Kolay Aşk Büyüsü

Kolay Aşk Büyüsü

Kolay aşk büyüsü özellikle bir an önce aşık etmek isteyenlerin başvurduğu bir yoldur. Kolay ve kısa bir süre içerisinde karşı tarafı aşık etmek için kullanılır.

Ev ortamında yapılabilen bu büyü oldukça kolaydır. Aslında aşk büyüsünün kolay ya da zor olmasının herhangi bir etkisi yoktur. Önemli olan büyünün doğru bir şekilde yapılmasıdır. Aynı zamanda büyü sırasında uygun ortam oluşturulması ve bu büyünün inanarak yapılmasıdır.

Kolay Aşk Büyüsü
Kolay Aşk Büyüsü

Eğer bir kişi büyünün gerçekleşeceğine inanmıyorsa ve kalbinin samimiyetiyle yapmıyorsa sadece kolay aşk büyüsü değil hiçbir büyü gerçekleşmeyecektir. Bu nedenle inanç en büyük kuraldır.

Kolay Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Aşk büyüsü kolay bir şekilde yapılabilir. Bunun için evde bulunan malzemeler de kullanılır. Bu büyüyü yapabilmek için bazı kurallara ve ritüellere uymak gerekir.

Kolay bir şekilde yapılacak olan aşk büyüsü için sadece 4 tane kırmızı mum ve iğne gerekir. Mum kadını ve erkeği ifade eden bir semboldür. İlk mumun üzerine iğne yardımıyla çember çizilmelidir. İkinci mum ile iğne yardımıyla erkeği temsil edecek kılıç sembolü çizilir.

Üçüncü mum üzerine erkek ile kadın arasındaki aşkı engelleyen nedenlerin temsil edileceği bir yılan çizilir. Dördüncü mum un erkek ve kadını birleştirecek bir etki göstermesi için üzerine sol el şekli çizilmelidir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra mumların gümüş bir tepsi üzerine bırakılması gerekir. Ardından doğu ve batı yönüne göre şekiller verilmelidir.

YouTube video

Kadını temsil eden mum doğu yönünde, erkeği temsil eden mum batı yönünde, aşka engel olan mum kuzeye doğru bırakılmalıdır. Birleştirmek amacıyla çizilen mum ise güney yönüne bırakılır. Bu işlemler tamamlandıktan sonra kişi niyet etmelidir.

Sevenleri birbirine bağlamak için gerekli olan tılsımlı sözler söylenmelidir. Bu sözler söylenirken ilk mum yakılmalıdır. Ardından ikinci mum yakılmalıdır. İkinci mum yakıldıktan sonra ilki söndürülmelidir. Üçüncü mum yakıldıktan sonra ikinci mum söndürülmelidir. Aynı işlem dördüncü muma da yapılmalıdır. Bu olay toplam 14 defa gerçekleşmelidir.

Yapılan bu en kolay aşk büyüsü etkisini 14 gün içerisinde etkisini gösterecektir. Mumlar yakılırken söylenmesi gereken tılsımlı sözler konusunda uzman bir medyum tarafından yardım alınmalıdır. Medyum hocanın söyleyeceği tılsımlı sözlerin doğrultusunda bu kolay aşk büyüsü daha etkili olacaktır.

Aşk Büyülerinin Çeşitleri

Aşk büyülerinin çok fazla çeşidi vardır. Bu aşk büyülerinin çoğunu hatta hepsini tam olarak gerçekleştirebilmek için uzman bir medyum hoca tarafından destek almak gereklidir. Özellikle en kısa sürede etki görmek için uygulanan hızlı aşk büyüsü uzman medyum tarafından yapılandır. Medyum hocalar aşk büyüsü yaparken pek çok malzemeden yararlanır. Medyum hocaların yaptığı aşk büyülerinde kullandığı malzemeler şu şekildedir;

 • Saç teli, vücut kılı, deri parçası, tırnakla yapılan,
 • Tuzla yapılan büyü,
 • Bez parçası aracılığıyla yapılan büyü,
 • Fotoğraf ve kağıt, kalemle yapılan büyü,
 • 41 adet karabiber kullanılarak yapılan büyü,
 • Nohut taneleri ile yapılan büyü,
 • Adet kanı aracılığıyla yapılan büyü,
 • Mercimek ile yapılan büyü,
 • Kırmızı bir mum aracılığıyla gerçekleştirilen büyü,
 • Düğme ve ip kullanarak gerçekleştirilen büyü,
 • Sabun aracılığıyla gerçekleştirilen büyü ve daha yüzlercesi medyum hocalar tarafından yapılır.

Aşk büyüleri sadece bu malzemeler ile yapılmaz. Aynı zamanda papaz büyüsü, bağlama büyüsü gibi farklı büyüler aracılığıyla da aşk büyüsü yapılabilmektedir. Burada önemli olan medyum hocanın o kişiye en iyi gelebilecek ve o kişiyi en çok etkileyecek aşk büyüsünü bulmasıdır. Medyum hoca büyüyü belirledikten sonra işlemlere geçecektir.

Kolay Aşk Büyüsünün Etkileri

Kolay aşk büyüsü etkileri hemen belli olacaktır. Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi rüyasında büyüyü yapan kişiyi görmeye başlar. Bu rüyalar o kadar gerçekçi olur ki kişi kendini bir anda karşı tarafa âşık olmuş bulur. Gün içerisinde farkında olmadan bir anda kendini âşık olmaya başladığı kişiyi düşünmekle bulur. Büyünün etkisinde olan kişi âşık olmanın da etkisiyle oldukça neşeli biri haline gelir.

Hayata olan bakış açısı pozitif bir şekilde değişir. Âşık olduğu kızla sürekli olarak iletişimde olmak ister ve sürekli onu arar. Gün içerisinde mesajlaşarak onunla ilgilenir. Âşık olduğu kişiyi kendine aşık edebilmek için sürekli hediyeler alır ve sürpriz yapar. Ona aşkını itiraf eder ve ciddi bir ilişki içerisine girmek için çabalar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]
Yorum yapın

Ara