Soğutma Büyüleri

Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü Bir çok eş arasında anlaşmazlık, sevginin bitmesi, tartışmalar ve bunun gibi bir çok şey daha yaşanabilir. Bu tartışmalar sadece sevginin bitmesi ile değil bazen sürekli olarak tartışmak aslında aradaki sevgiyi bitirebilir, eşleri bıktırabilir. Bu sebepten dolayıdır ki eşler, kocalar başka kadınlara meyil etme duygusu içerisine girebilir. Bu durumdan muzdarip olan bir çok kadın vardır.

Bu nedenle eşlerini kendilerine geri döndürmek için her türlü yolu araştırmış ve başvurmuş kadınlar vardır. Hele bir de çocuk varsa yuvamız dağılmasın, yıkılmasın diye kadınlar kocamı başka kadınlardan soğutma büyüsü adlı büyüyü araştırmaya başladılar. Böyle bir büyü gerçekten vardır. Fakat hangi koşullarda işe yarar, gerçekten işe yarar mı, etkisini nasıl ve zaman gösterir gibi konular merak konusudur.

kuvvetli baglama duasi - Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü
Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Büyü Hangi Koşullarda İşe Yarar ?

Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü

Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

Eşim Bana Sadık Olsun Büyüsü

Eşim bana sadık olsun büyüsü; eşlerinden artık ilgi göremeyen, eşleri başka kadınlarla ilgilenen, eşleri başka kadın ya da erkeklere giden kadın veya erkekler için araştırılan bir büyüdür. Eşinizin hangi nedenle olursa olsun artık size sadık olmaması, sizleri  eşim bana sadık olsun büyüsü yaptırmaya zorlamaktadır. Büyü oldukça önemli bir konudur.

Yanlış ya da eksik yapılması durumunda bir çok farklı sonuç meydana gelir. Bu nedenle kullanılan malzemelerin doğruluğu, nasıl ve zaman yapılacağı ve en önemlisi de büyü yapılırken neler söyleneceği gibi konular tahmin ettiğimizden de fazla önemlidir. Bu nedenle herkes kendi başına büyü yapamaz. Mutlaka işinde usta bir medyum gibi kişilere danışılmalı ya da yardım alınmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Eşimi Alkolden Soğutma Büyüsü

Ömür Boyu Kendime Bağlama Büyüsü, Kocam Bana Bağlansın

Eşleriniz sizden soğumamış, başka kadın ya da erkeklere gitmemiş ama siz yine de emin olmak için ömür boyu kendime bağlama büyüsü ya da  kocam bana bağlansın büyüsü yaptırmak istiyor olabilirsiniz. Eşiniz sizi hiç aldatmamış olsa bile dışarıda fazla vakit geçiriyor olabilir ya da eve gelmiyor olabilir.

Bu büyüyü yaptırdıktan sonra eşiniz artık hep sizin yanınızda olmak isteyecek, gözü sizden başkasını göremez olacak, hep sizin yanınızda olmak isteyecek. Bu denli güçlü, etkili bir büyü en eve gelmez eşleri bile artık evden çıkarmak güç olacaktır. Bu nedenle bu büyü en çok merak edilen büyüler arasındadır.

Bağlama Büyüsü Kaç Günde Etki Eder ? Kocamı Başka Kadınlardan Soğutma Büyüsü

Bağlama büyüsü kaç günde etki eder sorusu merak edilen bir başka detaydır. Peki  bu bağlama büyüsü kaç günde etki eder. Bunun için işinde uzman hocalar ve medyumlar farklı farklı görüş sunmaktadır. Fakat sunulan bu farklı görüşlerin nedeni, kişinin bu büyüyü gerçekten isteyip istememe konusundaki samimiyetidir diyorlar.

Eğer kişi tereddütsüz, canı gönülden bu büyüyü yapmak ve yaptırmak istiyor ise 1 hafta gibi bir sürede etki gösterecektir. Fakat kişinin büyü hakkında kafasını karıştıran sorular var ise ya da yaptırmak konusunda tereddütlüyse büyü o kadar da çabuk etkisini göstermez. Hatta belki büyü tutmaya da bilir. Bu nedenle bu noktada asıl önemli olan konu, kişi bu büyüyü gerçekten istiyor mu yoksa istemiyor mu ? Duygularında ne kadar samimi o  çok önemlidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kendinden Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Duygu ve isteklerin yanında elbette ki büyü yapılırken istenilen asıl şey nedir de önemlidir. Gerçekten eşinizi seviyor musunuz, onun gerçekten size bağlanmasını mı istiyorsunuz yoka bu ona sadece bir ceza mı olsun istiyorsunuz. Bu konu çok önemlidir. Duygularınız konusunda bir hocayı ya da medyumu asla kandıramazsınız. Bunu sakın unutmayın. Bu nedenle duygularınızda samimi olmaya özen gösterin. Gerçek duygularınız ne ise sadece ona odaklanın ve çekinmeden bu duyguları dile getirin.

Bir önceki yazımız olan Kendinden Soğutma Büyüsü başlıklı makalemizde Birini Kendinden Soğutma büyüsü, Kendinden Soğutma Büyüsü ve Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır? hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara