Soğutma Duaları

Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ? Her ilişkinin bir ömrü olduğu gibi her aşkında bir ömrü vardır. Sadece bazı aşklar bitene kadar hem aşık olanı hem de aşık olunanı harap eder. Ne yaparsa yapsın bir daha sevdiği adama ısınamayan kadın için artık her şey bitmiştir. Ancak aynı durum koca için geçerli olmadığında yapacak en mantıklı çözüm artık evli olmak istemediğini açıklamaktır.

Teoride birine evlilik istemediğini artık boşanmak istediğini söylemek kolay olsa da, pratikte hayat teorideki gibi değildir. Tam da bu nedenle artık bitmiş bir ilişkinin yükünü omuzlarında taşımak istemeyen kadın, kocasına durumu nasıl anlatacağını da düşünmeye çalışır. İlk başta zor olacağını düşünse de, tüm ikna ve anlatma çalışmalarından sonuç alamaması sonrasında çözümü dualarda arayacaktır.

Kocayı soğutma duası da dahil olmak üzere eşimi kendimden soğutma duası ya da kocamın benden soğuması için dua seçeneklerini internette araştırmaya başlar. İnternette tek bir dua için bile yüzlerce farklı sonuç olabilir. Bu nedenle de kişi internet üzerinden araştırma yapsa da, isteğine ulaşmak için bir medyumdan hizmet almalıdır. Dua okuyarak dileğine kavuşmak isteyen kişinin bilmesi gereken en önemli konu iyi niyettir. İyi niyetin ve temiz duyguların olmadığı bir duanın etkisinden de söz edilemez.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Kendinden Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Eşimi Kendimden Soğutma Duası

Eşimi kendimden soğutma duası okumak istiyorum diyen birisi son çare olarak duaların gücünü kullanmak ister. Ayrılmak istediğini bir zamanlar evli olduğu kişiye anlatmak zaten zor iken, bir den bunu karşı tarafın kabullenmek istememesi süreci daha da zor bir duruma getirmiştir. Ayrılık sürecini kabullenmeyen ve hala evliliğin kurtulacağına inanan taraf her şeyi olduğundan çok daha zor bir duruma getiriyor.

kismet acma muskasi - Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?
Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Bunun için soğutma duası sayesinde eşinin kendisinden soğumasını sağlayarak hem kendinin hem de bir zamanlar sevdiği kişinin hayatı için yeni bir adım atılmış olur. Soğutma duası sayesinde her iki taraf da farkında olmadan kendilerini yıpratan bir ilişki içerisinde olma zorunluluğundan da kurtulur. Ayrıca sevmeyen taraf için yeni bir hayat kurma şansı dua okunduktan sonra diğer eş için de geçerli olur.

buradan Kısmet Açma Muskası yazımızı da incelemek için tıklayabilirsiniz.

 Kocamın Benden Soğuması için Dua

Kocamın benden soğuması için dua eden kadın evliliğin yıpratıcı ilişkisinden kurtulmak için de bir yol arıyordur. Soğutma duası okumak isteyen birisi internette gördüğü ya da başka bir yerde duyduğu ve asla güvenemeyeceği dualara itibar da etmemelidir. Dua okumak isteyen kişi başarılı olmak istiyorsa bir medyumdan destek almak zorundadır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Kendinden Soğutma Duası

Medyum danışanının isteğine kavuşmasını sağlayacak olan duayı hazırladıktan sonra danışanına yapması gerekenleri de anlatacaktır. Dua okuyan kişi duaya başlamadan önce abdest almalıdır. Abdest alıp bedenini temizlediği gibi tüm negatif düşüncelerden beynini ve ruhunu da arındırmalıdır. Kısaca duayı okuyacak kişi dua sırasında niyetinden başka hiçbir şeye odaklanmamalıdır.

Nişanlımı Soğutma Duası; Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Aileler ve kişiler için nişanlı olmakla ve evlenmek arasında büyük bir fark yoktur. Çünkü her ikisinde de kişi, hayatındaki diğer kişiye bir söz vermiştir. Hem sözün vermiş olduğu ağırlık, hem de ailelerin işin içerisinde olması nişanlılar üzerinde bir yüktür. Nişanlılardan birisi nişanlısıyla yapamayacağını anlasa da, nişanlısından ayrılamadığı için kendisini garip bir çemberin içerisinde sıkışmış olarak bulur.

İlk olarak nişanlısına bu durumu anlatmaya çalışsa da, sevdiği insanla evlenmenin hayalini kuran kişi için ayrılık gerçeğini kabul etmek hiç de kolay olamayacaktır. Hatta bazı durumlarda aşık olan nişanlı karşı tarafa ilişkiye devam etmek için baskı da kurar. Ayrılmak isteyen taraf ise son çare olarak nişanlımı soğutma duası yaptırmak istiyorum diyerek bir medyumun kapısını çalar.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Kocayı Soğutma Duası Yapılışı

Medyum danışanın en iyi şekilde destek olarak, hiç istemediği bu ilişkiden kurtulmasını sağlar. Duanın tamamlanmasının ardından ise dua okuyan kişi artık istediği özgürlüğe çok yakındır. Duanın etkisini göstermesiyle nişanlısı kendisinden soğuyarak, böyle bir ilişki içerisinde olmak istemediğini söyleyecektir.

Sevgilim Benden Soğusun; Kocayı Soğutma Duası Nasıl Yapılır ?

Hayatındaki sevgilisinden bir türlü uzaklaşamayan kişi çareyi de sevgilim benden soğusun duasında bulur. Bu dua sayesinde sevgilisi kendisinden soğumakla kalmayacak, hızlı bir şekilde de ayrılacaktır. Dua okuyarak dileğine kavuşan kişi ise hayatındaki bir yükten daha kurtulmanın hafifliğini yaşar. Bazı ilişkiler başta anlaşılmasa da, ilişki içerisindeki kişileri yıpratır. Daha fazla yıpranmak istemeyenlerse dualar aracılığıyla da olsa bir şekilde kurtulmanın yolunu bulur.

youtube kanalımızı takip edebilir diğer konulardan bilgi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Eski Sevgiliyi Uzaklaştırma Duası başlıklı makalemizde Anında Tutan Soğutma Duası, Denenmiş Soğutma Duası ve En Etkili Soğutma Duaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara