Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası

Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası

Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası kişinin kendini güvende hissetmesi, tamamlandığını anlaması aşkla mümkün olsa da; kişiye kendini iyi hissettiren ilişki bir süre sonra problem yaratmaya başlayabilir.

Aldatma, farkında olmadan başkasına aşık olma, artık bir araya gelmek istememe ya da sadece farklı olduğunuzu anlamak gibi pek çok farklı sebep ilişkiyi bitirmek için yeterlidir.

Bazen durumlardan biri ya da birden fazlası anda yaşanabilir. İlişkide aşkı biten taraf hem kendine hem de karşısındakine saygı duyduğu için ayrılık kararını almak zorundadır. Alışkanlık, karşındakine karşı az da olsa sevgi kırıntısı, güvensizlik hissi gibi birçok neden kişinin ayrılık kararını ertelemesine sebep olabilir. Aşkı biten kişi ilişkini güvenli ve huzurlu ortamını sevse bile ortada aşk olmayacağı için bu ilişkinin bir gün bitmek zorunda olduğunu bilmelidir.

Bu nedenle hem kendi geleceğini, hem de bir zamanlar sevdiği kişinin geleceği için ayrılık doğru karardır. Ayrılan kişi için bile zor olan bu karar, artık eski sevgili olmanız gereken kişinin ayrılığı kabul etmemesiyle daha da zor bir hale gelir.

YouTube video

Eski sevgili durumu kabullenmediği gibi ayrılan kişiyi sevgili olduklarına, birbiri olmadan yaşayamayacaklarına ikna etmeye çalışır. Ayrılan kişi ilk başlarda bu durumu geçiş süresi olarak kabul etse de, bir süre zaman geçmesine rağmen eski olması gereken sevgilinin davranışları sıkıcı ve korkutucu olmaya başlayabilir.

Her şeyi yapmasına rağmen eski sevgilisinden bir türlü kurtulamayan kişi, çözümü de dualarda bulacaktır. Eski sevgilisi başta olmak üzere bir kişiyi soğutmak tercih edilebilecek dualar arasında; eski sevgiliyi uzaklaştırma duası, denemiş soğutma duası, en etkili soğutma duaları, eski sevgiliyi soğutma duası ve anında tutan soğutma duası vardır.

Denenmiş Soğutma Duası

Denenmiş soğutma duası hakkında arama yapan kişiler, istemedikleri bir kişinin fiziksel ya da manevi şiddetine bir şekilde maruz kalmış kişilerdir. Şiddet sadece fiziksel olamayacağı gibi manevi şiddet de olabilir. Güvenilir olmayan kaynaklardan alınan bilgiler doğrultusunda okunan dualar; dua okunan kişinin uzaklaşmasında sebep olmadığı gibi kurtulmak istenen kişinin aşkının artmasına da sebep olur.

Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası

Bu nedenle de denenmiş soğutma duasından faydalanmak isteyen kişiler, medyumlardan destek almalıdır. Dua okumak isteyen kişi medyum desteği alabilmek için öncelikli olarak medyumdan ne istediğini tam olarak anlattıktan sonra dua okumak istediği kişiyle ilgili de bilgileri paylaşmalıdır. Medyum eksik kalan bir detay varsa danışanına sorular sorarak; cevaplarını öğrendikten sonra dua hazırlıklarına da başlayacaktır.

En Etkili Soğutma Duaları, Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası

En etkili soğutma dualarından birisini seçerek, hayatında sıkıntı oluşturan kişiden uzaklaşmak için harekete geçmek ister. En etkili soğutma duaları; eski sevgilisinden bir türlü kurtulamayan kişiler için yapılabileceği gibi sevdiği kişiyi kötü arkadaşlardan kurtulma ya da kötü alışkanlıklardan kurtulmak için tercih edilebilir.

Soğutma dualarının amacı bir kişiyi kendisine zarara uğratacak alışkanlıklardan kurtarmak için olacağı gibi bir kişiden kurtarmak için de tercih edilebilir. Soğutma dualarının tercih edilme nedenlerinde bazıları aşağıda yer almaktadır.

  • Alkolden Uzak Durmak için Yapılan Soğutma Duası
  • Kötü Arkadaşlardan Kurtulmak için Soğutma Duası
  • Eski Sevgiliden / Kocadan Kurtulmak için Soğutma Duası
  • Aşırı Yemek Yemekten Uzak Durmak için Soğutma Duası
  • Platonik Aşıktan Kurtulmak için Soğutma Duası
  • Aile Üyelerinden Uzak Durmak için Soğutma Duası

Eski Sevgiliyi Soğutma Duası

Eski sevgiliyi soğutma duasının amacı bir zamanlar sevmiş olduğu kız arkadaşıyla / erkek arkadaşıyla bir türlü bağını koparamayan kişiler tarafından tercih edilir. Eski sevgili soğutma duasının başarılı olabilmesi için dua okuyan kişinin, hizmet aldığı medyumun tüm söylediklerini aynen uygulamasıyla gerçekleşir.

Dua okuyan kişi dileğinin kabul olacağı inancıyla sürece başladığı gibi aynı inançla da dua sürecini tamamlamalıdır. Eski sevgiliyi soğutma duasının etkilerin görülmeye başlamasıyla birlikte dua okuyan kişi de eski sevgiliyle bir şekilde bağlantıda kalmak zorunda olmaktan kurtulacaktır. Soğutma duası karşı tarafın aşkının bitmesine neden olarak; hem dua okuyan kişinin, hem de dua okunan kişinin yeni bir hayata başlamasının da önünü açar.

Anında Tutan Soğutma Duası

Anında tutan soğutma duasının okunmak istemesinin amacı hayatında kendini rahatsız eden birisinin hızlı bir şekilde kendinden uzaklaşmasını sağlamak amacıyla tercih edilir.

Anından tutan soğutma duası eski sevgilisinden kurtulmak isteyen kişiler tarafından okunabileceği gibi en değerli varlığı olan çocuğunun kötü arkadaşlardan kurtulması için de tercih edilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara