Çünkü kumar gibi kötü alışkanlıklar sadece oynayana değil, oynayan kişinin ailesine de büyük zararlar veriri. Aile sevdikleri kişiyi kumar bağımlılığından kurtarmak için her yolu denese de, bir virüs gibi bağımlının tüm bedenini sarmıştır. Tam da bu nedenle sevdikleri  adamı kurtarmak isteyenler eşimi kumardan soğutma büyüsünü tercih ederek, istediklerini ulaşmak için harekete geçerler.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kocaya Söz Geçirme Büyüsü

Evliliklerin huzurlu olabilmesinin yollarından birisi de her iki tarafında birbirini dinlemesinden geçer. İletişimin gün geçtikçe azalması ve tartışmaların artması nedeniyle de evliliklerde çatırdama başlar. İletişimin azalması ya da sürekli tartıma çıkmasının nedenleri arasında kocanın bağımlıkları yer alabilir. Kocasının bu bağımlıklarının ise başta kendisine, sonra da ailesine zarar vermemesi için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak yaptıkları bir işe yaramadığında, kocaya söz geçirme büyüsünü yaptırmaya karar verebilir. Sevdiği adamı korumak isteyen kadın bir an önce medyuma giderek, istediği kesin çözüm için aksiyon alır.

Alkolden Soğutmanın Yolları

Alkolden soğutmanın yollarını arayan kişiler, alkol bağımlısı olabileceği gibi bir yakını alkol bağımlısı olan kişiler de olabilir. Ne yaparsa yapsın alkolik birisini alkol bağımlılığından kurtarmanın yolunu bulamayanlar büyüye başvururlar. Büyü aracılığıyla sevdikleri kişinin alkol sorununu çözecekleri gibi aynı zamanda hayatlarını etkileyen büyük bir sorunu da çözmüş olurlar.

Alkol bağımlılığıyla ilgili söylenen çok söz olsa da belki de en etkilisi alkolün tüm kötülüklerin anası olduğu gerçeğidir. Çünkü alkol beraberinde kavgaları, ayrılıkları, şiddeti, psikolojik rahatsızlıklar gibi pek çok sorunu da ortaya çıkarır. Alkol sorunun çözülmesiyle ise tüm diğer sorunlarda çözülmüş olur. Belki de bu nedenle alkol savaşılması gereken önemli bağımlıklardan da birisidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü

Bir önceki yazımız olan Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ?, Büyü Hangi Koşullarda İşe Yarar ? ve Eşim Bana Sadık Olsun Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara