Soğutma Büyüleri

Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Karşılıklı olduğunda aşk çok güzel bir duygu olsa da karşılıksız olduğunda dünyanın en kötü duygularından birisi olabilir. Karşılıksız aşk sadece aşık olan kişi için değil, aynı zamanda da aşık olunan kişi için kötüdür. Aşkına karşılık bulmak için yapılan davranışlar, kabul edilebilir olsa da sınırın aşılması herkes için büyük bir kabusun da başlangıcıdır.

Bu nedenle de büyü evreninde aşk büyüleri tercih edildiği kadar ayrılık ve soğutma büyüleri de tercih edilir. Büyü çeşidi de, kategorisi de ne olursa olsun; her büyü kişiye özeldir. Bu nedenle de büyüler bilmeyen kişiler tarafından tek başlarına yapılamaz. Çünkü büyü belki de dünyada en etkili olan araçlar arasındadır. Sadece bu yüzden bile insanoğlu büyü yapmaya karar verdiği andan itibaren medyum araştırmalarına da başlamalıdır. Medyum seçimi de büyü yapmak kadar emek harcayan bir süreçtir.

Hiç kimse harcadığı zamanın boşa gitmesini istemeyeceği için özellikle de soğutma büyüsü yaptıranlar medyum seçimine özen göstermelidir. Medyum seçerken dikkat edilmesi gereken önemli kriterler aşağıdadır.

  • Modern dünyada her bilgiyi olduğu gibi medyum seçimini de internet üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Hizmet almayı düşündüğünüz medyumun web sitesi en önemli referansınız olacaktır. Çünkü web sitesi medyumun dışarıya açılan kapısıdır. Bu nedenle de web sitesinin nasıl olduğu, renkleri, içeriklerin kalitesi gibi pek çok detay fikir sahibi olunmasında destektir.
  • Tercih edilen medyum hakkındaki yorumlara muhakkak bakmalısınız. Yorumlar medyumdan birebir hizmet alan ya da bir şekilde duyduğu kişilerin fikirleridir. Bu nedenle de pozitif yorumlarda, negatif yorumlarda seçim konusunda etkili olur.
  • Vergi levhasına sahip olup, olmadığını kontrol etmeniz şarttır.
  • Web sitesinde yer alan iletişim numarasını arayarak medyumla ya da medyumun asistanıyla görüşebilirsiniz. Her iki durumda da medyumun özellikleri ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Birini Kendinden Soğutma

Birini kendinden soğutma fikri başkalarına çok kolay gözükse de takıntılı bir aşık ya da inatçı bir eski koca karşısında yapabileceğiniz çok fazla bir şey de yoktur. Çevresindeki yaşadığı bu şiddete daha fazla dayanamayan kişiler çözümü de soğutma büyülerinde bulur.

kocayi asik eden dua - Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Soğutma büyüleri, bir başkasının takıntı haline gelmiş güçlü aşk, sevgi ya d farklı bir duygusunu etkileyecek güce sahip olduğu için deneyimli ve iletişimi yüksek olan medyumlar tarafından yapılmalıdır. Soğutma büyülerinde amaç büyü yapılan kişinin soğumasını sağlamak olsa da, birini kendinden soğutma büyüsü zor ve güçlü olan büyüler arasında ilk sıralarda yerini alır.

Soğutma Büyüsü Yapılışı

Soğutma büyüsü yapılışının ne olduğunu ya da nasıl yapıldığını soruyorsanız; ne yazık ki araştıran kişinin ya da bir yakınının başı büyük derttedir. Çünkü soğutma büyüsü yapmak isteyecek kadar birisinin davranışlarından etkilenen kişi, büyük bir tehlikeyle de karşı karşıyadır. Araştırma yapan kişiler artık araştırmayı bırakıp, kendisi için bir an önce harekete geçmek zorundadır.

Bu nedenle de bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyum danışanını dinleyerek, kendisi için en güçlü ve en hızlı soğutma büyülerinden birisini hazırlayacaktır. Soğutma büyüsü, büyü yaptıran kişiyi etkilediği kadar büyü yapılan kişiyi de olumlu yönde etkiler. Her iki taraf da kendilerini hayatlarında dibe çeken ve mutsuz olmalarına sebep olan kişilerden sonsuza kadar kurtulur. Soğutma büyüleri etkisi yüksek olan büyülerdir. Büyü yapılan kişinin hayatınızdan kendi isteğiyle çıkıp; yeni bir hayat kurma şansını elde etmesine de destek olur. Bu nedenle büyü öncesinde gerçekten emin olduktan sonra büyü yaptırmanız da fayda vardır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü nasıl yapılır sorusunun en hızlı çözümü de, yanıtı da medyumlardadır. Platonik aşkından, eski sevgiliden ya da kocasından / karısından kurtulmak isteyenler soğutma büyüsüne başvururlar. Soğutma büyüsünün başarılı bir şekilde yapılması sonrasındaysa büyü yaptıran kişi hayatında sıkıntı yaratan ve mutsuz olmasına sebep olan kişiden de kurtulmuş olur.

Benden Soğusun Büyüsü

Benden soğuma büyüsü yaptırmak istiyorum diyen bir kişi eski sevgilisi ya da ayrılma istediği eşinden kurtulmak için her türlü yolu denese de bir türlü ayrılmayı başaramamıştır. Bu nedenle de soğutma büyüsü sayesinde hayatında yeni bir sayfa açmak ister. Aslında soğutma büyülerine farklı bir açıdan bakıldığında büyü yaptıran kişinin de, büyü yapılan kişinin de artık özgür olduğu görülür.

Bir önceki yazımız olan Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde Alkolden Soğutmanın Yolları, Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü ve Eşimi Kumardan Soğutma Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara