Bağlama Büyüleri

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ? Uğruna savaşlar çıkan, üzerine destanlar yazılan, filmler çekilen en güçlü duygu aşktır. Aşk insanın benliğini ele geçirirken, kim olduğunu da unutturur. Aşk öyle güçlü bir duygudur ki karşılıklı olduğunda kendinizi aşk dolu ve hep mutlu olan bir masalda hissedersiniz. Aşkın bitmesi ya da karşılıksız olması durumunda ise en kötü kabuslarınızda gerçek olur.

İşte aşk insanı vezir edebileceği gibi rezilde edebilen gizemli bir duygudur. Aşkın gizemi devam ederken; gerçek aşkın acısıyla yanıp tutuşanlar da dünyada cehennemi yaşamaya mahkum olur. Çünkü aşk acısı yaşayan kişi, dışarıdan güçlü gözükse de içerilerde bir yerde ruhunu kemiren bir duygu vardır. Aşkın ıstırabına dur demek isteyen kişiyse çözümünü aşk dualarında arar. Aşk acısı çekenlerin en çok tercih ettiği aşk duaları arasında; anında tutan aşık etme duası, en iyi aşık etme duası, basit aşık etme duası, hemen tutan aşık etme duası ve 12 saatte tutan aşık etme duası yer almaktadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamı Eve Bağlama Büyüsü

Aşk acısıyla yanıp tutuşan kişi, acısına son vermek için aşk dualarından faydalanabilir. Ancak aşk duası için bir kılavuza ihtiyaçtır. Aşk duası okumak isteyen kişinin kılavuzu ise aşk dualarında deneyimli bir medyum olmalıdır. Medyumlar aşk duası okuyan kişiye yol gösterirken; aşk duası süreci içerisinde ne yapılması ya da ne yapılmaması gerektiğiyle ilgili de bilgi verecektir.

En İyi Aşık Etme Duası

En iyi aşık etme duası sayesinde sevdiğinin kalbinde kendine yer bulmak isteyen kişi medyum desteğiyle isteğine kavuşabilir. Her ne kadar medyum desteği önemli olsa da aşk duası okumak isteyen kişinin aşkının gücü ve kalbinin saflığı büyük bir öneme sahiptir.

kocayi asik etme duasi kac gunde etki eder - Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Medyum desteği alan ki ilk olarak duayı kim için okumak istediğini söylemelidir. Bunun nedeni ise duaların kişiye özel olmasıdır. Sonrasında ise medyumun ihtiyaç duyması halinde bazı sorular sorarak, aşk duası okumak isteyen kişiden gerekli olan tüm bilgileri de öğrenir. En iyi aşık etme duasını başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından etkileri de görülmeye başlar.

 • Platonik olarak aşk yaşayan kişi sevdiği insanın aşkına sahip olur.
 • İlişkilerine sorun yaşayanlar tartışmanın adını bile unuturken, hiç olmadıkları kadar mutlu olurlar.
 • Aralarında söz ya da nişan olan kişiler daha fazla beklemeye dayanamayarak evlilik hazırlıklarını da hızlandırır.
 • Aşk duası okunan kişinin gözü de, kalbi de, aklı da sadece aşk duasını okuyan kişide olur.
 • Ayrılık aşamasında olan evlilikler kurtulurken; aşk duası sayesinde de ikinci şanslarını elde etmiş olurlar.
 • Aşk duası okuyan ve aşk duası okunan kişiler mutlu olduğu kadar çiftin tüm sevenleri de mutludurlar.
 • Birbirlerini hiç olmadığı kadar dinleyen ve anlayan çift; çevrelerinde de örnek alınması gereken çift olarak gösterilmeye başlanır.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Napılır ?

Basit Aşık Etme Duası

Basit aşık etme duasını arayan kişiler, aşklarını kavuşabilmek için çıkar yol arayan kişilerdir. Bu kişiler aşık oldukları kişinin kalbinde yer edinebilmek için aşk dualarını kullanırlar. Aşk duaları sayesinde Rabbinden aşık olduğu kadını / erkeği dileyen kişi; dua etmeye karar verdiği andan itibaren özgür bir kişi olmuştur.

Aşık olan kişinin kendisini özgür hissetmesinin sebebi, uzun zamandır ilk defa rahatlıkla nefes almasından kaynaklanır. Büyük bir inanç ve Rabbine bağlılıkla basit aşık etme duasını okuyan kişi sevdiğine kavuşmak için ilk adımı da atmış olur. Bundan sonraki süreçte yapması gereken hayırlı zamanda ve hayırlı şekilde gelecek olan sevdiği kişiyi beklemek olacaktır.

Hemen Tutan Aşık Etme Duası

Hemen tutan aşık etme duası, dua sürecinin tamamlanmasıyla birlikte etkisini de kısa sürede gösterir. Bu nedenle de daha fazla beklemeye tahammülü olmayan aşıklar tarafından okunur. Aşk duasının etkili olmasının dört adet anahtarı vardır. Bunlar;

 • İnanç
 • İyi Niyet
 • Aşkın Gücü
 • Sabır

Aşık olan kişi aşk duasını okurken bu dört maddeyi uyguladığında; duası da en hayırlı zamanda kabul olacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü Nedir?

12 Saatte Aşık Etme Duası; Kadına Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır ?

12 saatte aşık etme duası belki de en güçlü dualardan birisidir. Duanın etki süresinin on iki saat olması dua içerisinde surelerin, vefklerin ve esmaların da yer alması demektir. Tüm bunlar aşık olan kişinin aşkının gücü ve inancıyla tamamlandığında, dua süreci de başarılı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü başlıklı makalemizde Erkeğe Bağlama Büyüsü, Erkeğe Yapılan Bağlama Büyüsü ve Eşe Bağlama Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara