Soğutma Büyüleri

Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden Soğutma Büyüsü Eşinizi sevmiyor olabilirsiniz. Eşiniz ile görücü usulü yani siz sevmeden evlenmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Ya da eşiniz olmasına gerek yok size deliler gibi aşık birini siz sevmiyor, onunla birlikte olmak istemiyor olabilirsiniz. Sizin onu sevmediğinizi söyleseniz dahi sizden vazgeçmiyor, sizin peşinizden ayrılmıyor ya da hatta artık sizi rahatsız edecek noktaya gelmiş olabilir.

Bu nedenle ne yaptıysanız eğer karşınızdaki kişi sizden vazgeçmiyor ise gözler artık büyü araştırmaya başlıyor. Bu noktada birini kendinden Soğutma büyüsü tam da aranılan büyüdür diyebiliriz. Çünkü kendinden soğutma büyüsü size delicesine aşık olan birini, peşinizi asla bırakmayan birini ve artık sizi rahatsız eder derecesine kadar size aşık olan birini hemen uzaklaştıracaktır.

Artık o kişi sizi sevmiyor hatta sizden nefret bile ediyor olabilir. Böylesine güçlü bir büyü olan kendinden soğutma büyüsü bir o kadar da merak edilmektedir. Zira bu büyüyü yaptıktan sonra size aşık olan kişi artık size yaklaşamayacak, sizi gördüğü yerden uzaklaşacak ve size karşı aşk duyguları artık beslemeyecektir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Her zaman büyü yapılışında önemli noktanın niyet, saf, temiz duygular olduğunu söyledik. Burada da aslına bakıldığında aynı konular esastır. Bu büyü yani kendinden soğutma büyüsü de yapılırken niyet ne ise içinizden o tekrarlanmalı ve niyete göre hareket edilmelidir. Size aşık olan kişinin sizi gerçekten rahatsız ediyor noktasına gelmesi ve artık sizin de gerçekten rahatsız olmanız niyetinize yansır ve büyü  şekilde yapılır. Niyet her zaman söylediğimiz gibi çok çok önemlidir. Bu nedenle bu noktaya dikkat edilmelidir.

Birini Kendinden Soğutma büyüsü

Her zaman belirttiğimiz gibi aşk büyülerinin tutması için ve çabuk etkisini göstermesi için her zaman samimi, içten şekilde istenmelidir istenilen şey. Bu şekilde aşk büyüsü  en hızlı tutan aşk büyüsü olacaktır. Aynı şekilde soğutma büyüsü yapılışı  de aynı koşul aranmaktadır. Bu noktada en önemli şey aslında iyi niyettir. İyi niyet ve arzularla yaptığınız her dua ve büyü mutlaka kabul olup etkisini gösterecektir. Bu konuda endişe etmeyiniz.

tesirli ask dualari - Kendinden Soğutma Büyüsü
Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Kendinden Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır? Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var.

Soğutma Büyüleri Nasıl yapılır ? Kendinden Soğutma Büyüsü

Kendinden soğutma büyüsü yapılmasında bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktalar eksiksiz bir şekilde yerine getirilmelidir. Tabi bu noktaları ancak büyüyü yapabilenler, en ince noktalarını bilenler yapabilirler. Yoksa büyü tutmayabilir.

-Büyü öncesinde kişinin kalbinin ve ruhunun tüm olumsuz düşüncelerden arınması şarttır.

-Ruh ve kalp güzelliği kadar beden temizliği de önemlidir. Bu yüzden dua öncesinde muhakkak abdest alınmalıdır.

-Büyüyü yapan  kişi büyü yapım aşanda yalnız olmalı ve tercih edilen mekân da temiz olmalıdır.

-Aşık olan kişi ya da kendinden soğutmak isteyen kişi büyüsünü ve büyü yaptığını ya da yaptırdığını kimseyle paylaşmamalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü

-Büyük bir samimiyet ve dileğinin gerçekleşeceğine olan inançla büyü okumalıdır. Çünkü büyü okuyan kişi büyüsünün kendisi için en doğru anda ve en doğru şekilde gerçekleşeceğini bilir.

Bu hususlara dikkat edildiği zaman kabul olmayacak dua ve büyü yoktur. Önemli olsan söylenilen her şeye ve gerekli malzemelere ve büyü yapım esnasında nelere dikkat etmemiz gerektiğine dikkat etmektir. Bunlara dikket ettiğimiz zaman ve niyetimizi saf, temiz tuttuktan sonra büyünün artık gerçekleşmesini, etkisini göstermesini bekleyeceğiz.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara