Evlilik Büyüleri

Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Bazı durumlarda kadın ya da erkek fark etmeksizin kişiler çok istemelerine rağmen bir türlü evlenemezler. Kendilerini değersiz hisseden bu insanlarsa her geçen gün biraz daha içlerine kapanırlar. Kendilerine daha fazla üzülmek istemeyenlerse evlenme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek arama yaptırırlar. Bunu yaptırmalarının iki önemli nedeni vardır. İlk neden kişinin büyü ve evlilik büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak istemesidir.

Diğer nedense büyü yaptırma konusunda emin olamayan kişilerin kendisiyle benzer durumda olan ve büyü yaptırmış kişilerin yorumlarını okumak istemesidir. Büyü yaptıranların yorumlarıyla birlikte kendinde güç de bulan kişi hayatında yeni bir sayfa açmak amacıyla harekete geçer. Kendisi ve isteği için harekete geçirmek bile kendisini değersiz hisseden kişinin canlanmasına ve kalbinin umutla dolmasına sebep olur.

İsteğine kavuşmak için bir diğer adım ise medyum hizmeti almaktır. Medyum hizmetine kimden alacağına ise yorumlarını okuduğu kişilerin hizmet aldığı medyumdan alabileceği gibi kendisi de medyum arayışına geçebilir. Medyum seçerken web sitesi iyi incelenmelidir. Çünkü web sitesine özen gösteren biri hem kendine hem de hizmet verdiği kişiye de değer verir. Bir diğer önemli noktada medyumun vergi levhası sahibi olup olmadığına bakılmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Sevdiğim Kızla Evlenme Büyüsü

Sevdiği kızla bir ilişki yaşasa da onu evliliğe bir türlü ikana edemeyen genç adam sevdiği kadınla evlenebilmek için büyü gücünden faydalanılır. Bunun için sevdiğim kızla evlenme büyüsü yaptırmak istiyorum diyerek medyumun kapısını çalan aşık süreci de başlatmış olur. Medyum aşık olan gence hem kendisiyle hem de büyü yaptırmak istediği genç kızla ilgili bazı sorular sorar.

kavusturan dua - Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum
Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Soruların amacı büyüde kullanılacak bilgileri toplamak olduğu kadar danışanın tam olarak ne istediğini de anlamaktır. Bu nedenle büyü yaptırmak isteyen kişi her soruya büyük bir açık yüreklilikle net olarak cevap vermek zorundadır. Tercih edilen büyülerde bazen aşık olunan kişinin fotoğrafına ya da kişisel bir eşyasına da ihtiyaç duyulabilir. Böyle bir durumda büyü yaptırmak isteyen kişi medyumum sorduğu soruların yanıtlarına verdiği cevaptan emin olduğu gibi büyü için istenilen malzemeleri de getirmekle görevlidir.

Bilgilerin doğruluğu kadar getirilen eşyanın da büyü yapılması istenen kişiye ait olması şarttır. Aksi takdirde büyü başka bir kişiyi de etkisi altına alabilir. Bu nedenle büyü yaptıran kişiden istenilen bilgilerin doğruluğu da, eşyaların doğru kişiye ait olması da büyü yaptırmak isteyen kişinin sorumluluğundadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Evlilik Büyüsü Yapılışı

Sevdiğim Adamla Evlilik Büyüsü

İlişki içerisinde daha çok seven taraf erkek olabileceği gibi kadın da olabilir. Hatta kadın adamla platonik bir aşk da yaşıyor olabilir. Sonuç ne olursa olsun aşk acısına daha fazla katlanmak istemeyen kız, sevdiğim adamla evlilik büyüsü yaptırmaya karar verdim dediği anda sorunundan da kurtulmuş olur. Sevdiğim adamla evlilik büyüsü için her şeyi yaptıktan sonra geriye büyünün etkisini göstermesi kalır.

Büyünün etkisiyle adam, kızın etrafında daha fazla olmaya başladığı gibi gözü kadından başka kimseyi de görmez. Kısa bir süre içerisinde de kadına evlenme teklifi ederek, bir an önce evlilik işlemlerini hızlandıracaktır.

Ailemin Beni Sevdiğime Vermesi için Büyü

Aşk acısı sadece iki kişi birbirini sevmediği için değil araya aileler girdiği için ayrılmak zorunda kalınan durumlarda da görülür. Böyle bir durumda her iki tarafta birbirini çok sevmesine rağmen ayrılmak zorunda kaldığı için aşk acısı çeker. Aşık çiftin birbirleriyle herhangi bir sorunu olmamasına rağmen yaşadıkları bu durum ise oldukça zordur. Çift ailelerini karşılarına almak yerine ikna etmeye çalışsalar da değişen bir şey olmadığında çözümü de büyülerden destek almakta bulurlar. Ailemin beni sevdiğime vermesi için büyü yapan aşık kişi, sorunu da ortadan kaldırarak sevdiği adamla evlenme şansını yakalar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlenme Büyüsü; Evlenme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Herkes evlenmek isteyebilir ancak herkes kendine uygun hayırlı bir kısmet bulamadığı için ne yazık ki evlenemez. Böyle bir durumda yalnız olmak istemeyen kişi evlilik büyüsünün gücüyle dileğine kavuşur. Tek yapması gereken inanç ve temiz niyetle kendisi için hayırlı olacak biriyle evlenmek istemesidir. Medyumda, danışanını isteğine kavuşturmak için gerekli olan kısmet açma işlemini ve evlilik büyü sürecini tamamlayacaktır. Büyü tamamlandıktan bir süre sonra büyü yaptıran kişi hayırlısıyla evlenecektir.

 

Bir önceki yazımız olan Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizde Basit Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır, Denenmiş Evlenme Büyüleri ve Erkek Arkadaşımla Evlilik Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara