Aşk Büyüleri

Resme Bakarak Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Resme Bakarak Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

En ulvi duygulardan biri olan aşk sizin kapınızı çaldığı halde sevdiğiniz insanın kapısını çalmamış olabilir. Belki de aşk başkasının kapısını çaldı ama sizin bundan haberiniz olmamış olabilir. Aşk aslında son derece basit gibi görünse de karmaşık bir duygudur. Bununla birlikte sevdiğiniz kişiye açılamamak veya onun sizi sevmeme ihtimali gibi olasılıklar âşıklar için çok korkutucudur. Âşıklar sevdikleri kadar sevilmek ister ve bunun için her yolu dener. Karşı taraf aynı duyguları taşımıyorsa karmaşıklık tam da o noktada başlıyor.

Siz o sizi sevsin diye medeni ve beşeri dünyada elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve olmuyor. Durum böyle olunca da medyum hocaların kapısı çalınıyor. İşinin ehli, havas ilimlerine vakıf ve daha önce bu işlerde başarılı olan bir medyum hocanın seçilmesi önemlidir. Çünkü ancak yapılan aşk büyüsü etki edebilir. Sevdiğiniz insanla aranızda mesafe var ya da sizin onu sevdiğinizi bilmiyorsa aşk büyüsünü medyum hoca resme bakarak yapacaktır. İnternette yapılan en çok aramalardan biri de resme bakarak aşk büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk büyüsü bozma duası

Fotoğrafla Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Güzel giden bir birlikteliğiniz var ancak sevdiğiniz insan size kilometrelerce uzaklıkta ve siz onun aşkını kaybetmek istemiyorsunuz. Aranızdaki aşkı kuvvetlendirmek için iyi bir medyum hocadan yardım ve destek alabilirsiniz. Büyü ile ilgili yapılan en çok arama yapılan konulardan biri fotoğrafla aşk büyüsü nasıl yapılır? Konusudur. Sevdiğiniz kişiye karşı beslediğiniz aşk karşı tarafından bilinmiyorsa bile fotoğrafla aşk büyüsü yaptırabilirsiniz.

asik eden dua kac gunde etki eder - Resme Bakarak Aşk büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu işlem için medyum hoca ile yüz yüze görüşmenize gerek bulunmuyor. Sevdiğiniz kişinin fotoğrafını sosyal medya hesaplarından bulabilirsiniz. Daha sonrasında ise fotoğrafı fiziksel forma getirmelisiniz. Bunun için fotoğrafın bir çıktısını almalısınız. Medyum hoca bunu sizden talep edecektir. Bunun yanında ise aşk büyüsü yaptırmak istediğiniz kişinin doğum tarihini ve annesinin adını da bilmeniz gerekiyor. Bu bilgileri medyum hocaya verdikten sonra aşk büyü işleminizi medyum hocanız yapacaktır.

İsimle Aşk büyüsü Yapımı

Herkes sevdiğine kavuşmak ister. Bu nedenle bazıları manevi ilimler dünyasından destek alırlar.  Birbirinden farklı ve çeşitte birçok aşk büyüsü bulunmaktadır. Aşk büyülerinin çeşitlerinden biri de isimle aşk büyüsü yapımı işlemidir. Birçok farklı yöntemle aşk büyüsü yapılabilir. Sevdiğiniz ve işlem yaptırmak istediğiniz kişinin tam adını bilmeniz gerekiyor. Bunun yanı sıra annesinin adını da bilmeniz ve doğum tarihini de bu bilgileri eklemeniz medyum hocanıza vermeniz gereken bilgilerdir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Etkili Aşk Büyüsü Hangisidir?

Ancak bu bilgilerden daha önemli konulardan biri ise medyum hoca seçiminiz olacaktır. Medyum hoca seçerken mutlaka kendi doğaüstü yeteneklerini insanlığın yararına kullanan, havas ilimlerine vakıf ve gizili ilimler dünyasına hâkim olmalıdır. Gizli ilimler dünyasına vakıf olan medyum hoca bu dünyada yer alan varlıklar ile de iletişim kurabilmelidir. Ayrıca medyum hocanın bu gibi işlerde daha önce başarılı olması da şarttır. İnternet ortamında medyum hoca hakkında araştırma yapmanız da yararlı olacaktır. Bu gibi büyülerde bir diğer önemli konu ise sevdiğiniz kişi hakkında kararlı ve net olmanız gerekir.

Çünkü aşk büyülerini bozmak son derece zordur. Ayrıca aşk büyüsü işlemi yapıldıktan sonra belli bir süre beklemeniz gerekir. Büyünün etkilerini gözlemlemeye başlarken öncelikle hayatınızın doğal akışını ve rutinini de bozmadan yaşamaya devam etmelisiniz. Bunun yanı sıra büyünün etkisini göstereceğinden de emin olmalısınız.  Sevdiğiniz kişi daha önce böyle bir işleme maruz kaldıysa ona aşk büyüsü yapmak mümkün olmaz. Önce bu işlemin bozulması gerekecektir.

Basit Aşk büyüsü

Aşkın ayaklarınızı yerden kesebilmesi için sevdiğinizin de size karşılık vermesi gerekir. Ancak  siz  bu kadar şanslı değil ve  ne yapacağınızı bilemiyorsanız basit aşk  büyüsü yardımınıza koşabilir. Her ne kadar adına basit aşk büyüsü dense de bir medyum hocanın yardımı ve desteği olmadan yapılması tavsiye edilmez.

Muharrem Hoca Açıkladı:  En Ağır Aşk Büyüsü

Bunun nedeni hem aşk büyüsünün etkili olması hem de aşk büyülerinin bozulmasının son derece zor olmasından kaynaklıdır. Bununla birlikte büyüyü yapacağınız kişi konusunda da net ve kararlı olmanız gerekir.  Basit aşk büyüsü için de iyi bir medyum hoca bulmanız faydalı olacaktır. Havas ilimlerine vakıf, işinin ehli ve bu konuda başarı göstermiş olmalıdır.

Bir önceki yazımız olan Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde 48 Saatte Aşk Büyüsü, Eşime Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Karıma Aşk Büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara