Sevdirme Büyüleri

Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Kocamın Beni Sevmesi için Büyü Eşleriniz ile  görücü usulü evlenmiş olabilirsiniz. Ya da eşiniz ile birlikle birbirinize çok aşık evlenmişsinizdir fakat kocanızın sevgisinin artık bittiğini anlamış ve hissediyor olabilirsiniz. Bu durumdaki hanımlar eşlerini tekrar kendilerine aşık etmek ve bağlamak için eminiz bir çok yolu denemiştir. Fakat kocanız yine de size karşı artık sevgi beslemiyor ve bu durum düzelmiyor ise kocamın beni sevmesi için büyü tam da sizlere göre bir büyüdür.

Bu büyü sizden soğuyan, artık sizi sevmeyen ya da zaten hiç sevmemiş olan kocanızı, eşlerinizi artık sizi sevmesini ve aşık olmasını sağlayacaktır. Bu büyü öylesine kuvvetlidir ki eşinizin gözü artık sizden başkasını görmeyecek, artık evden çıkmak istemeyecek, hep sizin yanınızda olmak isteyecektir. Bu denli kuvvetli bir büyü eşinizi size bağlayacak ve deli divane aşık edecektir. Bu nedenle eşleri kendilerini sevmeyen kadınlar bu büyüyü oldukça merak edip kocamın beni sevmesi için büyü adıyla araştırmaya başlamışlardır.

Kendimi Sevdirme Büyüsü

Kendimi Sevdirme Büyüsü Bu denli merak edilen kocamın beni sevmesi için büyü adlı büyüyü peki kimler yapar ve gerçekten de etkili midir, işe yarar mı, ne zaman etkisini gösterir gibi sorular da, kocasını kendisine aşık etmek isteyen kadınlar için merak edilmektedir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Çabuk Etki Gösteren Muhabbet Büyüsü

Öncelikle bu tarz büyüleri herkesin tek başına yapamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir.

cok guclu muhabbet duasi - Kocamın Beni Sevmesi için Büyü
Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Eşimin Sevmesi İçin Büyü ;Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır. Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocama Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Kocam Hemen Bana Dönsün Büyüsü; Kocamın Beni Sevmesi için Büyü

Kocam hemen bana dönsün büyüsü; eşleriniz artık sizi sevmiyorsa başka kadınlar ile birlikte ise ya da sizinle artık olmak istemiyor ise bu büyü tam size göre büyü. Bu büyü ile birlikte eşinizin gözü artık sizden başkasını görmeyecek, size deliler gibi aşık olacaktır. Bu denli kuvvetli bir büyüdür.

Bir çok eş arasında anlaşmazlık, sevginin bitmesi, tartışmalar ve bunun gibi bir çok şey daha yaşanabilir. Bu tartışmalar sadece sevginin bitmesi ile değil bazen sürekli olarak tartışmak aslında aradaki sevgiyi bitirebilir, eşleri bıktırabilir. Bu sebepten dolayıdır ki eşler, kocalar başka kadınlara meyil etme duygusu içerisine girebilir. Bu durumdan muzdarip olan bir çok kadın vardır.

Bu nedenle eşlerini kendilerine geri döndürmek için her türlü yolu araştırmış ve başvurmuş kadınlar vardır. Hele bir de çocuk varsa yuvamız dağılmasın, yıkılmasın diye kadınlar kocam hemen bana dönsün büyüsü adlı büyüyü araştırmaya başladılar. Böyle bir büyü gerçekten vardır. Fakat hangi koşullarda işe yarar, gerçekten işe yarar mı, etkisini nasıl ve zaman gösterir gibi konular merak konusudur ve oldukça önemlidir. Bu nedenle bu noktalar çok dikkate alınmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocama Kendimi Sevdirme Büyüsü

Öncelikle bu tarz büyüleri tek başına evde  yapılamayacağı bir gerçektir. Çünkü büyü yapılırken kullanılan özel yöntemler vardır. Bu işi bilen kişiler ise bunu sır gibi saklamaktadırlar. Büyü aslında göründüğü kadar basit bir şey değildir. Bu nedenle kimler büyü yapabilir sorusu merak konusu olmaktadır. Büyü yapılırken söylenen önemli kelimeler vardır. Bu da aslında o büyünün sırrıdır.

Bunu da ancak medyum gibi büyü işleriyle uğraşan kişiler yapabilirler. Bizler tek başımıza büyü yapamayız bu nedenle işinin ehli biri ile görüşmekte her zaman fayda var. Büyünün etkili olabilmesi için kesinlikle özel noktalar bilinmesi gerekmektedir. Bu nedenle işini bilen kişiler ile görüşülmeli, danışılmalı ve yardım alınmalıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Kocama Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum başlıklı makalemizde Eşime Aşk Büyüsü yapmak, Karımın Aşık Olması İçin Büyü ve Kocam hemen dönsün büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

8 Yorum

 1. Necibe***** dedi ki:

  Selamünaleyküm hocam Allah sizden razı olsun bizim için yaptıklarımız için hayırlı dualarınızı bizden eksik etmediğiniz eşimle benim güzel dualarınızla sevgimize ışık oldunuz bunu bize yeniden gösterdiniz o kadar huzurlu ve mutluyuz ki bizim mutluluğumuz sizin olsun hocam çok teşekkür ederiz

 2. Cem****** dedi ki:

  Selamünaleyküm Muharrem hocam neden böyle hissettiğimiz anlamı yorduk birkaç gün içerisinde dualarınızla birbirimize bakışlarımız değişti Allah sizden razı olsun Muharrem hocam iiyi ki varsınız.

 3. Mustafa Can***** dedi ki:

  Hocam sena gıybet ettim hakkınızı helal edin sevdiğim kadın arayalım bir konuşalım dedikçe hadi ya oradan gibi ithamla bazı gerçeklerin farkına varmamışım evet bu itiraf evet şu anki şaşkınlığım anlatamam size ve mutluluğumu iyi ki sevdiğim kadını dinlemiş sizi aramış hocam iyi ki ilminiz ile karşılaşıp bizde bu güzelliklerden faydalanmışiz Allah’ım ızın hayrı sizin de üzerinizde olsun Muharrem hocam

 4. cemre dedi ki:

  Samimi davranışları ve sabırlı bir şekilde beni dinlediği için Muharrem hocam öncelikle teşekkür ediyorum hazırlamış olduğu işlem sayesinde eşimle birçok sorunumuzu oteledik özellikle evi ile ve çocukları ile ilgisi arttı ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederim hocam.

 5. NECİBE dedi ki:

  SELAMLAR HERKESE KONUYU COK KISACA PAYLASAGIM BENIMDE KOCAMLA ARAMDAKI SOGUKLUKTA TUM ILMINI KULLANAN ISIGINI BIZDEN EKSIK ETMEYIT DINLEYEN DEGERLI HOCAM COK SAG OLUN ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN .

 6. ASEL dedi ki:

  10 yıla yakın evliliğim yaşadıklarım acı değil ama çok basitmiş birkaç ay önce yeni eve taşındık üst komşunun aralarındaki karı koca ilişkisine hayran kaldım kıskandım kısık sesle hani utandım komşuma sordum neredeyse siz de bizimle aynı kusaktasınız evlilik sürecini falan hani nasıl yapabiliyorsunuz bu kadar birbirinizle hoş sohbetleri konuşma şekilleri hani anlatmakla bitmez sanki lise aşıkları o kadar saflar ki birbirlerine. sana yardımcı olacağım dedi. Bir gün onun ebde ıkımız otururken Muharrem hoca’yı aradık. duumdan bıraaz bahsetiim . 10 günde ulaştırdığı işlemle kocamla aramdakı aşk yrniden yaşadığımızı hissediyorum. kocamın ılgısıne hayranım su ann

 7. recayi dedi ki:

  selamun aleyküm hocam kac gunlerdır ugrasımızı sayenızde cok kısa bir zamanda cözdük zor gunlerımızı sayenızde arkamızda bıraktık allah sızden razı olsun

 8. ZEHRA dedi ki:

  COCUKLUK ASKIM YILARDIR HER SEKILDE BIRBIRIMIZIN HAYATINDA VARIZ SUKURLER OLSUN KI BU ZAMANA KADAR HIC BIRBIRIMIZI KIRMADIK INCILTMEDIK FAKAT SON ZAMANLARDA KARSILIKLI OLARAK BIR BIRIRMIZI KUCUK DE OLSA UZUYORDUK KIZ KARDESIMIN SIKINTILI BIR ISLEMI ICIN BAS VURMUSTUK MUHARREM HOCAMA BIR ARAYIP EN AZINDAN DANISMAK ISTEDIM KIZKARDESIM DE SUKURLER OLSUN KI KURTULDU SIKINTILARIDINDAN BENIM ICIN BAHSETTIKLERI COK SASIRTICIYDI HOCAMIN HAYIRLSII ILE BASLADIK ISLEMLERIMIZE 20. GUN BU GUN VE BIR KAC HAFTA ONCESINE GORE DAHA IYIYIZ ESKISIGIBI DEGILIZ FAKAT YENI BIR BASLANGIC IICNDE OLDUGUMUZU ANLIYORUM EMEGINIZE SAGLIK HOCAM DAHA IYI OLACAGINA INANIYORUM HAYIRLISI ILE.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara