Aşk Büyüleri

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme Bakarak Aşk Büyüsü Hayattaki en zor duygulardan birisi de aşk acısıdır. Aşk acısıyla bir yaprak gibi oradan oraya savrulan insan bu duruma son vermek amacıyla aşk büyülerinden yararlanır. Aşk büyüleri tarih kadar eski olup; nesilden nesillere aktarılarak günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Aşk büyüsü kategoriler içerisinde kişisel eşyalarla yapılan büyüler olduğu kadar aşık olunan kişinin fotoğrafıyla yapılan büyüler de vardır.

Bu büyüler arasında resme bakarak aşk büyüsü, fotoğrafla aşk büyüsü, resme okunacak dualar vardır. Resme bakarak aşk büyüsünün yapılabilmesi için başarılı bir medyumdan destek alınmalıdır. Medyumun sorduğu her soruya doğru şekilde yanıt vermesi gereken kişi aynı zamanda medyumun ihtiyacı olan malzemeleri de getirmelidir.

Büyü yaptırmak isteyen kişinin dikkat etmesi gereken konuların başında gizlilik gelmelidir. Aşk büyüsü tuttuğu zaman bile başkalarına yapıldığı söylenmemelidir. Çevrenizde iyi görünse bile sizden hoşlanmayan insanlar olabilir. Böyle bir durum olduğunda aşk büyüsünün geçersiz olması için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.

bugun tutan ask duasi - Resme Bakarak Aşk Büyüsü
Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resimle Büyü Nasıl Yapılır?

Resimle büyü nasıl yapılır sorusunun cevabı da, detayları da aşk büyülerinde deneyimli olan medyumlarda saklıdır. Resimle yapılan aşk büyüsü için büyü yapılması istenen kişinin güncel fotoğrafı gereklidir. Fotoğrafın bulunamadığı kişilerde de ise aşk büyüsü yaptırılması istenen kişinin yüzü hayal edilerek resmi çizilir. Büyü süreci de kişinin fotoğrafı üzerinden değil, aşk büyüsü yaptırılan kişinin çizilen resmi üzerinden harekete geçilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk büyüsü bozulur mu?

Medyum aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiye bazı sorular sorar. Bu sorular hem büyü yaptıran kişiyle ilgili hem de büyü yapılan kişiyle ilgilidir. Medyum resimle aşk büyüsü için gerekli olan tüm aşamaları tamamladıktan sonra şimdi sıra aşk büyüsünü yaptıran kişidedir. Aşk büyüsü yaptıran kişi medyumun her dediğini adım adım herhangi bir detayı atlamadan uygulamalıdır.

Resimle yapılan aşk büyüsünün gücü büyü yaptıran kişinin aşkının gücüyle de doğru orantılıdır. Tam da bu sebeple büyü yaptıran kişi, medyumdan hiçbir şeyi saklamadan büyüyü neden yaptırmak istediğini medyuma anlatmalıdır. Ek olarak büyü yaptıran kişi üzerinde düşe aşamayı tamamladıktan sonra bekleme aşamasına geçilir.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü

Fotoğrafla aşk büyüsü sürecinde birçok farklı aşama olsa da odak nokta aşk büyüsü yapılması istenen kişinin fotoğrafıdır. Fotoğrafla aşk büyüsü aşk acısı çekenler tarafından yaptırılabileceği gibi iki kişi arasındaki aşkın alevlenmesi için başkaları tarafından da yapılabilir. Burada önemli olan nokta büyü yaptırmak isteyen kişi medyuma neden ve hangi amaçla geldiğini açık yüreklilikle anlatmalıdır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Aşk Büyüsü Yapılışı Gerçek Midir?

Sonrasında ise büyü yapılması istenen kişiyle ilgili de gerekli olan tüm bilgilere sahip olmalıdır. Bazı durumlarda medyum büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafıyla birlikte kişisel bir eşyasını da isteyebilmektedir. Fotoğrafla yapılan aşk büyüleri, aşk büyüleri kategorisi içerisinde etki gücü yüksek olan büyüler arasındadır.

Resme Okunacak Dua; Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Resme okunacak dua, resme yapılan aşk büyüsü sürecinin de bir parçasıdır. Medyum aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiye okunacak duayı da, kaç kez okuyacağını da, tılsımlı sözcükleri de detaylı bir şekilde anlatacaktır. Resme okunacak dua öncesinde her dua öncesinde olduğu gibi duayı okuyacak olan kişi abdest almalıdır. Aynı zamanda duanın okunacağı yerin de temiz olması gerekir. Resme okunacak dua sonrasında kişi, aşkına kavuşacak olmanın inancıyla hareket etmelidir. Bir süre sonra dua ve büyü süreci etkisini göstererek kişi, aşkına kavuşacaktır.

Aşk Büyüsü Rehberi; Resme Bakarak Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü rehberi, aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler içim medyumlardır. Medyumlar sayesinde aşk büyüsü yaptırmak isteyenler büyü sürecini de başlatmış olur. Büyü sürecinin ilk aşaması medyumun danışanını tanımasıdır. Bunun için medyum danışanına bir takım sorular sorarak hem büyü yaptıran kişiyi hem de büyü yaptırmak isteyen kişiyi tanır.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Burada önemli olan detay medyumun sorduğu soruların doğruluğudur. Çünkü sorulan soruların bazıları büyü sürecinde kullanılmakta olup; bilgilerin yanlış verilmesi durumunda büyü süreci de başarısız olabilir. Bir sonraki aşama danışanın ihtiyaçları doğrultusunda medyumun hangi aşk büyüsünü seçeceğidir. Büyünün seçilmesiyle birlikte medyumda aşk büyüsü için gerekli olan tüm hazırlıkları yapar.

Üçüncü aşama medyumun büyü yaptıran kişiye, yapacaklarını ayrıntılı bir şekilde anlatmasıyla başlar. Bu aşamada aşk büyüsü yaptıran kişi medyumdan dinlediklerini harfiyen uygulamalıdır. Son aşamaysa büyü sürecinin tamamlanarak, büyünün etkisini göstermeye başlamasını beklemektir.

Bir önceki yazımız olan İsimle Yapılan Aşk Büyüsü başlıklı makalemizde En Etkili Aşk Büyüsü, İsimle Yapılan Aşk Büyüsü ve Resim ile Yapılan Aşk Büyüleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara