Bağlama Duaları

İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

İnce Hazırlanan Bağlama Duaları bağlama duaları tarihi belki bundan on binlerce yıl öncesine dayanmaktadır. Bağlama duası yapılamaya başlandığında ilk olarak beyliklerin ileri gelenleri tarafından kabul görmemiştir. İlk başlarda bağlama duaları bir tehlike güçlü bir silah olarak görülmekteydi.

Sonraki çağlarda ise yeniçağın başlangıcında hurafe bir inanış olduğu söylenilse de yeniçağın sonuna doğru kabul görmeye ve uygulanmaya başlandı. Kabul görmesindeki sebep ise kişilerin bağlama duası sayesinde elde ettikleri kişiler olmasıydı. Yeniçağ insanları tarafından artık bu bağlamam duaları nerdeyse bir devrim gözü ile görülmekteydi. İleri gelen kişiler tarafından bir süre daha desteklenmese de birçok din adamının yaptığı açıklamalar ile kabul gördü.

Yapılan bu araştırma ve açıklama bağlama dualarının hiçbir zarar olmaması ve günah olmaması yönündeki araştırmalardı. İşte o zamanlardan günümüze kadar gelmeyi başaran bağlam duaları günümüzde ise birçok kişinin tercihi haline gelmiştir. Bağlama duaları birçok kişinin derdine derman olmuştur diyebiliriz. İnsanların başına en büyük mutluluk da en büyük hüzün de çok yüce bir duygu olan aşktan gelmektedir.

İnsanlar sevdikçe güzelleşmekte ve sevildikçe hayatın tadını alabilmektedir. İnsanlar sevdiği kişiler tarafından sevildiğinde ve değer gördüğünde yaşadığının farkına varmaktadır. Her ne kadar paranın mutluluk verdiği düşünülse de aşkın verdiği hiçbir mutluluğu para vermemektedir. Fakat her insan sevilecek veya ilişkileri evlilikleri ömür boyu devam edecek diye bir kaide yoktur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası

Bazen ilişkiler ve evlilikler zarar görebilir ve bu zarar önlenmezse bitebilir. Genel olarak ilişkilerin ve evliliklerin bitme sebebi %80 aldatılmaya bağlı olduğu görülmektedir. Kişilerin gözünün dışarı kayması durumunda birçok evlilik ve ilişki bitme derecesine gelmekte hatta bittiği görülmektedir. Bu durumun gerçekleşmesini istemeyen çiftlerden birisi sürekli olarak bu konuya bir çıkış yolu aramaktadır.

Aslında insanlar böyle bir durum ile karşılaştıklarında bağlama duası yaptırmak tam da onlara göre bir çıkış yolu olmaktadır. İnce Hazırlanan Bağlama Duaları sayesinde sevdiğiniz kişileri kendinize bağlamanız son derece mümkündür. Fakat bu bağlam duaları bazen olumsuz sonuçları da beraberinde getirebilmektedir. Aslında o kadar etkili olmayan bu sonuçlar can sıkıcı olabilir. Bağlam duası yapılmak istenen birinin eşiniz, sevgiliniz veya daha önce gönül bağı yaşadığınız birisi olması dualarınızı olumsuz sonuçlardan koruyacak veya bu olumsuzlukları en aza indirecektir.

asik ettirme duasi nasil okunur - İnce Hazırlanan Bağlama Duaları
İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

Profesyonel Sistemde Hazırlanan Bağlama Duası

Bağlama dualarınızın daha etkili ve sonuç alabilir bir dua olması için Profesyonel Sistemde Hazırlanan Bağlama Duası olması gerekmektedir. Yani bağlama dualarının uzman kişiler tarafından hazırlanması gerekmektedir. Bu durum bağlama dualarından sonuç alabilmek ve daha kalıcı bir dua yaptırmak adına büyük önem taşımaktadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duasının Yapılışı Nasıldır?

Uzman medyumlara yaptırdığınızda en azından oluşabilecek olumsuzlukları en aza indirmeniz veya olumsuzlukların önüne geçebilmeniz açısından önemlidir. Her ne kadar medyum ve hocalar bu işte uzman olsa da her insan gibi onlar da hata yapabilmektedir. Mesela bağlama duası yaptırmak istediniz ve bir medyum ile iletişime geçtiniz en ufak bir sorun yaşadınız. İşte o zaman medyumlar bu sorunlara çözüm yolu bularak sizi tehlikeli sonuçlardan kurtarabilir. Sağlam bir işçilik olsun ve bağlama dualarınız sonuç alsın istiyorsanız bir medyum veya hoca ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

Kişiye Özel bağlama Duaları

Kişiler bağlama duası yaptırmak istediklerinde yapılan bağlama dualarının herkese yapılan dua olmasını istemez. Zaten bağlama duaları yapılmak istenen konular aynı olmamaktadır. Yani her insanın ilişki durumu bir olmadığı için ve herkesin sorunları farklı olduğu için yapılan bağlama duaları aynı sonucu verse de aynı şekilde yapılmazlar. Yani zaten bağlama duaları Kişiye Özel Bağlama Duaları olarak yapılmaktadır.

Çok özel Bağlama duaları; İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

Kişilerin yaşadığı durumlara göre ve istediği sonuçlara göre Çok özel Bağlama duaları yapılmaktadır. Bu bağlama duasının yapımı medyum veya hocalar yapmaktadır. Aslında bağlama duaları evde de yapılabilmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Bağlama Duası Hazırlanışı

Fakat bunun için öncesinde uzman bir hoca ile iletişime geçmek ve bu duaları onlara hazırlatmak gerekir. Sizin durumunuza özel hazırlanmış olan bağlama dualarını evde kendiniz okuyabilirsiniz. Bu konu da dikkat edilmesi gereken nokta ise hocaların tarifine ve dediği zamana göre okunması gerekmektedir. Yoksa bağlama dualarından bir sonuç almanız mümkün değildir.

Ayrıntılı Bağlama Duası Hazırlanışı; İnce Hazırlanan Bağlama Duaları

Bağlama duaları yapmak isteyen kişiler bu duaları evde yapabilmek adına internet üzerinden bir takım araştırmalar yapmaktadır. Fakat internet üzerinde maalesef ki Ayrıntılı Bağlama Duası Hazırlanışı ile ilgili net bir bilgi bulmak pek de mümkün değildir.

Aslında bu konular ile alakalı birçok yazı yazılmıştır fakat bu yazılar her zaman doğru bilgi içermez. Bizler bu yazımızı sizi bilinçlendirmek adın yazmaktayız. Evde bağlama duası hazırlanışı mümkün değildir. Kişiler bağlama dualarını evde yapabilir fakat evde hazırlayamaz. Bunun için uzman birinden destek almak gerekir.

Bir önceki yazımız olan Kadına Yapılan Bağlama Duası başlıklı makalemizde Kadın Arkadaşa Bağlama Duası Yaptırmak İstiyorum, Kadına Okunan Bağlama Duası ve Kadına Yapılan Bağlama Duası^ hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara