Ayırma Duaları

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası

Resme Okunan Ayırma Duası Her zaman hayalini kurduğunuz kişiyle evlendiniz ve filmleri kıskandıracak şekilde mutlu bir hayat ve aşk yaşıyor olabilirsiniz. Her şey muhteşem ve sorunsuz gözükse de aradan geçen zamanla birlikte yaşadığınız ilişkide de bazı sorunlar yaşanabilir. Böyle bir durumda panik olup, sorun yaratmak yerine ortada bir sorun olup olmadığını çözmekle işe başlayabilirsiniz.

İlk olarak hayatınızdaki kişinin davranışlarına ve size karşı olan tutumuna dikkat edin. Tüm bunlara dikkat etmenizin ardından ilişkinizde gerçekten bir sorun var mı, varsa yaşanılan sorunun kaynağı ne, sizden dolayı mı bir soğukluk söz konusu yoksa karşı tarafta mı kaynaklanıyor gibi pek çok sorunun cevabını bulmanız gerekiyor. Kadın ya da erkek cinsiyetiniz ne olursa olsun, ilişkinizde bir sorun olduğunu hissediyor ancak ne olduğunu bulamıyorsanız bir sorun olduğundan emin olabilirsiniz.

en iyi hoca - Resme Okunan Ayırma Duası
Resme Okunan Ayırma Duası

Burada dikkat etmeniz gereken sorunun kim ya da kimler olduğu. Eğer sorun üçüncü bir kişiden kaynaklıysa ve hayatınızdaki kişiyi çok seviyorsanız, sevdiğiniz için çaba harcamak zorundasınız. Yeni bir tartışma çıkartmak yerine ilişkinizde eskiden farklı olarak netin eksik olduğunu bulun. Eksikliği bulduğunuzdaysa yerine koymak için ne yapmanız gerektiğini de bulmuş olursunuz.  Her şeyi yapmanıza rağmen hayatınızdaki kişi düzelmiyorsa yapılacak ola şey resme okunan ayırma duasıdır. Resme okunan ayırma duası sayesinde hayatınızdaki kişiyi, üçüncü bir kişiden ayırarak eski güzel günlere dönüş yapabilirsiniz.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Denenmiş Ayırma Duası

Fotoğrafla Ayırma Duası

Fotoğrafla ayırma duası, ayırma duaları arasında en çok tercih edilen duadır. Fotoğrafla ayırma duasının yapılabilmesi için bir medyum desteği alınmalıdır. Medyum fotoğrafla ayırma duası yaptırmak isteyen kişiye, duayı neden, kime ve hangi amaçlarla yaptırdığını soracaktır. Dualar maneviyatı yüksek olup; niyeti de iyi olmalıdır. Niyetin iyi olmadığı yerde duadan da söz edilemeyeceği için dualar da başarısız olacaktır.

Evlendiği kişi tarafından aldatılan ancak çok sevdiği için vazgeçemeyen kişiler ayırma duasından yararlanır. Ayırma duası sayesinde evlilikteki üçüncü kişiler aradan çekilirken, eşler de yuvalarına geri dönerler. Fotoğrafla ayırma duası tecrübe ve uzmanlık isteyen bir duadır. Bu nedenle de medyumun yönlendirmelerini harfiyen uyularak, kişinin isteğinin kabul olacağına inançla okuma işlemi gerçekleştirilir.

Kocamı Dostundan Ayırma Duası

Çocukluk hayalleri olan benimde yuvam olsun, sevdiği sevildiğim biri olan evliliği sonunda gerçekleştiren kadınlar, aslında evliliğin bir son olmadığını da hayatla birlikte öğrenirler. Bir son olarak görülen evlilik aslında yeni bir başlangıçtır. İki insanın birbirini sevmesi zor olsa da, iki insanın bir araya gelerek aynı evde yaşaması daha da zordur.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ayırma Duası Nasıl Okunur ? Ayırma Duası Nedir?

Zaman geçip farklı sıkıntılar yaşanmaya başladıkça ilişkilerde de bazı kopmalar meydana gelir. Evde huzur bulamayan ya da sadece canı istediği için erkek başka kadınlara gitmeye başlar. Bir kadın için belki de en zoru kocasının bir dostu olduğu gerçeğini kabul etmesidir. Kocasının tüm yaptıklarına rağmen çocukları için ya da kendisi için kocasından ayrılmayan kadın çareyi dualar da bulur. Kocamı dostundan ayırma duasıyla medyuma başvuran kadın, duaların gücüyle yuvasını yeniden toplama şansı da bulur.

Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası

Evliliklerde iki kişi evlense de, evlilik mevhumu her iki kişinin ailesini de, arkadaşlarını da kapsar. Sevdiği kadınla baş başayken iyi ve sevecen bir adam olan koca, yanlış bir çevreden etkilenerek farklı davranışlar sergileyebilir. Kocasının arkadaş çevresinden rahatsız olan ve kocasının yanlış davranışların içine çektiğini düşünen, kötü arkadaşlardan uzaklaştırmaya çalışır. Kocasını yanlış arkadaşlardan uzak tutmaya çalışan kadın ise çareyi dualara sığınmakta bulur. Eşimi kötü arkadaşlarından ayırma duası sayesinde istediğine ulaşır.

Ayırma Duası; Resme Okunan Ayırma Duası

Ayırma duası ismi negatif olsa da, kullanım amacına göre birçok kişinin hayatında olumlu etkileri vardır. Ayırma duası aracılığıyla aldatılan kadınlar huzura kavuşurken, birçok kişi de sorunlarından kurtulur. Ayırma duası; ilişki yaşayanlar tarafından tercih edilebileceği gibi aile büyükleri tarafından da tercih edilebilir.

Muharrem Hoca Açıkladı:  Ayırma Duası Nasıl Okunur ? Ayırma Duası Nedir?

Ayırma duası kişiler için kullanıldığı gibi kötü alışkanlıklardan kurtarmak amacıyla da tercih edilen bir duadır. Ayırma duasının okunabilmesi için ilk olarak hazırlanması gerekir.  Duanın hazırlanabilmesi için bir medyumdan destek almalıdır. Medyum, danışanının isteğinin yerine gelmesi için gerekli olan her adımı uygulayarak; danışanına da nasıl uygulanması gerektiğini anlatacaktır.

Linkten Sevgi Dualarını da incelemek İster misiniz ?

Bir önceki yazımız olan Denenmiş Ayırma Duası başlıklı makalemizde Ayırma Duasının Faydaları, Denenmiş Ayırma Duası ve Eşimi Kötü Arkadaşlarından Ayırma Duası hakkında bilgiler verilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: Average: ]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ara