Aşk Büyüleri

Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum aşk gibi güzel bir duyguyu yaşayabilen insanlar için sevdikleri çok önemlidir. Âşık insanlar sevdiklerine düşkün olurlar. Bununla birlikte aşkın en güzel hali karşılıklı olması ise en zor hali de karşı tarafın bundan habersiz olmasıdır. Karşı tarafın habersiz olması yeterince zorken karşı tarafın sevginize karşılık vermemesi en zor ve katlanılmaz olanıdır. Böyle bir durumda karşılıksız aşk yaşayanların hayatı tam bir kâbusa dönebilir. Aşklarına karşılık bulmak için tüm medeni ve beşer yollar çözümsüz kalır.

Bu durumda internette en çok araştırılan konulardan biri de kendim aşk büyüsü yapmak istiyorum adlı konudur. Bu konuda medyum hocalar arasında tam bir anlaşma sağlanamamış olsa da aşk büyüsünün tek başına uygulamanız tavsiye edilmez. Aşk büyüler her ne kadar ak büyüler içinde yer alsa da büyü işlemi sırasında yapılacak en küçük bir hata sizin ve büyü yapmak isteyen kişinin hayatını olumsuz etkileyebileceği gibi altüst etmesine yol açabilir. Kendi başınıza yapacağınız aşk büyüsü basit bir aşk büyüsü de olsa bu tarz olumsuz sonuçları da beraberinde getirir. Bu yüzde bu tarz işlemler için medyum hoca ile çalışmak faydalı olacaktır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüleri Ters Etkiler Mi?

AŞK BÜYÜSÜ konusunda linkten bilgi alabilirsiniz.

Benim yaptığım Aşk büyüsü etki eder mi?


Herkes sevdiğine bir an önce kavuşmak ister. Tüm düşünülen ve uygulanan çözümler sonuçsuz kalınca çareyi manevi ilimler dünyasında aramaları olağandır. Ancak bu noktada konu aşk büyüsü olunca bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan ilki, sevdiğiniz kişi konusunda emin ve kararlı olmanızdır.  Çünkü aşk büyüleri bozulması zor büyülerdendir.

ayirma duasi okuyan hoca - Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum
Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

Diğer ikinci konu ise iyi bir medyum hoca seçimi olmalıdır. Ama siz ille de ben yapsam olur mu? Benim yaptığım aşk büyüsü etki eder mi? Diye düşünüyorsanız hemen belirtelim evde uygulanan basit aşk büyüsünü yapmayı deneyebilirsiniz. Ancak yapacağınız aşk büyüsü işinin ehli iyi bir medyum hocanın işlemi kadar etkili olmayacağı da ortadadır. Üstelik uygulamaya yaptığınız işlemde herhangi bir hatanız olumsuz sonuçlara da yol açabileceğini de unutmadan hatırlatalım.

Aşk büyüsü yapımı için ne gerekli?

Sevdiği kişiye bir an önce her ne olursa olsun kavuşmak isteyenler manevi ilimler dünyasından yardım ve destek talep etmek yerine aşk büyüsünü kendiniz yapmaya karar vermiş olabilirsiniz. İşte tam da bu noktada internet arama motorlarında en fazla araştırılan konulardan biri aşk büyüsü yapımı için ne gerekli? Sorusunun cevabıdır. Gelin hep birlikte genel hatları ile gerekli olanlara bir göz atalım.

  • 41 adet karabiber
  • Kişinin fotoğrafı
  • Dualar gerekli materyallerdir. Bu materyallerle yapılacak işlemler sizi sevdiğinize kavuşturabilir. Ancak büyünün etkisini göstermesi için belli bir süre geçmesi gerekiyor. Hatta şunu da belirtelim kendi uyguladığınız büyünün etkisi oldukça az olabilir. Bununla birlikte aşk büyüsü yaparken talimatlara maksimum düzeyde dikkat etmeniz gerekiyor.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Yakarak Yapılan Aşk Büyüleri Yapılışı

Kendim yaptığım aşk büyüsü zararlı olur mu? Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

Evde ya da tek başına yapmayı planladığınız büyü işlemi konusunda iyi düşünmeniz ve karar vermeniz gerekiyor. Bu arada internette en çok araştırılan bir diğer konu ise kendim yaptığım aşk büyüsü zararlı olur mu? Konusudur.  Sorunun cevabını sizler için araştırdık. Öncelikle hangi büyü çeşidi olursa olsun mutlaka işinin ehli bir medyum hoca ile çalışmanız gerektiğini hatırlatalım.

Konuya geri dönersek eğer tek başınıza uygulayacağınız aşk büyüleri ya da başka uygulamalar geri dönüşü zor uygulamalardır. Bu nedenle aşk büyüsünü ya da diğer büyüleri uygulanması sırasında çok dikkatli olmanız gerekir. Aşk büyüleri genellikle niyetiniz iyi bir niyet taşıyorsa ak büyüler içinde yer alır. Ama tek amacınız eski sevgilinizden ya da sizi sevmediği için karşı taraftan intikam almak ise o zaman bu tür aşk büyüleri kara büyülerdir.

İster kara ister ak büyü içinde yer alsın yapılacak işlemin daha sonra bozulması oldukça zordur. Büyülerin işinin ehli kişiler tarafından yapılması bu nedenle elzemdir. Eğer aşk büyüsü işlemi sırasında verilen direktifleri eksiksiz ve tam olarak uygulamanız gerekiyor. Uygulama esnasında hata yapmamanız çok önemlidir. Verilen yöntemdeki her şeyi her gün aynı saatte ve zamanda yapmanız gerekiyor. İşlem esnasında yapacağınız en  küçük  bir hata sizin ve karşı tarafı olumsuz yönde etkilemesi kaçınılmazdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Güçlü Aşk Büyüsü Yapılışı Nasıldır?

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara