Bağlama Büyüleri

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Aşk karşılıksız olduğunda hayatı cehenneme çevirebilir bu yüzden birçok kişi fotoğrafla bağlama büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevabını araştırıyorlar. Çünkü aşk karşılıksız olduğunda âşık olunan kişi ile iletişimi olmaması demektir.  Bu nedenle de hissettikleri aşkın karşılıksız olmasından kaynaklanan acıdan kurtulmak âşık oldukları kişinin kendilerini sevmesi için her türlü yola başvuruyorlar.

Bu yolların içinde havas ilimlerinden ve rahmani varlıklarla iletişim kurabilen profesyonel medyum hocalardan destek almakta olabilir.  Ancak bağlama büyüleri etkisini göstermesi için süreye ihtiyaç bulunur. Her medyum hocanın da bilgili ve etkin medyum hoca olmadığını da unutmamanız da yarar var.

Baglama Buyusu 1 - Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Denenmiş Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri kara büyüler arasında yer alan büyü çeşitlerindendir. Evde tek başına uygulamanızın doğru olmayacağı büyülerdendir. Bunun için medyum hocadan profesyonel olarak yardım almanız gerekir.  Bağlama büyüsünü yaptırmaya karar verdiğinizde tecrübeli ve işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız doğru olacaktır.

Çalışacağınız medyum hocanın denenmiş bağlama büyüsü geçmişi olmalı ve en önemlisi havas ilmine vakıf olmalıdır. Üstat bir medyumdan el alması da önemlidir. Bir diğer önemli nokta ise, büyüyü yaptıran kişinin sabır göstermesidir. Büyünün gerçekleşmesini ve sonuçlarının etkilerini beklerken gündelik hayat tarzınızı değiştirmemeniz gerekiyor. Sonuçları bekleme kaygısı ile rutin hayatınızdan vazgeçmemeniz de son derece önemlidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Tutan Bağlama Büyüleri

ayrilan kocayi getirme duasi - Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme Bakılarak Yapılan Bağlama Büyüsü

 Bağlama büyüleri daha önce ilişkileri olan ve ilişkileri biten çiftlerden birinin isteği ile yapılabileceği gibi, birbirini hiç tanımayan ve hiçbir iletişimi olmayan kişilere de bağlama büyüsü yapılabilir. Uzaktan bağlama büyüsü yapıldığı gibi resim ya da fotoğrafla da bağlama büyüsü yapılması da mümkündür.

Resme bakılarak yapılan bağlama büyüsü yapılışını merak edenler için kısa bir şekilde anlatalım. Medyum hocanız sizinle bir görüşme sağlayıp sizin durumunuzla ilgili bakım çalışması yapacaktır. Resim ya da fotoğraf isteyerek bağlama büyüsü yapacaktır. Fotoğraf ya da resimle bağlama büyüsü yapıldığı gibi ayırma büyüsü de yapılmaktadır.

Ancak büyü yapıldıktan sonra belli bir süre sonra bağlama büyüsünün etkilerini görmeye başlayacaksınız ve sevdiğiniz kişinin etrafınızdan ayrılmadığını göreceksiniz. Bu süreçte göstereceğiniz sabrın da önemli olduğunu unutmamanız gerekiyor.

Baglama Buyusu 2 - Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?
Resme Bakılarak Yapılan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü nedir? Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşkların ya da evliliklerin bir noktasında eşler arasına soğukluk girmeye başlıyor. Bazen ne yapılırsa yapılsın soğukluğun ilişkilerde derin bir hal almasına engel olunamıyor. Her türlü girişim başarısızlıkla sonuçlanınca tek alternatif olarak karşınıza bağlama büyüsü ya da geri getirme büyüsü çıkıyor.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Basit Hazırlanabilen Bağlama Büyüsü

İnternette en çok aranan konular arasında yer alan bağlama büyüsü nedir? sorusunu araştırıyorlar. Ancak bağlama büyüleri kara büyülerdendir ve tek başınıza uygulamanız çok da iyi sonuç vermeyecektir. Bağlama büyüsü içinde yer alan uygulamaların amacı çiftler arasında ya da insanlar arasındaki aşkın sevginin ve muhabbetin fazlalaşması için yapıldığını da unutmamak gerekiyor.

Bağlama büyüsü yapılan kişiler arasında birbirlerine karşı sevgi aşk ve muhabbetle dönmeleri beklenir. Duygularda da o derece artış ve yoğunluk beklenir. Eğer doğru kişi tarafından bağlama büyüsü yapılmazsa etkileri hayatınızı kötü etkileyecektir. Diğer yandan bağlama büyüsünü yaptıran kişilerin bağlama büyüsünü etkilerini çok çabuk göstermesini beklerler.

Bağlama büyüsünü yaptıran kişinin maneviyatını çok güçlü tutmaları ve iradelerinin çelik gibi sağlam olmaları önemlidir. İşinin ehli bir medyum hoca ile çalışıyor olsanız da büyünün tutmama gibi bir ihtimali olabilir. Bunun nedeni de genellikle büyü yaptırmayı düşündüğünüz kişiye daha önce böyle bir işlem uygulanmasıdır. Bu durumda öncelikle daha önce uygulanan büyünün bozulması gerekir.

Baglama Buyusu 3 - Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama Büyüsü Yorumları; Fotoğrafla Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yaptırmaya karar vermiş bulunuyor ama hangi medyum hoca ile çalışacağınıza karar veremiyorsanız o noktada devreye bağlama büyüsü yorumları giriyor.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Uzaktan Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kararınızı verebilmeniz için çeşitli internet sitelerinde yer alan bağlama büyüsü yorumlarını okumanız değerlendirme yapmanız konusunda size son derece yardımcı olacaktır. Bunun yanı sıra çalışmayı düşündüğünüz medyum hoca ile ilgili ve yaptığı bağlama büyüleri hakkında da Google yorumlarını okumakta size konu hakkında bir fikir verecektir.

Daha önce bağlama büyüsü deneyimi yaşamış kişilerin yaşadıklarını öğrenmek maneviyatınızı güçlendirecektir. Kendisini bu konuda umutsuz hissedenler için de bir ışık niteliğini taşıyan yorumlar bu açıdan önemlidir. Dolayısıyla bağlama büyüsü yaptıranlar sabırlı ve güçlü bir iradeye sahip olmaları bu açıdan önemlidir.

Buradan Dil Bağlama Büyüsünü de inceleyebilirsiniz.      Youtube sayfamız için linke tıklayın.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]

İlgili Makaleler

12 Yorum

 1. sertap-34 dedi ki:

  muharrem hocam demiştiki hersey guzel dusunmekten baslar. oncelikle motıvasyonu mu tuttugunuz ıcın tesekkur ederım. yaptıgınız vefk işlemıyle kendımı daha ınaclı daha kuvvetlı daha sabırlı hıssedıyorum baslangıcta ınanmamıstım fakat sayenızde esımın yıllar sonra bana bakısını tekrar yenıden guzel bır hale cevırebıldık emegınıze saglık muharrem hocam …

  1. ayşegül k.... dedi ki:

   sertap bacım gerçekten oldumu daha önce birine işlem yaptırdım ama olmadı muharrem hoca gercekten güvenilirmi

 2. sertap-34 dedi ki:

  ayşegül hanım bende başkalarına yaptırmıştım ama olmamasından ziyade dolandırıldım korkarak yaptırdım tekrardan ama çok şükür bu sefer gerçekten doğru kişiye rastgeldim ve işlemim 24 gün gibi kisa bir zamanda sonuç verdi ayrıca muharrem hoca her zaman ilgili ve alakadar oldu beni hiç yanlız bırakmadı ne zaman arasam yada yazsam cevap verdi rabbim kendisinden razı olsun sizede onunla çalışmanızı tavsiye ederim

 3. Sertap-34 dedi ki:

  Ayşegül hanım aramaktan konuşmaktan bişi kaybetmezsiniz bir telefon kadar yakininizda sizde göreceksiniz .tavsiye ederim ..

 4. atıf gazel dedi ki:

  benim sıkıntım kazancımla alakalıydı evliliğim ve ev hayatım çok iyi durumdaydı sıkıntım yok o konuda çok şükür ama işim aslında iyi olsada kazançlarımı anlamıyordum eriyip gidiyordu bir yakınım muharrem hocayı önerdi bana çalıştım ve sayesinde yuvam kurtuldu sende bir görüş dedi internetten kendisini araştırdım memnun olanda çok ne zararım olabilirki diyerek iletişime geçtim derdimi anlattım oda bu konuda işlem hazırlayalım nasiplerim açılıp bereketlensın diye dedi bende iyi olur dedim başladık işleme bana bir muska yolladı ve dua verdi ilk 15 gün bir şey olmadı değişiklik yoktu merak edip sordum acele etmeyiniz dedi ondan sonrasında işlerimde artış farkettim günlük ciro arttı belli olacak şekilde ve sonrasında çok kısa zamanda birikim yapmaya başladığımı farkettim yani kazançlarım artık durduk yerde erimiyordu Allah muharrem hocamdan razı olsun

 5. NACİ dedi ki:

  hayırlı günler inanması zor olan bu günlerde insanların başka başka ugrasılarının ıcınde hayat arkadasının yanınında olmadıgınıda gormek hersey den daha zor bır mucadele varsa yan yana olmak ıyıdır. nısanlım yılardır sevdıgım hayatımı ona ve mutlulugumuza adayacak oldugum kadın bu ne dedım nasıl bır yargıdır nasıl bır bakıstır dedım cok acı gecen bır kac aydır hakıkaten acıydı cok zordu onu kararsızlıklarının uzerıne bende fevrı kararlar almaya basladım agızdan cıkacak tek kelımeye kalmıstı BITTI ama acısını yasanmadan hıssedebılıyordum sükürler olsun kı muharrem hocam ıle tanıstım bzı oyle bır bakıs acısına soktukı bız megerse bırbırımıze karanlık bır perdenın arkasından bakıyor hıc bırbırımızı dınlemıyormusuz hazırladıgı guclu dualar bıze oyle destek oldukı bunun etkısını oyle hısseettım kı nısanlımda bıze ne olmus ıfadsını kullanınca tam anlamıyla hayırlı bır duanın harıka bır ılımla yapılabılegını ve bunun gercek oldugunu hem gosterdı hem ıspat ettı muharrem hocam Allah razı olsun sızden dularınızı eksıt etmedınız bızden hersey gonlunuzce olsun hocam Allah sızınde uzerınızden hayırını eksık etmesın

 6. cahide dedi ki:

  ON BEŞ YILLIK KOCAM AŞIĞIM ONA ÇOK HEMDE İKİ ÇOCUĞUMUZ VAR NE İSTERSE NE DERSE DÜŞÜNMEDEN EVET SORMASINA BİLE GEREK YOK SON BİR YILDIR BAKIŞLARI DAVRANIŞLARI HALLERİ HAREKETLERİ TAHMİNLERİMİN HATTA BİLDİĞİM ADAMIN DIŞINDA DAVRANIYORDU GÜVEN Mİ HAYYAT BANA HATA YAPACAĞINI SANMIYORDUM ARTIK O DA DAYANAMADI ÇIKTI KARŞIMA İÇİNDEN GEÇEN DÜŞÜNDÜĞÜ KARAR VERDİĞİ HER ŞEYİ BİLDİĞİM TANIDIĞIM KOCAM GİBİ DÜRÜSTÇE AÇIKLADI EVET KIRILDIM ÜZÜLDÜM KOCAMIN ARTIK BANA BİR EŞ KADINI OLARAK BAKMADIĞINI DUYDUM AĞLADIM ÇARE MİYDİ HAYIR ÇOCUKLARIM VAR ONLAR İÇİN BEKLEMEYE İZLEMEYE DEVAM ETTİM ÇARELER ARAMAYA BAŞLADIM KİMESEYE DE BİRŞEY SORAMAZDIM Kİ YIKMAK KOLAY SABIRLA DAYANDIM ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM İNTERNETTE BANA BENZEYEN BENZER SIKINTILARI YAŞAYAN İNSANLARLA KONUŞMAYA BAŞLADIM BİR ABLAM YÖNLENDİRDİ EN AZINDAN KONUŞMUŞ OL YAPMADIM DEMEZSİN DENEMEDİM DEMEZSİN DEDİ HİÇ BİR UMUDUM OLMADAN ARADIM MUHARREM HOCAMI ALLAH RAZI OLSUN 25. GÜN BÜGÜN KOCAMIN SIKINTISINI ÇÖZMEKLE BERABER BİZİM BİR BİRİMİZE OLAN HİSLERİMİZİDE GÖSTERDİ BİZE BİR SEY DAHA ÖĞRENDİM HİÇ BİR HAYA HİÇ BİR SUÇ GERÇEKTEN TEK DEĞİL TEK TARAFLI DEĞİL ŞÜKÜRLER OLSUN SON BİR HAFTADIR ÖZELLİKLE HAYIRLA EVDEN İŞE GÖNDERDİĞİM KOCAM MUTLULUKLA EVİNE DÖNÜYOR IŞIĞINIZLA OLDU HOCM SAĞ OLUN

 7. NECİBE dedi ki:

  Kocamla ayrılma aldatma ile ilgili bir sorunumuz yok ama annem yüzünden çok kavga ediyoruz. Bir tarafta beni doğuran büyüten annem bir tarafta çocuklarımın babası canımdan çok sevdiğim eşim. İki arada bir derede kaldım konuşsamda çözüm olmadı bende internetten araştırdım ve Muharrem Hocamızı buldum. Annemi babamla dil bağlama vefki işlemi yaptırdım. başta inanmamıştım ama kendim yaptırınca ön yargılılığımdan pişman oldum.muharrem hocaya teşekkür ediyorum.ıslemın arkasından herkesın bırbırıne karışmadan on yargıda bulunmadan konuşup anlasabıldıklerını görmek kımsenın kimseye karışmadığını görmek buna sahıt olmak gerçekten mükemmel!!

 8. fırat" dedi ki:

  Ben İstanbulda yaşıyorum kız arkadaşım birden bire anlamadığım bir şekilde benden uzaklaştı internet üzerinden bir çok hocayla irtibata geçtim fakat kimi aradıysam bana işlem yapacağını söyleyip paramı alıp hiç birşey yapmadı tam umutlarımı kaybettim muharrem hocamla tanıştım sag olsun kı benı cok iyi dinledi sorularımı cevapladı bır kac gunun ardından son kez dedım aradım muharrem hocayı ıslem konusunda bılgımı aldım benı bağlama duası konusunda aydınlattı yapmak ıstedıgımı belırttım yapımı arkasından ulaştırdı bana . ınanın gerçekten hıc bır umudum yokken etkisini 13. Günde görmeye başladım . göstermıstı etkısını o günden berı her zey o kadar net olmaya basladıkı bır cok oldu deyıp tartıştığımız konularda sımdı kız arkadaşımla daha alayıslı konuşup bır cok konu hakkında beraber kararlar alabılıyoruz . İşlemin bitmesine daha var ama muharrem hocam güzel olacak sayenızde sağ olun hocm

 9. celal dedi ki:

  Kız arkadaşım benden 5 yaş küçük ,5 yıla yakındır ilişkimiz vardı . Beraberdik bir günümüzü ayrı geçirmez sürekli iletişim halindeydik ama bir an da ne olduysa benden soğumaya başladı kendisine sorduğumda ondan çok büyük olduğumu ve ailesinin ilişkiye onay vermeyeceğini söyledi bu beni oldukça korkuttu kendisine sorun olmayacağını belirttim ama benden yine de ayrılmak istiyordu benden daha önce annem ve babam için Muharrem hocamıza bağlama vefki yaptırmıştık bu defa biz için yaptırdım ve sonuçtan oldukça memnunum ki resimlerimizle hazırladığı dua ile kısa sürede sonuç almaya başladık . Allah Muharrem hocamızdan razı olsun.

 10. Dilek dedi ki:

  Önce ki hafta Muharrem hocaya bilgi almak için bir konuda danıştım ve bana her şeyi acık acık anlattı neler yapabileceğini sonuçları falan ben başta hiç inanmadım ama Muharrem Hoca için yazılan yorumları görünce fikrim değişmeye başladı ve aylardır arası bozuk olan abim ve yengem için görüşmemi sürdürdüm araları çok kötüydü aslında seviyorlar biri birlerini ama yine de yanlış bir şeyler oluyordu anlattım hocama fotoğraflarıyla yapabileceğini söyledi ve yaptı . Daha başlayalı 15-16 gün oldu ama etkisini yavaş yavaş göstermeye başladı. çok şaşkınım ve mutluyum canlarım onlar benim yengeme bildirdim durumu ve o da şaşkınlıkla hocamla konuştu iyi dileklerini bildirdi. daha da güzel sonuçlar alacağız Allah’ın izniyle . Allah’ım senden razı olsun Muharrem hocam.

 11. sercan dedi ki:

  Böyle güzel bir düşünceyi paylaştığınız için teşekkür ederim paragraf güzel o yüzden tamamen okudum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara