Aşk Büyüleri

Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü

Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü

Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü Âşıkların sevdiklerine kavuşmak için denedikleri birçok yol mevcuttur. Bunlardan en etkili olduklarına inandıkları aşk ve bağlanma büyüleridir. Bağlanma büyüleri aşk büyüleri içinde de yer alırlar. Bağlanma büyüleri çok etkili ve kuvvetlidir. Aşk büyüleri de ak büyüler ve kara büyüler olarak da adlandırılmaktadır. Aşk büyü çeşitleri arasında en çok tercih edilen büyülerden biri nohut ile yapılan aşk büyüsü olarak karşınıza çıkacaktır.

Uygulaması basit olsa da evde tek başınıza uygulamanız doğru olmayacaktır. Nohut büyüsünün uygulaması basit olsa da çok kuvvetli büyülerden biridir. Bu nedenle de tek başınıza yapmanız önerilmediği gibi kötü sonuçlar da doğurabilir. Bunun için yapmanız gereken işinin ehli manevi ilimler konusunda bilgisi olan daha önce bu ve bunun gibi işlemlerde başarılı olmuş işinin ehli ve diğer varlıklarla konuşabilmesi gerekir.

Bu yüzden medyum hoca seçimi çok önemlidir. Ayrıca büyü yaptırmak istediğiniz kişi konusunda da kararlı ve emin olmanız gerekir. Çünkü bu tür büyülerin geri dönüşü çok zordur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum

Nohut İle Yapılan Aşk Büyüsü faydaları nelerdir?

Yazımızda daha önce aşk büyülerinin bozulmasının güç büyülerinden olduğunu daha önce söylemiştik. Eğer iyi bir medyum hoca ile çalışmaya karar verdiyseniz medyum hoca sizin için en doğru aşk büyüsünü seçecektir. Ancak biz gene de en çok tercih edilen nohut ile yapılan aşk büyüsü faydaları nelerdir sizler için sıraladık.

  • Nohut büyüsü yapılan kişi, büyüyü yaptıran kişiye sonsuz bir bağ ve aşkla bağlanır.
  • Nohut büyüsü yapılan kişinin yanında büyüyü yaptıran kişi hakkında olumsuz tek bir söz söylemeniz mümkün olmaz.
  • Gözü sizden başkasını görmesi de mümkün olmaz.
  • Büyünün etkisi de gün geçtikçe artar.
  • Size sonsuz bir bağ ile bağlı olacaktır.
  • Bu büyüyü bozmak son derece de zordur.

Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?           

En çok tercih edilen aşk büyülerinden olan nohut ile yapılan aşk büyüleri yapımı basit gibi görünse de uygulama da son derece zordur. Biz de nohut ile yapılan aşk büyülerinin nasıl yapıldığını sizler için araştırdık. Buyrun bakalım nohut ile yapılan aşk büyüsü nasıl yapılır fikir edinmeye.

ayirma duasi kac gunde etki eder - Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü
Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü

Nohut büyüsünün eğer 7 gün içinde etki etmesini istiyorsanız mutlaka 41 adet nohutla yapılmalıdır. Üstelik nohutların taze olması da şarttır. İsterseniz büyüyü yaparken kara nohutta kullanabilirsiniz. Büyüye başlamadan önce tas ve ateş alın. Nohut tanelerinin üstüne ihlas okunmanız gerekir. Nohut tanelerini tasın içine duayı ettikten sonra koymalısınız. Kabın içini yarısına kadar temiz suyla doldurup nohutların yarısını atın.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Nedir? Aşk Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Kabın diğer yarısını da doldurduktan sonra nohutların kalan yarısını da kaba ekleyin. Ancak büyüyü yaparken yanınızda mutlaka bu konuda uzman bir medyum hocanın olmasında fayda olduğunu hatırlatmak isteriz.

Nohut İle Yapılan Aşk büyüsü Kimlere yapılır? Nohut ile Yapılan Aşk büyüsü

Aşk büyüleri genellikle sevdiği insandan karşılık bulamayan kişilerin sevdiklerine yaptıkları büyülerdendir.  Nohut ile yapılan aşk büyüsü kimlere yapılır araştırması en çok yapılan araştırmalardan biridir. Bununla birlikte aşk büyüleri genel olarak ak büyüler içinde yer almaktadır. Aşk büyülerinde niyetin iyi olması son derece önemlidir. Bu bakımdan nohut büyüleri çok tesirli büyüler olduklarından kara büyüler de yoksa ak büyüler içinde mi bulunduğu tartışma konusu olmaya devam ediyor.

Bunun yanı sıra, eğer niyetiniz iyi bir niyetse yani amacınız sevdiğinizle birlikte mutlu olmak ise o zaman nohut büyüsü ak büyülerin içine girer. Amaç ve niyet eski sevgilinizi intikam almak için geri döndürmek ya da evli birine sizinle olması için yapıyorsanız, niyet kötü olduğu için kara büyüler içine girmektedir. Bununla birlikte nohutla yapılan büyüler ne kadar basit gibi görünse de hem sizin hem de karşı tarafın hayatını mahvedebilirler. Bunun için mutlaka işin ehli, diğer varlıklarla iletişime geçebilen bu gibi konularda daha önce başarılı olmuş ve manevi ilimlerin yanı sıra havas ilimlerine vakıf bir medyum hoca seçimi önemlidir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsünü Nasıl Bozdurabilirim?

Yazımızda daha önce bahsettiğimiz üzere aşk büyüleri bozulması ve geri dönüşü çok zor olan büyülerdendir. Bu nedenle de bu büyüyü yaptırmayı düşündüğünüzde sevdiğiniz kişiyi bir ömür boyu hayatınızda isteyip istemediğiniz konusunda net ve kararlı olmanız medyum hoca seçimi kadar önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara