Aşk Büyüleri

İsimle Yapılan Aşk Büyüsü

İsimle Yapılan Aşk Büyüsü

İsimle Yapılan Aşk Büyüsü Aşk büyüleri farklı farklı yöntemlerle yapılabilir. Bunun birçok örneğini söylemiştik. Fakat üzerinden geçek gerekir ise;

1.Aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafıyla yapılan büyü. Bu büyü aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafı ile yapılan bir büyüdür. Bunun için mutlaka 1 adet aşık etmek istenilen kişinin fotoğrafı gerekmektedir. Bu fotoğrafa bazı özel kelimeler, dualar okunur. Tabi bu okunan, söylenen özel kelimeler büyü yapan medyumlar tarafından bilinir ve sır gibi saklanır. Kolay kolay kimse ile paylaşmazlar. Bu nedenle büyü yaptırmak istediğiniz zaman mutlaka işini bilen bir medyuma gidilmeli ve yardım edilmelidir.

2.Bir başka aşk büyüsü çeşitleri ise suya karşı yapılan aşk büyüsüdür. Bu büyü için bir bardak su gerekmektedir. Bu suya aşık etmek istenilen kişinin adı ve iyi niyetleri mutlaka okunmalıdır. Bunun yanında tabi ki de özel okunan dua ve söylenecek özel kelimeler vardır. Bunlar da işinin ehli medyumlar tarafından yapılır, söylenir. Ve bu özel kelimeler medyumlar tarafından sır gibi saklanır. Bu nedenle herhangi bir büyü yaptırmak istediğinizde medyum gibi işinin ehli kişilerden yardım almak, onlara danışmak esastır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bu gibi aşk büyüsü vardır. Bunun yanında ise bir de isim ile yapılan aşk büyüsü vardır. İsim ile yapılan aşk büyüsü; aşık olduğunuz kişi yani büyü ile kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin ismi ile yapılan büyüdür. Bunun için tek ihtiyacınız olan şey sevdiğiniz kişinin ismidir.

Fakat büyüleri kendimiz yapamadığımız daha doğrusu büyünün sırlarını bilemediğimiz yani büyü yapan medyumların nasıl büyü yaptıklarını paylaşmama sebebi ile bu büyüleri ancak yine işinin ehli medyumlar yapabilirler. Bu nedenle sevdiğiniz kişinin ismi ile birlikte bu medyum ya da hocalara giderek istediğiniz büyüsü yaptırabilirsiniz.

Her zaman belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin tutması için ve çabuk etkisini göstermesi için her zaman samimi, içten şekilde istenmelidir istenilen şey. Bu şekilde aşk büyüsü  en hızlı tutan aşk büyüsü olacaktır. Bu noktada en önemli şey aslında iyi niyettir. İyi niyet ve arzularla yaptığınız her dua ve büyü mutlaka kabul olup etkisini gösterecektir. Bu konuda endişe etmeyiniz.

Resim ile Yapılan Aşk Büyüleri

İsim ile yapılan aşk büyüsünün yanı sıra resim ile yapılan aşk büyüsü de vardır. Bu büyülerin amacı, niyeti ve nihai sonucu mutlaka aynıdır. Sadece yapılış biçimi farklısıdır. Bu nedenle endişe duymaya gerek yoktur. Sadece size yakın olan büyüyü seçip ona uygun malzemeyi edinmeniz gerekmektedir. Büyülerin asıl önemli noktası eksiksiz ve doğru şekilde yapılıyor olmalıdır. Bu nedenle eğer sevdiğiniz kişinin fotoğrafıyla büyü yapmak istiyorsanız mutlaka sevdiğiniz kişinin fotoğrafını edinmeniz gerekmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Aşk Büyüsü Yapılışı Nasıldır?
etkili sevgi duasi - İsimle Yapılan Aşk Büyüsü
İsimle Yapılan Aşk Büyüsü

En Etkili Aşk Büyüsü; İsimle Yapılan Aşk Büyüsü

Duygu ve isteklerin yanında elbet deki büyü yapılırken istenilen asıl şey nedir de önemlidir. Gerçekten eşinizi seviyor musunuz, onun gerçekten size aşık olmasını  mı istiyorsunuz yoksa bu ona sadece bir ceza mı olsun istiyorsunuz. Bu konu çok önemlidir. Duygularınız konusunda bir hocayı ya da medyumu asla kandıramazsınız. Bunu sakın unutmayın. Bu nedenle duygularınızda samimi olmaya özen gösterin. Gerçek duygularınız ne ise sadece ona odaklanın ve çekinmeden bu duyguları dile getirin.

Her zaman belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin tutması için ve çabuk etkisini göstermesi için her zaman samimi, içten şekilde istenmelidir istenilen şey. Bu şekilde aşk büyüsü  en hızlı tutan aşk büyüsü olacaktır. Bu noktada en önemli şey aslında iyi niyettir. İyi niyet ve arzularla yaptığınız her dua ve büyü mutlaka kabul olup etkisini gösterecektir. Bu konuda endişe etmeyiniz.

Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ben Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var.

buradan diğer sayfamızı takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Aşk Büyüsü Çeşitleri başlıklı makalemizde Aşk Büyüsü Çeşitleri, Çabuk Olan Aşk Büyüsü ve En Hızlı Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

11 Yorum

 1. cennet dedi ki:

  Muharrem hocam bir harikasınız ben bu kadar kısa sürede olumlu yanıt alacağımı hiç düşünmüyordum. bana değer vermeyen eşimi nasıl bir insan haline dönüştürmüşsünüz çok şaşkınım. şimdi aynı değersizlik yer değiştir ben öyle davranıyorum normalde ayrılıp çoktan gitmiş olması lazım ama artık yanımdan ayrılmıyor. Muharrem Hocam size çok teşekkür ediyorum Allah sizden razı olsun herkese şiddetle tavsiye ederim. Ben çok memnunum.

 2. cihan dedi ki:

  Çocukluğumdan beri sediğim birisi vardı onundan benden hoşlandığını biliyorum kendisi de dile getirdi bana bunu ama ailesi benimle ilişki yaşamasına izin vermediği için o da yanaşamıyordu. Kendisi de olur dese bır nebze cesaretle cıksa yola çok iyi biliyorum ki ailesi karşı çıkmaz . muharrem hocamı babamın arkadaşından duydum aile içinde ki sorunlarını muharrem Hoca sayesinde çözmüş bende kendisiyle konuştum durumu anlattım sağolsun benim için baglanma ve koruma vefki hazırladı hocamın verdıgı sureye 20 gün kaldı
  ve şimdiden etki göstermeye başladı hayırlısıyla Allah’ın izniye onumuzdekı ay nısan tarıhı alacağız muhabbetlerı ıcındeyız ne kadar mutluyum sag olsun muharrem hocam yıne yaptı yapacağını ne yapsam ne desem mutlulugum sızın olsun hocam

 3. cemile dedi ki:

  1Aşk vefkinin nasıl bir şey olduğunu uzun uzun araştırdım başta çok tereddüt etkili olur mu olmaz mı bilmiyordum. Emin değildim Ama bulunduğum muhitte ve bir çok arkadaş güne gelen arkadaşlarımmuharrem hocamızı çok tavsiye etti. Onun hakkında yapılan yorumları ve onun hazırladığı duaları da araştırdım ve bir gün eşim için yaptırmaya karar verdim. Çünkü aramızda çok sorun vardı muharrem hocaya her şeyi anlattım sağolsun beni buyuk bır ıtınayla dınledı ve bana durumum konusunda aşk duası vefk hazırladı,su an kendımı ve esımı sankı ılk yıllarda tanımış gıbı merak edıyor ve ozluyorum ıcımde cok rahat ellerıneze sağlık hakıkaten duyduklarım kadar varmış sag olasın muharrem hocam

 4. nejla dedi ki:

  Öncelikle muharrem hocama teşekkür ediyorum. Bir yakınımdan ulaştım kendısıne biten bir ilişkisinin kurtarılması sonrası bana önerdi kendisi. Ben sevgilimle ayrılmış ve bunalıma girmiştimzor zamanlar gecıyor ıdı . bi gun topladım tum cesaretımı ne kaybetcem en azından sorayım dedım muharrem hocam ile iletişime geçmeye karar verdim ve hocam sağ olsun çok yardımcı oldu hazırladığı dua başta güvenmedim ama karşılaştıklarımda cok sasırmış ve mutku oldum kısa sürede işe yaradı. Allah ondan razı olsun muharrem hocam sızden

 5. hakan metin dedi ki:

  Karımla severek evlenmiştik bir çok kötü şeylere göğüs gererek ama ne oldu bilmiyorum eşim birden bire benden soğudu tahammülü kalmadı yaptığım hiçbir şeyi beğenmemeye başladı ben ona büyü yaptıklarını düşündüm, ama sanırım hayatında başka birisi vardı ailesiyle uzun süre uğraştık bu olayın bitmesi için ama bir türlü istediğim sonucu alamadım, komşumuzun tavsiyesiyle Muharrem hocamla tanıştım ve durumu anlattım Allah ondan razı olsun ilk bakımda bana herşeyi söyledi bakım ardından yaptığı ışlemle bir ay öncesine bakarak daha iyiyiz ve daha ıyı olacağına emının cok sag olun muharrem hocam

 6. feyza dedi ki:

  ailem yıllardır ağızlarından hiç eksik etmezler boşanacaklarda boşanacaklar bende yaş itibariyle biraz büyüyünce onları anlamaya başladım tabi aralarındaki bu soğuk buz kütlesine dur denmasi geriyordu kardeşim benim gibi değil daha hassas küçük kardeşim lise öğrencisi onun da hal ve hareketlerde bir tsakım sıkıntı olduğunu hıssetmeye başladım onunde üniversite sınavı vardı ve bu durumdan çok etkilendiğini anlıyordum korkmaya başladım ne yapacağımı düşünürken anneannem ve babaannem den yardım istedim onlarda bi konu yüzünden muharrem hocaya danışmışlar onlar yonlendırdı benı ara konuş dedıler aradım muharrem hocayı anlatıım durumumuzu o gun baslatık ıslemı önce korktum işe yaramaz diye hatta ters etki yaratır diye düşündüm ama korktuğum gibi olmadı sağ olsun hocam hiç yalnız bırakmadı benı annem babam su an bırbırlerıne bakarken adete dalıp gıdıyorlar mükemmel mutluyum muharrem hocama çok teşekkür ediyorum Allah ondan razı olsun.

 7. ALARA dedi ki:

  Onca yıldır birlikte olduğum adamla evlendim çok mutluyuz mutluyduk bir çocuğumuz bile oldu işi gereği çok seyahat yapıyor Zaman geçtikçe birbirimizden uzaklaştığımız hissettim artık birçok şey bir alışkanlık haline ya da mecburiyet haline gelmişti çok sıradan olmaya başlamıştı dolayısıyla hiçbir heyecanı olmuyor idi son birkaç aydır standart iş seyahatlerinin uzadığını fark ettim üstüne gitmedim ama bir takım şeylerin değiştiğini anlamıştım ne yapacağını şaşırmış durumdaydım bir arkadaşım vasıtasıyla Muharrem hocaya ulaştım konuştuk anlattım durumu öyle güzel ilgilendi ki sorunlarımla birkaç gün olmuştu hazırladığı işlem bana ulaşalı o hafta sonunda eşimin bir kararını duydum özellikle uzun zamanlı seyahatler için bir asistanla çalışacağını iş saatlerini yarı indireceğini söyledi ne kadar mutlu oldum bugün hayatımızdaki değişikliklerin birbirimize bakış açımızın birçok heyecanı yeniden yaşayabilmemizin sebebi birçok daha şey sayenizde Muharrem hocam çok teşekkür ediyorum.

 8. SERCAN dedi ki:

  HOCAM ALLAH RAZI OLSUN KISACIK BIR ZAMANDA HAYATIMIZI DEGISITRDINIZ. INANIN MUTLULUGUN EN YOGUN EN HUZURLU ZAMANINI VE GERCEKTEN OLABILECEGINIZI GOSTERDINIZ ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN NASIL IFADE EDECEGIMI BILEMEDIM IYIKI VARSINIZ .

 9. nezahat dedi ki:

  Çok üzücü ki eşim madde bağımlısıydı evinden çok uzaklaşmıştı. bir kaç kadınla gayri ilişkisi olduğunu bile öğrendim stres içerisinde ne yapacağımı bilmiyordum benden geçtim siniri stresi çocuklara bile yansımaya başladı üst komşumun bir tartışmamız a kulak misafiri olduğunu ve bu konu hakkında bana yardımcı olabileceğini söyledi hocamı yanında aradı mükemmel bir bakımın arkasından tüm aile bireylerimizin isimleri ile hazırladığı aşk huzur işlemiyle sağ olsun hocam 15 günlük bir sürede en azından kavgalarımızı engelledi daha da iyi gideceğini şu an itibariyle anladım Allah herkesin ailesine hayır ve huzur versin Allah razı olsun Muharrem hocam

 10. CAFER dedi ki:

  Beni yeniden yine sevsin diye birçok kişi ile iletişime geçtim birçok anlamsız şeyle karşılaştım maddi olarak zarar görsem de sonunda doğru kişiyi buldum Allah razı olsun Muharrem hocam ilgi ve alakanız ilminiz ile aramızdaki birçok sıkıntıyı Allah’ın izniyle hallettik çok teşekkür ederim sayenizde daha mutluyuz şimdi

 11. NADİR dedi ki:

  SELAMUN ALEYKÜM BİR ÇİFT FOTOGRAFIN NELERE SEBEP OLABİLEĞİNİ ŞİMDİ ANLADIM. ŞYŞSŞDE VAR KÖTÜSÜDE ALLAH’IM HERKEZİ İYİ İLE KARŞILAŞTIRSIN . MUHARREM HOCAM ALLAH RAZI OLSUN BU SIKINTILARDAN KURUTLDUM SAYENİZDE BAŞTA RESİMLE NASIL OLURMUŞ BU İŞ DERKEN KARŞILAŞTIĞIM ŞEYLE HARİKA BİR HUZUR YAŞATIYORSUNUZ HAYIR ALLAH’IMDAN VESİLESİ SİZSİNİZ ÇOK SAĞ OLUN HOCAM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara