Bağlama Duaları

Hemen Tutan Bağlama Duaları

Hemen Tutan Bağlama Duaları

Hemen Tutan Bağlama Duaları bağlama duaları sadece günümüzde ortaya çıkan ve uygulanan bir dua türü değildir. Bağlama duaları tarih bakımından incelenecek olursa bundan belki on binlerce yüzyıl öncesine dayanmaktadır. O zamanlar iletişim ve internet olmasa bile kişiler bir şekilde iletişime geçerek bağlama duaları yaptırtmaktaydı.

Eski çağın başında bağlama duaları çok tehlikeli bir silah olarak görülmekte ve kabul edilmemekteydi. Yeniçağın başında ise birçok ayaklanma olmuş ve bağlama dualarının gerçek olmadığı ve hurafe inanç olduğu savunulmuştur. Gizliden de olsa bağlama dualarının yapımı devam ederken yeniçağın sonunda insanlar bağlama duasının etkisini görmüştür.

Birçok kişi tarafından istenmesi sonucu da kabul görmüş bir uygulama haline getirmiştir bağlama dualarını. Hatta sonrasında uygarlıkların ileri gelenleri ve din adamları bir açıklama yapmış ve bağlama duasının günah olmadığını savunmuştur. Medyum ve hocaların üstün çalışmaları ve araştırmaları sonucunda bağlama duaları günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Günümüzde ise birçok kişi tarafından tercih edilse de bazı kesimler bağlama dualarının günah olduğunu düşünmektedir.

Eğer sizin de o yönde bir düşünceniz var ise yazımızı okuduğunuzda fikrinizin değişeceğine son derece eminim. Birçok insan bağlama duası ile bağlama büyüsünü karıştırmakta ve o yüzden günah olduğunu düşünmektedir. Bağlama büyüsü ile bağlama duası arasında var olan birçok fark vardır. Bağlama büyüsü kişilerin bağlanması için yapılmakta ve insan zihnine direk etki etmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Sevdiğin İnsanı Kendine Bağlamak için Dua

Bağlama duası ise bağlanılmasını istediğimiz kişiyi bize bağlamak için sadece istek ve dilekte bulunuruz. Bunun da kabul olması adına güçlü dualarla yaparız. Bağlama büyüsü bir araç olarak kullanılırken bağlam duası sadece dilek olarak kullanılmaktadır. Ayrıca bağlama duası yapımında ve sonucunda insanların hayatının gidişatını etkileyecek herhangi bir unsur bulunmamaktadır.

Bağlama duaları günah olsaydı eğer kişiler bu duaları namazdan sonra dua ederken okumazdı. İşte tam da bu sebeplerden ötürü bağlama duası yapmak veya yaptırmak günah değildir. Gönül rahatlığı ile yaptırabilir ve istediğiniz sonuçları alarak sevdiklerinizle güzel bir ilişki veya evlilik sürdürebilirsiniz.

asik etme duasi okuyan hoca - Hemen Tutan Bağlama Duaları
Hemen Tutan Bağlama Duaları

Hemen Etki Eden Bağlama Duaları

Bağlama duası yaptırmak ve sevdiklerinin kendisine bağlanmasını dileyen kişiler Hemen Etki Eden Bağlama Duası yaptırmak isterler. Fakat bu duaları yaptırdığınız kişi her ne kadar işinde uzman olursa olsun anında etki eden bir bağlama duası size sunamaz.

Bağlama dualarının etki etme süresi 2 hafta gibi bir sürede gerçekleşmektedir. İki haftadan az veya daha fazla bir sürede etki ettiği görülse de 1 hafta ile 21 gün içerisinde tam olarak tutması beklenir. Etki etmesi parçalar halinde olduğu için ilk günden sonra etkisini kolaylıkla görebilirsiniz. Fakat bu duaların etkili olabilmesi için de işinde uzman bir medyum veya hoca tarafından hazırlanması gerekir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Tesirli Bağlama Duası Okunuşu

Aksi halde hiçbir şekilde etki alamazsınız. Bağlama duasının tam olarak tutması ile dileğiniz gerçek olacak ve sevdiğiniz kişinin size karşı olan hislerini görebileceksiniz.

Yeni Bağlama Duaları

Hocaların, medyumların ve din adamlarının sürekli olarak bağlam duası üzerinde çalışmaları sonucunda Yeni Bağlama Duaları ortaya çıkmaktadır. Çünkü zamanın hızla akıp gitmesi insanların ilişkilere bakış acısı sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu durumda da yeni bağlama dualarının ortaya çıkması gayet normaldir. Yeni bağlama duaları da eskileri gibi çok etkili dualardır. Bağlama duası ile sevdiği kişileri kendine bağlamak oldukça mümkündür.

Aslında bağlam duası yapılırken sonucunun düşünülmemesi gerekir yani sevdiğiniz kişilerin size bağlanmasını düşünmemeniz gerekir. Çünkü siz bu duaları istediğiniz herhangi bir durum gerçekleşsin diye yapıyorsunuz. Bağlama dualarını kişileri bağlamak için kullanılan bir araç olarak lanse etmek oldukça yanlıştır. Bağlama duaları araç değil istek ve arzuların olması adına yapılan bir uygulamadır.

Hemen Etki Eden Bağlama Duası ; Hemen Tutan Bağlama Duaları

Her ne kadar internet üzerinde anında tutan bağlama duaları gibi manşetler görseniz de aslında Hemen Etki Eden Bağlama Duası yoktur. Sadece kullanılan malzemeler ve okunan güçlü dualar sayesinde duaların gerçekleşme süresini kısaltmış oluruz. Bu da demek oluyor ki bağlama duaları zamanla etki gösteren bir duadır ve hemen sonuç vermesini beklemek yanlıştır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Tutan Bağlama Duaları

Bağlama duası yapmak isteme nedeninizi açık bir dille anlatmanız bağlama dualarının etkili olmasına katkı sağlar. Ayrıca bağlama duaları yapılırken niyet çok önemlidir. İyi niyet ile yapılan dualar geri çevrilmez. Fakat kötü istek ve niyet ile yapılan duaların tutması biraz düşük bir ihtimaldir.

Hızlı Etki Gösteren Bağlama Duaları; Hemen Tutan Bağlama Duaları

Kişiler yaptırmış oldukları duaların kısa süre içerisinde sonuç alabilmesi adına Hızlı Etki Gösteren Bağlama Duaları yaptırmaktadır. Bağlama duasının hızlı bir şekilde etki göstermesi bağlam duası yapan kişiye bağlıdır. İşinde uzman bir kişi tarafından yapıldığında etki verir.

Ayrıca niyetinizin iyi olması, bağlama duası yaptırmak istediğiniz nedenin açık bir şekilde medyuma veya hocaya ifade edilmesi, iradeli birisi olmanız ve kullanılan malzemeler de duaların etki etme süresini olumlu yönde etkilemektedir.

Bir önceki yazımız olan Kadına Yapılan Bağlama Duası başlıklı makalemizde Kadın Arkadaşa Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum, Kadına Okunan Bağlama Duası ve Kadına Yapılan Bağlama Duası^ hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara