Aşk Büyüleri

Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum

Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum

Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum Genç kızların büyük çoğunluğunu hayali gelinlik giyerek evlenmek olsa da, masallarda okudukları mutlu sonra her zaman kavuşamıyorlar. Bunun nedeni ise hayallerin de, masalların da gerçeklerden çok uzak olmasından kaynaklanıyor. Kocama şak büyüsü yaptırmak istiyorum diyen bir kadın, kocamla yaşamaktan mutsuzum ve çözüm yolu bulmak için büyü yaptırmak istiyorum diyordur.

Kocasına büyü yaptırmak isteyen kadının çaresiz olduğu kadar naif olmasıysa aşk büyüsünün gücünü de ikiye katlayan bir etmendir. Sürekli tartıştıkları, dayak yediği, aldatıldığı ya da görmezden geldiği için aşk büyüsü yaptırmak isteyen kadını aynı zamanda hem kocasını, hem kendisini hem de evliliğini kurtarmanın bir yolunu arıyordur.

Tam da bu nedenlerle aşk büyüsü yaptırmak isteyen kadın, aşk büyüleri konusunda başarılı bir medyumdan destek alarak, hızlıca büyü sürecini de başlatmalıdır. Medyumun söylediği her soruya büyük bir açık yüreklilikle cevap vermeli ve sadece doğruyu anlatmalıdır. Büyü yaptırmak isteyen kadının dikkat etmesi gereken bir detay da gizliliktir. Büyü sürecine başlarken de, büyü başarıyla sonuç verdikten sonra da kadın kocasına aşk büyüsü yaptırdığını kimseyle paylaşamamalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Rüyada Aşk Büyüsü Görmek Nedir?
kuvvetli ask duasi - Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum
Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum

Eşime Aşk Büyüsü Yapmak

Eşime aşk büyüsü yapmak istiyorum ancak nasıl yapacağımı bilemiyorum diyen kişi internette ufak bir araştırma yaptıktan sonra, gideceği medyumu seçerek sürece başlamalıdır. Eşime aşk büyüsü yaptırmak istiyorum diyen kişilerin büyü yaptırma sebeplerinden bazıları aşağıda yer almaktadır.

  • İlişkilerinde boşanma aşamasına gelen kişilerden birisi ayrılmak istemiyorsa çözümü aşk büyüsünde bulur.
  • Her geçen gün karı koca arasında yaşanan kavgalar büyüyorsa eşlerden biri tercih edebileceği gibi yakın çevreden birisi de uygulayabilir.
  • Çift arasında cinsel soğukluk varsa ve her geçen gün birbirleriyle daha az iletişim kurduklarında tercih edilebilir.
  • Eşlerden birisi karşı tarafı sürekli aldatılıyor, aldatılan taraf ise aşkın vazgeçemediği için ayrılamıyorsa aşk büyüsüne başvurulur.
  • Kıskançlık üst seviyede ve kişilerin özgürlüğünü etkilemeye başladıysa tercih edilir.
  • Karşı taraf ne yaparsa yapsın diğer tarafın aşkı günden güne azalıyorsa, ilişkisine ve evliliğine sahip çıkmak amacıyla yapılır.

Kocamın Aşık Olması için Büyü

Evliliklerde zaman geçtikten bir süre sonra çiftler arasındaki aşk bağı da zayıflar. Kadın, kocasını ilişkilerindeki ilk günlerdeki gibi seviyor ancak kocası için durum aynı değilse aşk büyüsünden yararlanılır. Kocamın aşık olması için büyü yaptırmak istiyorum diyen kadın, hızlıca bir medyumda hizmet almalıdır. Yaşadıklarını medyuma anlattıktan sonra medyum da danışanı için en uygun olan aşk büyüsünü seçer.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendim Aşk büyüsü Yapmak İstiyorum

Aşk büyüsünün seçilmesiyle birlikte büyü süreci başlarken, medyum da üzerinde düşen görevi yapar. Büyünün yapılabilmesi için okunacak dualardan, tılsımlı sözcüklere, uygulanacak ritüellere kadar her detay medyum tarafından özenle hazırlanır. Bir sonraki adım ise büyü hazırlıklarının büyü yaptırmak isteyen kadın tarafından başarıyla uygulanmasıdır.

Karımın Aşık Olması için Büyü

Zamanla birlikte karı koca arasındaki sevgi bağı da kopmaya başlar. Geçen zamana rağmen kocanın karısına duyduğu aşk azalmamış, aksine artmıştır. Ancak kadın için durum aynı değildir. Evliliğinde mutsuz olan kadın, huysuz olduğu gibi sürekli tartışma çıkartarak, hem kendinin hem de kocasının huzurunu kaçırmaya devam etmektedir. Karısına eski günlerine dönmek için uğraşan adam, çareyi aşk büyüsünde bulur.

Karımın aşık olması için büyü yaptıran koca medyum desteğiyle isteğine de ulaşır. Karısına aşk büyüsü yapan adam, büyü sürecinin başarıyla tamamlanmasının ardından karısında da iyi değişimler olmaya başlar. Büyünün etkileri yavaş yavaş görülmeye başlandıktan sonra bir süre sonra tamamen etki ederek karı koca ilişkisinin eskisi gibi daha iyi olmasını sağlar.

Kocam Hemen Dönsün Büyüsü; Kocama Aşk Büyüleri Yaptırmak İstiyorum

Evliliklerde bazen iniş çıkışlar yaşanabiliyor. Bazen iki kişi arasında yaşanan sorunlar nedeniyle, bazen de başka bir kadından ötürü erkekler evi terk edebiliyor. Kocasının evi terk etmesine rağmen, hala kocasına olan aşkını ve bağlılığını koruyan kadınsa çözümü büyüde buluyor.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Kocam hemen dönsün büyüsü sayesinde, kocasını ait olduğu yere yani evine döndürmeye çalışan kadının imdadınaysa medyumlar yetişiyor. Kadın yaşadığı durumu tüm açıklığıyla anlattıktan sonra medyumda da evi terk eden kocanın evine dönmesi için büyüye başlıyor.

Büyü sürecinin başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından karısıyla iletişime bile geçmeyen adam, evine dönebilmek için karısının gönlümü almaya çalışacak olup; aradaki tüm buzları da eritecektir. Bundan sonraki süreçte ise adamın gözü karısından ve ailesinden başka hiç kimseyi görmez.

Bağlama Büyüsünü de incelemek bilgi almak isterseniz linki tıklayınız.

Youtube kanalımıza da bakmak ister misiniz linki tıklayın

Bir önceki yazımız olan Resme Bakarak Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde Aşk Büyüsü Rehberi, Fotoğrafla Aşk Büyüsü ve Resimle Büyü Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara