Kısmet Açma Duaları

Kısmet Açma Muskası

Kısmet Açma Muskası

Kısmet Açma Muskası Herkes evlenip mutlu bir yuva kurmak ister ancak bazıları bu konuda başarılı olamayınca kısmet açma muskası yaptırmayı düşünüyorlar.  Mutlu bir evlilik ve hayırlı bir yuva sahibi olmak ister. Ancak bazıları için bunu yapmak zor olabiliyor. Hal böyle olunca devreye kısmet açma muskası giriyor.

Kısmetin açılması için yapılan muskayı doğru hocalar tarafından yapılırsa hayırlı bir evlilik ve mutlu bir yuvanın önü açılır. Kısmet açma muskaları deneyimlenmiş ve sonuçları bilinen bir muska olup, işinin ehli hocalar tarafından doğru şekilde yapılmalıdır. Muskanın etkilerini kısa sürede görmeniz mümkündür. Dini bilgi ve birikime sahip hocalar tarafından yapılması gereken muskalar yanlış kişiler tarafından yazılırsa ters etki gösterip son derece zararlı sonuçlar ortaya çıkabilir.

Kismet Acma Duasi 1 - Kısmet Açma Muskası
Kısmet Açma Muskası

Denenmiş Şans Muskası

Kendilerini şanssız hissedenlerin ve talihinin yaver gitmediğini düşünenler denenmiş şans muskası yaptırmayı deneyebilirler. Dini bilgisi çok ve bir üstattan el almış bir hoca tarafından düzgün ve doğru bir şekilde yapılırsa şans muskası talihinizi ve şansınızı açacaktır. Bu da size para olarak da geri dönecektir.

Ayrıca bu muskanın sonuçları kısa sürede görülür ve etkisi denenmiş bir muskadır. Ancak muskayı yazdıracağınız hocanın gerçekten işinin ehli olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Bu muska sayesinde para ve zenginliğin kapılarının size açılması engellenemez.  Bu muskanın da sonuçlarını çok kısa sürede ve mutlu edici bir şekilde görmeniz mümkündür.

Tesirli Kısmet Büyüsü

İnsanların kısmetleri büyü ya da doğal olarak kısmetleri kapalı olabilir. Tesirli kısmet büyüsü kısmetlerinin kapalı kalmasını ortadan kaldırabilir.  Bu etki sayesinde evleneceğiniz kişiye ulaşma ihtimali ve şansınıza artacaktır. Ayrıca yeni işlere de fırsat yaratan bir etkiye sahiptir. Büyülerde tutma süresi diye bir şey olmadığını hatırlatmakta fayda var.

Büyünün en kısa sürede etkisini görebilmeniz için doğru medyum hocalarla çalışmayı tercih etmeniz yerinde olacaktır. Bununla birlikte havas ilmine vakıf daha önce bu konuda başarı sağlamış medyum hocalarla çalışmanız sizi istediğiniz hayata kavuşturacaktır. Ancak size daha önce yapılmış bir kısmet büyüsü varsa o zaman yaptırdığınız büyü tutmayacaktır. Öncelikle size daha önce yapılmış olan büyüyü bozdurmanız ve ondan sonra tesirli kısmet büyüsü yaptırmayı düşünebilirsiniz.

Kismet Acma Duasi 3 - Kısmet Açma Muskası

Gerçek Kısmet Açma Büyüsü; Kısmet Açma Muskası

Hayatınızın her alanında yaşadığınız kısmetsizlikler karşısında kendinizi şanssız hissediyorsanız o takdirde belki de gerçek kısmet açma büyüsü yaptırmayı deneyebilirsiniz. Kısmetsizliği aşmanın yollarından biride işi bilen bir medyum hocadan yardım almaktır.

Yıldızı düşük olan kişilerin bu durumdan kurtulup nazardan korunmaları için gerçek bir medyum hocadan yardım almaları gerekir. Tüm diğer büyü çeşitleri içinde olduğu gibi gerçek kısmet açma büyüsünde de konusunda uzman işinin ehli bir hoca medyumdan destek almanız şarttır. Hoca medyumun bu işte daha önce de başarılı olmuş olmasına dikkat etmelisiniz.

Özellikle düşük yıldızlı kişilerin olumlu enerjilerinin de yükseltilmesini amaçlayan gerçek kısmet açma büyüleri sayesinde hayatınızın her alanında şansı ve başarıyı yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra nazardan korunarak ta kötü enerjileri bertaraf edebilirsiniz. Diğer yandan ise eğer düzgün ve gerçek bir hocadan yardım almazsanız ya da büyü yapımı sırasında yanlış bir uygulama hayatınızı zindana çevirebilir.

kismet acan dualar - Kısmet Açma Muskası

Rızık Açma Duası ;Kısmet Açma Muskası

Rızık açma duası işinde her şeyin hayırlı gitmesi ve bol kazanç için edilen dualardır. Özellikle iş konusunda şanssızlık yaşayanlar için umut kapısı olmaya devam ediyor. Parasal güçlükler herkesi zorlarken işlerin açılması için okunacak çok tesirli rızık açma duaları da bulunmaktadır. Bununla birlikte bu dualar yapılırken mutlaka kalp tüm kötülüklerden arındırılmalıdır. Ayrıca dua etmeden önce mutlaka niyet iyi olmalıdır. İşlerinin ve rızıklarının bol olmasını isteyenler içlerinden gelene göre dua etmelidir.

Her sabah güneş doğmadan önce edilen bu dualar mutlaka işlerinizin açılmasına etki edecektir. Bu dualar için gerçek bir medyum hocadan tavsiye ve destek alınabilir. Duaların esası dileğinizi ve isteğinizi Allah’tan tüm kalbiniz ve iyi niyetinizle istemektir.  Dua etmek büyük manevi bir güçtür. Temiz bir kalp ve iyi niyetle edilmiş bir dua asla karşılıksız kalmaz. Dileğiniz ve isteğiniz neyse er ya da geç gerçekleşir. Dualarında gerçekleşme süreleri belli değildir. Bu nedenle inancınızı kaybetmeden normal yaşam düzeninizi devam ettirmeniz önemlidir.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

7 Yorum

 1. ISMETBAK-CI dedi ki:

  MUHARREM HOCAM SIZINDE BENIM GIBI SABIRLA BEKLEDIGINIZI BILIYORUM INANIYORUM RIZKI VEREN ALLAH DEMISTINIZ . BEKLIYORUM HOCAM SABIRLA BEKLIYORUM ARTIK SAYENIZDE SABRIN NE KADAR GUZEL BIR DUYGU OLDUGUNU OGRENDIM .. BEKLEMEYE DEVAM HOCAM SABIRBLA ..

  1. Nazan dedi ki:

   İsmet bey hayırlı günleriniz olsun. Gerçekleşti mi isteginiz bir süredir sizi takip ediyorum benimde bir durumum var yazdiklariniz dikkatimi. Çekti fayda görüdunuz mu acaba arasam Muharrem hocayı

 2. samett birfidan dedi ki:

  sayın muharrem hocam öncelikle ilgi alakanazı teşekkür eder her şeyden ziyade sizi tanıdığım için çok mutluyum hayata bakışım daha etkin ve güzel. sizin başarınız sizin inancınız ben sadece yolunuza bir nebze ışık tutmaya çalıştım… demiştiniz. aslında çok karamsardım sizi aramaya iyi ki aramışım bana kısmetimdekini yanımdakini bulmama değil görmeme sebep oldunuz… iyiyki varsınız ..
  sessiz….

 3. Canan can dedi ki:

  SAMET BEY İSTDİGİNİZE ULASABİLDİNİZ Mİ GERCEKTEN SASİRDİM BİR KAC ARASTİRMA YAPTİİM AMA PEK GUVENEMEDİM ..

  1. Samet birfidan dedi ki:

   CANAN HANİM EVET GERCEKLESTİ SAG OLSUN MUHARREM HOCAMDAN SAYESİNDE HİC YANLİZ BİRAKMADİ BENİ HER ZORA DUSTUGUMDE ARADİM VE ULASTİM OYLE GUZEL KONUSTU Kİ BENİMLE İNANİN BEN BİLE OLANLARA SASKİNLİKLA BAKTİM GECEN HAFTA NİŞANLANDIM BEN ALLAH RAZİ OLSUN ONDAN ARAYİN SORMAKTAN DANİSMAKTAN HİC BİSİ KAYBETMESSSİNİZ

 4. vahdetcem dedi ki:

  Yıllardır oturduğumuz evde yine yıllardır komşumuz olan ailenin kızlarına platonik derler ya bir aşkım vardı onu görebilmek için her gün yolunu takip ediyordum nasıl ulaşacağım bilmiyordum ve bunun yüzünden hayatıma da hiç kimseyi alamıyordum kimseyle konuşamıyordum öğrendiğim kadarıyla biraz karakterimde galiba kapalı içeri kapalı derler ya birçok şeyi içimde kendimi yaşamayı seviyorum, ama o başkaydı. saatlerce balkondan gelişini beklerdim bir gün ona ulaşmaya karar verdim araştırmalarım esnasında Muharrem hoca ile tanıştım bana kısmetimin açılması ile ilgili bir işlem yapacağını dahilinde bekleyip neler olacağını hep beraber göreceğimi söyledi.yaptı işlemi inanamadım 25 gun sonraa benım gıbı dusunen ve benı takıp eden alt sokakta aynı ıste farklı bolumde calıstıgım sımdıkı nısanlımla tanıstık ve cay molasında nişanlandık evet kısmetimiz o değilmiş Allah razı olsun Muharrem hocam hayırlı bır seye vesıle oldunuz

 5. necmi dedi ki:

  merhabalr muharrem hocam bir suredır mucadele ettıgım sorunlarım kazanclarımdakı belırsız kayıplar sayenızde hepsını en ıyı sekılde cozumledık Allah sızden razı olsun ıyıkı varsınız muharrem hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara