Aşk Duaları

İsme Okunan Aşk Duası

İsme Okunan Aşk Duası

İsme Okunan Aşk Duası Aşkın gücüyle insanoğlu her şeyin üstesinden geleceğine inanmış, çoğu zamanda bunu gerçekleştirmiştir. Aşkın gücü karşılık bulduğunda insanlı daha iyi, daha güçlü ve daha mutlu bir hayata yaklaştırırken, ne yazık ki karşılıksız aşklar için aynı durum söz konusu değildir. Aşk acısı insanı içten içe yakarken, dışardan her şey son derece normal görünür.

Belki de bu yüzden aşk acısı çekenler giderek yalnızlaşırlar. Çünkü onları anlayabilecek ya da hissedebilecek birileri yoktur. Üç harften oluşan bir kelimenin aynı anda mutluluk verirken aynı anda acı veriyor olabilmesi de mucizevidir. Mucizevi olduğu kadar gizemli de olan bu duygu, insanoğlunu derin bir ikileme dönüştürür. Aşk acısı çeken için aşk acısı çekmeyi tercih etmek ya da tercih etmemek gibi iki yol olduğu sanılır.

Aslında bu doğru değildir. Çünkü gerçek aşk acısını çeken kişiler aşklarından hiçbir zaman vazgeçemezler. Tam da bu nedenle çözüm aşk acısı çektiren kişinin aşkını elde etmekten geçer. Aşk acısı çeken kişinin çözümü aşk duaları olacaktır. Aşk duaları sayesinde sevdiğine kavuşmanın umuduyla kendisine az da olsa gelir. Aşk duaları arasında tercih edilenler; isme okunan aşk duası, isimlere okunan aşık etme duası, etkili aşk duası, gerçek aşk duası ve yeni aşk duasıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Gerçek Aşk Duası Yapan Hoca

 Aşk dualarını incelemek için linki tıklayınız.

İsimlere Okunan Aşık Etme Duası

İsimlere okunan aşık etme duası sayesinde aşkına kavuşacağı günü bekleyen aşık kişi, bir medyumdan destek almalıdır. Medyum maneviyatı yüksek bir kişi olmakla birlikte aynı zamanda da ilim ve irfan sahibidir. Danışanının ihtiyaçlarını dinleyen medyum, bazı sorular sorarak danışanını daha iyi tanımaya çalışır.

unlu medyum hoca - İsme Okunan Aşk Duası
İsme Okunan Aşk Duası

Danışanını tanımak için sorduğu bu sorular aynı zamanda dua hazırlarken kullanması gereken bilgilerin cevaplarını da içerir. Bu nedenle danışan vermiş olduğu er bilginin doğru olduğundan da emin olmalıdır. Aksi takdirde aşk duasına başlansa bile dua başarısız olacaktır. Hatta bazı durumlarda danışanı daha kötü sonuçlar bile bekleyebilir. Kötü sonuçlardan birisi de aşık olması istenen kişinin daha çok soğuması ya da başka birine aşık olmasıdır.

Etkili Aşk Duası Oku

Etkili aşk duası okuyarak sevdiği kadını ya da erkeği kendine aşık etmek isteyen kişilerin çözümü medyumlardadır. Aşk duaları manevi olarak çok güçlü olan dualar arasındadır. Bu nedenle de her isteyen tarafından yapılamayacağı gibi kulaktan doğma bilgilerle ya da internette okunan bilgileri de yapılamaz. Etkili aşk duasında dua okumak ve duanın içeriği çok önemli olsa da olmazsa olmaz bazı konular vardır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Aşık Eden Dua

O konular aşk duası okumak isteyen kişinin aşkının gücü ve yine aynı kişinin niyetinin temizliğidir. Aşkından emin olmayan ya da kötü bir niyetle aşk duası okumak isteyen kişilerin, dua okumaya hiç başlamamaları daha doğru bir seçim olacaktır.

Gerçek Aşk Duaları; İsme Okunan Aşk Duası

Gerçek aşk dualarında çözüm arayan kişiler daha önce hiç aşık olmamış ya da gerçek aşkı hiç yaşamamış olan kişilerdir. Gerçek aşk duaları diğer aşk dualarından biraz daha farklıdır. Genelde aşk duaları birisine özel olarak okunur ancak gerçek aşk dualarında böyle bir durum söz konusu değildir. Gerçek aşk duaları da kişiye özel olarak yapılır ama burada amaç dua okuyan kişinin gerçek aşkına ulaşmasına yardımcı olmaktır. Bu nedenle de gerçek aşk duaları, kısmet duası olarak da okunabilir.

Geçek aşk duası büyük bir bağlılık ve inançla okunmalıdır. Gerçek aşk duasını okuyan kişi duasının kabul olacağının inancıyla hareket eder. Çünkü gerçek duası okuyan kişi bilir ki, duası en hayırlı zamanda ve en hayırlı şekilde gerçekleşecektir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Anında Tutan Aşk Duası

Yeni Aşk Duası; İsme Okunan Aşk Duası

Yeni aşk duası isteyen birisi aşkı yaşamış ancak istediğine kavuşamamıştır. Yeni aşk duası okuyan kişiler geçişe takılıp kalmak yerine, geleceğe bakarlar. Bu nedenle de dualarındaki amaç bir kişinin sevgisini elde etmek değildir. Yeni aşk duası okuyan kişinin amacı hem seveceği hem de sevileceği biriyle mutlu bir hayat yaşamaktır. Yeni aşk duası sürecini başarıyla tamamlayan kişi bir süre sonra hayatının aşkıyla da karşılaşır. Yeni aşk duasını okuyan kişi asla şüpheye düşmemeli ve aşkını bulacağına olan inançla dua okumaya devam etmelidir. Yeni aşk duası sayesinde birçok bekar aradığı kavuşarak mutlu bir yuva kurmuştur.

Buradan yotube kanalımdan 40 günde evlendiren duaya ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan En Kısa Sürede Aşk Duası başlıklı makalemizde Çabuk Tutan Aşk Duası, En Kısa Sürede Aşk Duası ve Gerçek Aşk Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. necati dedi ki:

  Bundan yaklaşık 3 ay önce askerden geldim sevdiğim kız ile askerliğimin bitişine yakın bir zamanda ayrılmıştık o ayrılmak istedi askerde yıkım yaşadım yani. gelir gelmez vakit kaybetmeden sevdiğim kız ile yeniden görüşmek istedim ama istemedi bu kadar seven kız birden değişmişti. Anladımki bir etki altına girmiş bana çok soğuktu. Ne denedım se olmadı ismimi ağzından düşürmeyen sevgilim bır yabancıymışım gıbı davranıyordu. Bütün Denemelerim başarısız oldu ben kararlıydım ama ne yapacağımı bılmıyordum ben gıbı bırılerı varmı dıye internetten araştırmaya başladım malum hayatımızzın artık bır yoksa yoku ınternet bır kac sayfa da karsılastıgım yazılarda paylaşımlarda muharrem hoca ile görüştüm durumumu anlattım . bana yaptığı ıslem sonrasında hocamın dedıklerını harfiyen yaptım ve ole kısa sürede etkisini gösterde ki aılem bıle sorar oldu ne yaptın oğlum sen de bı anda degıstı kızımız dedıler cevabım sole oldu onlarra onun bır sıkıntısı bır ağırlığı vardı onu bu yüklerden kurtardım tabıkı destekde aldım dedım benım ve sevgılım hatta hayatımı gecırmek ıstedıgım kız ıcın bızı her seyıyle vesıle olan hocamdan allah razı olsun herkese tavsiye ederim.

 2. BAHA dedi ki:

  fazla ne denır hocam kısa bır suredır tanıdım endıselırım oldugu kız arkadasmın kısa bır surede asık olmasına ve en guzel yanı buna ınanarak yasadıgına hayran kaldım ben bıle ıslemdenden etkılendım kı benım bıle ıcımdden gecenler oyle coskulu kı cook sagolun hocam

 3. baha dedi ki:

  Kız arkadaşım benden 5 yaş küçük , yıllardır beraberdik ama bir an da ne olduysa benden soğumaya başladı kendisine sorduğumda ondan çok büyük olduğumu ve ailesinin ilişkiye onay vermeyeceğini söyledi bu beni oldukça yıpratmıştı kendisine sorun olmayacağını söyledim ama benden ayrılmak istiyordu bende daha önce ailem için bir durumdan dolayı muharrem hocamdan destek almıştım sonuc alınca bu sefer de kız arkadaşım için yaptırdım ve sonuçtan oldukça memnunum yıne sag olsun ardımcı oldu Allah Muharrem hocamızdan razı olsun.

 4. ahmet dedi ki:

  bıldıklerımı unutturdun hocam hala soktayım işlemınızle 1 yıldır savastıgım mutlulugu 15 gunde kazandım ellerınexe saglık hocam ne denır bılmıyorum cok sag olun

  1. Sevil dedi ki:

   Olayınızı biraz anltabilirmisiniz rica etsem özel değilse. Bende başlıycam işlemede öncülük etmiş olursunuz bizlerede

 5. HAKTAN dedi ki:

  Güneydoğu’ya atandım görevinden dolayı orada biriyle tanıştım o da benimle aynı görevdeydi bir süreden sonra onu gözüm çok arar oldu sürekli düşünmeye başladım ama bir şey sorup da cevap alamayacak kadar da emin değilim ne yapabilirim bu konu hakkında diye düşünürken araştırırken Muharrem hocamla tanıştım ben de isimlerimiz ile hazırladığı aşık etme duası ile çok güzel bir samimiyet çok huzurlu bir muhabbet içerisine girdik Allah nasip ederse hayırlısıyla evlenme yolunda ilerlemekteyiz böyle bir hayra vesile olduğu için Muharrem hocama çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun ondan

 6. AHSEN dedi ki:

  Muharrem hocam gerçekten size minnettarım ilminiz ve bilginize inanıyorum çok küçük bilgilerle bana göre çok küçük çok hayırlı bir şey imza attınız Allah sizden razı olsun bu kadar etkili olabileceğini sanmıyordum şaşkınlığım mutluluğa döndü çok sağ olun

 7. berkay dedi ki:

  selamun aleykum Hayatımızda Ne yazık ki, flört dönemi denilen , insanların en fazla yalan söylediği, kendisini farklı polıtika ile tanıttığı ve karşısındakini de yanlış tanıdığı bir sınav ders dönemdir. kişiler hem kendi kusurlarını oldukça iyi bir şekilde gizlemeye çalışır, hem de sevdiğinin kusurlarını arar bakar dedimya sınav . karşısındakini üzmemek için hoşlanmadığı şeylerden hoşlanmış gözükür sevmediği her seyi sever gibi gösterebilr ama bunu sağlılkı bır ılıskınız ıcınde yapmaz yapamaz . Sevdiğinin her eksik ve kusurunu sayar biriktirir zihninde , onlara iyi yorumlar getirir. kişiler sanki aralarında perde var gibi , gerçek yüzlerini gizleyip, korkular la yaklasmıslardır. muharrem hocam bu konuda kı ben cok buyuk sıkıntılar yasadım bu durumdan bır kac yıldır flört içinde oldugumuz segılım ve benım ıcın bır ıslem yaptı 25 gundur bende bu gun dahıl hakıkaten allah razı olsun hocam hayyta gercek duyguların gercek tatlarını ogrendım sayenızde allah sızden razı olsun

 8. BAHA dedi ki:

  selamun aleyküm hocam isimlerimize özel hazırladıgınız duanızla 15 gunde aramızdakı sıcaklık yenıden arttı ve yenıden hayat dongumuze basladık aylardır sıkıntı ıcerısınde yasıyorduk her seyımız bır bır kotuye gıdıyordu sayenızde yasamımız dahada duzeldı muharrem hocam allah razı olsun sızden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara