Hemen Tutan Bağlama Büyüsü

Hemen Tutan Bağlama Büyüsü

Hemen Tutan Bağlama Büyüsü: Eski büyü kitaplarında kendisine en çok yer edinen büyüler arasında bağlama büyüleri vardır. Bağlama büyüler insanoğlunun yaşamındaki yerini yüzyıllardır almıştır. Bağlama büyülerinin amacı iki insan arasındaki ilişkinin yakınlaşması amacıyla tercih edilir.

Eşler arasındaki cinsel arzunun ve muhabbetin arttırılmasına sebep olur. Bağlama büyüleri evli insanlar için tercih edilebileceği gibi sadece ilişki yaşayan ya da aşkına karşılık bulamayanlar tarafından da uygulanır. Her büyüde olduğu gibi bağlama büyülerinin başarılı olabilmesi için bir takım manevi çalışmaların yapılması ve ritüellerin uygulanması gerekir.

Bağlama büyüleri içerisinde dualara yer verildiği gibi esmalara, vefklere ve bazı ritüellere yer verilir. Tüm bunlarla birlikte bağlama büyüsü içerisinde kullanılabilen malzemelerden bir kısmı aşağıda yer almaktadır.

Hemen Tutan Bağlama Büyüsü
Hemen Tutan Bağlama Büyüsü
 • Fotoğraf Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • İp / Urgan Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Mum Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü ( Bazı bağlama büyülerinde mum rengi de önem kazanır)
 • Kaşık Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Şeker Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Büyü Yapılması İstenen Kişinin Kişisel Eşyaları Kullanılarak Yapılan Büyü (Kıyafet, saç, ayna, tarak vb)
 • Nohut Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Hayvan Organları Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü (Beyin, kalp, ciğer, vb)
 • Tuz Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Adet Kanı Kullanılarak Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü
 • Uzaktaki Sevgiliye Yapılan Bağlama Büyüsü

Yüzlerce farklı çeşit bağlama büyüsü olsa da, hangi bağlama büyüsünün büyü yaptırmak isteyen kişi için doğru olup olmadığına bilgisi ve tecrübesi olan medyumlar karar verir.

Basit Bağlama Büyüsü, Hemen Tutan Bağlama Büyüsü

Basit bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin bu şekilde arama yapmalarının nedeni evde tek başlarına büyü yapmak istemelerinden kaynaklanır. Bağlama büyüsü yaparak sevdiklerinin aşkına ve bağlılığına sahip olmak isteyen kişiler teoride doğru düşünseler de pratik bekledikleri gibi olmayabilir.

Büyüler, insanların davranışlarını etkileyecek güce sahip olduğu için büyü ilmine vakıf olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde bağlama büyülerinde tek bir şeyin yanlış yapılması, büyünün başarısızlıkla sonuçlanmasına sebep olur. Tek başına yapılmaya çalışılan büyü ritüellerinde başarısızlık iyi sonuçlar arasındadır.

Bağlama büyüsü yapmak isteyen birisi tam tersi etkiyle sevdiği insanın kendinden daha fazla soğumasına ya da başka bir insana aşık olmasına neden olabilir. Tam da bu nedenlerden ötürü büyü yapmak isteyen kişilerin yapması gereken bir an önce büyü desteği almaktır.

Muharrem Hoca YouTube kanalımızı ziyaret ederek videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Çabucak Tutan Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüleri aşk büyüleri arasında yer almakta olup; iyi niyetli olan büyülerdir. Bu nedenle de ak büyüler kategorisinde yer alır. Her büyüde olduğu gibi bağlama büyülerinde de önemli olan aşık kişinin iyi niyeti ve aşkının gücüdür.

İntikam almak, gününü göstermek gibi kötü niyetlerle yapılan büyüler bağlama büyüsü değil, kara büyüdür. Bu nedenle de bağlama büyüsü başarısız olabileceği gibi kötü niyetlerle büyü yapmaya çalışanların başına da kötü bir şeyler gelebilir. Bu nedenle de büyü yaptırmak isteyen kişiler aşklarından da, aşklarının iyi niyetinden de emin olmalıdır.

Çabuk tutan bağlama büyüsü sayesinde sevdiği insana kavuşmak isteyen kişi, medyumun her dediğini yapmak zorundadır. Her ne kadar büyüler medyumlar tarafından hazırlansa da, belirli bir aşama sonrasında büyü yapmak isteyen kişinin uygulaması gereken sorumluluklar da vardır. Bu yüzden medyum çok iyi dinlenmeli ve anlatılan her aşama dikkatli bir şekilde uygulanmalıdır.

Yeni Bağlama Büyüsü

Yeni bağlama büyüsü sayesinde hayatının aşkına sahip olmak için bir dakika bile beklemeye tahammülü olmayan kişiler, harekete geçer. Büyünün yapılış amacı kişinin aşık olduğu kişiye kavuşarak, bir ömür boyu mutlu olmaktır.

Yeni bağlama büyüsü, büyü yapan kişinin hayatını etkilediği gibi büyü yapılan kişinin hayatını da etkiler. Bu nedenle bağlama büyüler her iki kişinin hayatını güzelleştirip, bir düzene sokmasında da yardımcıdır. Ayrıca bağlama büyüsü sayesinde aşık çiftin aileleri de mutlu olur.

Adım Adım Bağlama Büyüsü

Adım adım bağlama büyüsü yapmak isteyen kişi, büyüde başarısızlık olasılığını sıfıra indirmek isteyen kişilerdir. Bu nedenle de bağlama büyüsü aracılığıyla sevdiğine kavuşmak isteyen kişi başarılı bir medyumdan destek almalıdır. Medyumdan destek almasıyla birlikte dileğine kavuşması için sağlam bir adım atan kişi; bundan sonraki süreçte medyumun dediklerine uyarak, büyü sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Ayrıca Büyü çeşitleri ve belirtileri nelerdir başlıklı yazımızı okumak isterseniz tıklayınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara